Smashbox, Hyperlash Mascara (Tusz uniwersalny do rzęs)

Smashbox, Hyperlash Mascara (Tusz uniwersalny do rzęs)

Tusz Smashbox Hyperlash Mascara pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy. Należy jedynie przestrzegać zasad aplikacji tuszu. Przede wszystkim rozpoczynamy od nałożenia kosmetyku za pomocą szczoteczki, a następnie grzebykiem wydłużamy i rozdzielamy rzęsy.
Smashbox Hyperlash Mascara zawiera również składniki, które odżywiają rzęsy i wpływają pozytywnie na ich kondycję. Znaleźć tu można m. in.: witaminę E, olejek ze słodkich migdałów, wosk Candelilla, Carnauba oraz wosk pszczeli. Maskara jest dostępna w kolorze intensywnej czerni - Blackout.

dobry ale nie dla wszystkich

Z tuszami znam się od dość niedawna bowiem nigdy nie miałam potrzeby ich używać, wystarczała bezbarwna odżywka. Tej jednak w sklepach jak na lekarstwo, więc postanowiłam znaleźć coś lekkiego i delikatnego. Zatem tusz kupiłam podobnie - namówiona przez panią w drogerii, która na pytanie o coś w sam raz do długich i naturalnie gęstych rzęs pobiegła od razu po Hyperlash. Bo lekki, wodnisty, fajny grzebyk itepe itede..

I otóż właśnie owa wodnistość, w połączeniu z gęstym i długim zarostem :] na powiece jest przedmiotem wielkiej mej troski, bo o ile ufam wciąż w magię tego kosmetyku to nie jestem w ogóle w stanie z niej korzystać. No chyba, że wysunę szczoteczkę i potrzymam kilka minut na świeżym powietrzu, by tusz lekko wysechł. W przeciwnym razie uzyskuję efekt posklejanych pęczków, który niwelować mogę z dużym ryzkiem niepowodzenia rozczesując je natychmiast suchym grzebykiem.

Jak już uda mi się zaaplikować rozsądną ilość tuszu rzęsy rzeczywiście wyglądają ładnie i wspinają się ku niebu w nieskończość, nabierają ładnego kształtu, kolor świetnie się trzyma i co dla mnie bardzo ważne - dobrze się zmywa.

Przeciętniactwo

Kupiłam ten tusz z polecenia pani w perfumerii... cóż...

nie grzesze zbyt gestymi i ładnymi rzesami więc od tuszu wymagam przede wszystkim, aby ładnie pogrubiał i wydłużał rzęsy. Smashbox miał mega wydłużać i po drugiej aplikacji pogrubiać :/

Efekt jest taki, że mam obklejone tuszem rzęsy tyle o ile, jakoś dziwnie mi sie po nim układają i nie prezentuja sie zbyt okazale.

Plusem tuszu jest to, że sie nie obsypuje i jest trwały. Nie uczula i jest łagodny dla oczu z soczewkami.
Minusów jest jednak znacznie więcej więc to jest pierwszy i ostatni mój tusz tej marki, szkoda... :(

przeciętniak

Moje pierwsze zetknięcie z tuszem Smashbox i jakież rozczarowanie. Kosztował prawie 100 zł ale ja kupiłam go ze zniżką przed świetami i od tej pory używam codzinnie. Jakiegoś spektakularnego efektu nie zauważyłam, co więcej tusz za 100 zł przypomina mi tusz Maibelline czy Rimmela za 20 zł. Po prostu pokrywa rzęsy, fakt czerń jest głęboka, ale oni wydłużenia ani pogrubienia. Na początku był mocno wodnisty więc aby cokolwiek było widać trzeba było nałozyć kilka warstw. Teraz gdy zgęstniał łatwiej się aplikuje ale dość szybko zaczyna się kruszyć i opadać.

Jednym słowem zachowuje się jak tani przeciętniak

Zszokowana i zaskoczona

Lubię kosmetyki marki Smashbox, ale uważam, że tusze mają beznadziejne. Testowałam 2 lub 3 i każdy był tragiczny. Kiedy więc w moje ręce wpadł ten tusz (mam miniaturkę 4ml) nie byłam nastawiona zbyt entuzjastycznie. Stwierdziłam, że pewnie użyję go ze 2 razy i oddam komuś kto może będzie z niego zadowolony.

Wyjęłam szczoteczkę, przyglądam się i szału nie ma. Nakładam tusz na rzęsy i szał jest...
Dosłownie byłam w szoku bo nie spodziewałam się TAKIEGO efektu na moich rzęsach.
Po raz pierwszy w życiu miałam je tak niesamowicie wydłużone, podkręcone i lekko pogrubione. W szoku jestem do tej pory właściwie i po raz pierwszy zdarzyło mi się, żeby kosmetyk mnie tak pozytywnie zaskoczył.

Odcień jest głęboki, czarny. Tusz nie rozmazuje się i dzielnie wytrwał na moich rzęsach podczas płakania i spotkania z Tżtem. Nie było ani jednego czarnego okruszka.
Zużyję to 4ml opakowanie i albo kupię pełnowymiarowy tusz, albo nadal będę kupowała miniaturki bo nawet dwie (czyli 8ml) są tańsze od pełnowymiarowego kosmetyku w sklepie.

Z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od: ze 2 tygodnie

kiepski stosunek ceny do jakości

Właściwości wydłużające i pogrubiające są raczej przeciętne, jeśli ktoś oczekuje spektakularnego efektu może być zawiedziony.
Nie kruszy się, łatwo się zmywa, zarówno szczoteczka jak i konsystencja tuszu sprawia że aplikacja jest łatwa i szybka.

Tusz jest zatem jest jak dla mnie zadowalający i dałabym mu 4 gwiazdki, gdyby nie wysoka jak na mój gust cena. Niestety, ale uważam że można kupić dużo lepszą maskarę, która będzie o połowę tańsza od Hyperlash, zatem ostatecznie raczej nie polecam, bo po co przepłacać.

Dobry tusz.

Skoro dodałam, to i ocenię :)
Tusz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył - może nie wydłuża jakoś spektakularnie, chociaż coś tam działa i pod względem długości rzęs, ale przede wszystkim ładnie pogrubia rzęsy, przez co spojrzenie jest wyraziste. Dodatkowo czerń jest mocno czarna. Trzyma się na rzęsach cały dzień, zmywanie go natomiast nie sprawia większych problemów.
Niestety dość szybko zaczyna wysychać w opakowaniu, przez co potrzeba większej ilości warstw kosmetyku, a efekt też nie jest tak dobry. No i największy minus - zaczyna się kruszenie tuszu, zarówno przy aplikacji, jak i w ciągu dnia.
Ostatnio zaczęłam stosować pod niego bazę i zamiast go wyrzucać, jeszcze trochę go poużywam, bo na bazie się już tak nie kruszy i znów sprawuje się dobrze, a spojrzenie znowu mam wyraziste :-

Reasumując, jeśli natrafię na okazję, to kupię znowu. Jednak wolałabym żeby za tę cenę dłużej się nadawał do użycia.

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie.