Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

FM Group, Make Up, Silicone Base (Baza silikonowa)

FM Group, Make Up, Silicone Base (Baza silikonowa)

Baza stworzona w oparciu o polimery silikonowe:
- błyskawicznie wygładza, ukrywa drobne zmarszczki i rozszerzone pory
- ułatwia perfekcyjne rozprowadzenie podkładu
- znakomicie matuje i zapobiega błyszczeniu się skóry
- przedłuża trwałość makijażu
- wzbogacona o witaminę E
- jedwabista w dotyku
-poręczna tubka
-do każdego rodzaju cery.

Bardzo lubię sylikonowe bazy ale nie wszystkie powodują przedłużenie trwałości makijażu jednak ta faktycznie spełnia swoje zadanie.
Po nałożeniu niewielkiej ilości produktu skóra wygląda na bardzo gładką, widoczność porów jest mniejsza i tak jak wspomniałam przedłuża trwałość makijażu.
Nie zapycha mnie i jest bardzo wydajna. Cała baza ma kilka ml ale starczyła mi na pół roku regularnego stosowania.
Bardzo wygodne, higieniczne opakowanie.
Cena mogłaby być nieco niższa ale nie można mieć wszystkiego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493741].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne wygladzenie

Cena nie jest najnizsza, ale warto zainwestowac w ta baze, skora po nalozeniu jest wspaniala w dotyku, super wyglada na niej podklad, polecam, ale tez nie na codzien bo moze zapchac skórę ;)

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042711].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

+cera po niej jest baardzo gladka
+cera po niej nabiera lepszego wygladu
+łatwo się rozprowadza
+przedłuża makijaż
+wydajna

Minusów nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884737].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać róż do policzków

Nie powaliła mnie, wciąż szukam ideału

Jednym z głównych minusów tej bazy jest to, że często gryzie się z podkładami!
- Przykładowo- czasem używałam revlona colorstay samego, czasem z tą bazą. Kiedy używałam wcześniej tą baze podkład szybciej schodził, czasem pojawiały się plamy co było straszne! Zaś gdy dawałam sam podkład cera była ładna. Nie wiem o co chodzi do tej pory, przy innych bazach nie ma tego problemu.
-W moim przypadku nie matowiła twarzy, także nie polecam do skóry tłustej, nie wiem jak sprawdzi się przy innych typach cery
+ Jak na tak małą tubkę wydajna, cena też w stosunku do tego dobra
+ Dobrze wygładza, skóra jest naprawdę ok, gładka. Jednak jest to baza, głównie ma przedłużyć trwałość makijażu, absolutnie tego nie robi.

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[853653].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna baza

Użyłam kilka razy, bo to baza mojej Mamy.
PLUSY:
- wygładza twarz
- idealnie sprawdza się przy skórze mieszanej
- białe króki które pojawiają się raz na jakiś czas na mojej twarzy znikają i nie widać ich pod podkładem
- miła konsystencja
- wydajny
- łatwo się ją nakłada
- wystarcza na długo, przy prawie codziennym używaniu przez dwie osoby

MINUSY:
- nie zauważyłam

NEUTRALNE:
- nie lubię opakowań, typu tubka (trzeba je rozcinać, żeby wydbyć kosmetyk do ostatniej kropli) ale w tym wypadku nie wiem jak jest - tubeczka wydaje się być dosyć wygodna

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy, u mnie w domu od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 piewszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815134].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Przeznaczony do stosowania w strefie "T" neutralizuje przy cerze mieszanej dużą ilość natluszczenia i nie powoduje luszczenia pokładu.

Plusy:
- zapach,
-ciekawa konsystencja,
-opakowanie na długo starcza,
-idealny do stosowania zimą samodzielnie na skórę zapobiega pekaniu i odmrozeniom.

Minusy: BRAK

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie kończę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[797408].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak i Nie

Konsystencja jest jej znakomita.Przyjemnie rozprowadza się po twarzy,bezzapachowa,delikatna,nie podrażnia skóry i przede wszystkim bardzo wydajna.
Wystarczy na prawdę mała jej ilość aby dokładnie rozprowadzić ją po twarzy.

Bardzo ważne jest to abyśmy nie nakładały podkładu zaraz po jej nałożeniu.Poczekajmy 2-4 minutki ,aby baza dostosowała się do naszej twarzy a dopiero potem bierzmy się za całą resztę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[784826].usefull || 0 }}% pomocna.

nic nadzwyczajnego...

Baza jest taka sobie dla cery tłustej. Plusy to poręczna tubka, wydajność, konsystencja, cera po niej faktycznie jest miękka i delikatna, lekko wygładza. Minusem jest to ze przy cerze problematycznej ale trzydziestoletniej nie zmniejsza porów, twarz szybko się świeci.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[703931].usefull || 0 }}% pomocna.

Taka sobie

Baza zupełnie mi nie odpowiada. Mam gładką cerę, bez wyprysków. Jedynym mankamentem są rozszerzone pory.
PLUSY:
-wydajność- opakowanie małe, ale bardzo wydajne
-dobra dla alergików- nie podrażnia
-ładne, małe opakowanie

MINUSY:
-baza podkreśla rozszerzone pory
-sprawia, że podkład nałożony na nią wygląda okropnie- Jak ciężka maska.
-uwidacznia obecność podkładu na twarzy
-baza powinna sprawiać, że podkład dłużej się utrzymuje. Niestety przez tą bazę podkład spływa z twarzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[695367].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna rzecz

Zdecydowanie tak!

Przyznam się, że nigdy nie używałam bazy pod podkład.
Ta baza jest moją pierwszą i jestem nią zachwycona.

Kiedy ją dostałam, pomyslałam: "ale mała tubką za tą cenę", a okazuje się że jest baardzo wydajna. Mam ją od kilku miesięcy i używam razem z siostrą i jeszcze się nie skończyła!

+ bardzo wydajna
+ wystarczy bardzo niewielka ilość, aby osiagnac porzadany efekt
+świetnie wygładza, bardzo dobrze rozprowoadza sie po niej podkład
+ dobrze sie rozprowadza
+ lekka żelowa konsystencja, wogóle nie czuć jej na skórze
+ przyjemny zapach
+ ładne opakowanie

minusów na razie brak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[653509].usefull || 0 }}% pomocna.