Owocowy sad, Wygładzająco-normalizujący krem z ekstraktem maliny

Owocowy sad, Wygładzająco-normalizujący krem z ekstraktem maliny

Do skóry tłustej. Delikatny krem wpływa normalizująco na pracę gruczołów łojowych, przywraca skórze naturalną równowagę. Wygładza delikatnie Twoją skórę oraz zapewnia jej optymalny poziom nawilżenia Twoja skóra nabiera zdrowego kolorytu, staje się elastyczna i gładka.
Ekstrakt z maliny - zawiera wit.: A, E,C,B2 i PP oraz sole mineralne, dobrze wygładza tłustą cerę z rozszerzonymi porami, działa antyseptycznie, zapobiega nadmiernemu przetłuszczeniu skóry.

za grosik ;)

Plusy:
- nawilża
- ładnie pachnie
- bardzo tani
- nie spowodował u mnie wysypu pryszczy

Minusy:
- dla trochę bardziej wymagającej cery moze okazać się zbyt słaby- na pewno nie ma działania przeciwzmarszczkowego itp
- mało estetyczne opakowanie (ale za tą cenę :)

Nie wiem czy kupię go ponownie, potrzebuję czegoś o mocniejszym działaniu ale dobrze go będę wspominać.

Używam tego produktu od: trzech lat

wakacyjne maliny

Oprócz swego grejfrutowego kolegi także kupiony w przypływie wakacyjnej szajby. Bardzo lubie jego zapach, stwierdzam, że nałożenie go przed snem trochę mnie relaksuje i odpręża. Mam po nim całkiem ładną cerę, buzia jest gładka i ma fajny koloryt takiej "zdrowej" skóry. Ani za tłusty ani za suchy, dobrze natłuszcza na noc ale nie przeżera mi zapachem poduszki więc to na plus. Odkrycie za parę złotych:-D

nietrafiony jak dla mnie

Mimo że to krem normalizujący miałam po nim wysyp pryszczy, przestałam używać, cera zdecydowanie się poprawiła. Krem ma miły zapach, łatwo się wchłania chociaż pozostawia na twarzy tłustą warstewkę, dobrze nawilża. Niestety nie dla mnie.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

lekki krem na noc

Lekki krem na noc. Podoba mi się, że mimo iż na noc to taki leciutki i błyskawicznie się wchłania. To, że skóra się po nim świeci no cóż, nie spodziewałam się matowienia, zwłaszcza na noc.
Jednak zapach do końca mi pasuje, "rozwydrzona" malinowym balsamem do ciała Oceanica spodziewałam się i tu zapachu prawdziwych malin, niestety, krem zalatuje raczej chemią i jakimś syntetycznym odpowiednikiem zapachu malin. Szkoda. Ale nie przeszkadza mi to aż tak bardzo. Wydaje się być wydajny, używam już 2 tyg. a ciagle krem na równi z brzegiem pudełeczka;)
Opakowanie - no cóż, tanie...:)

Używam tego kosmetyku od 2 tygodni
ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

w porzadku

Powiem tak: to dobry krem dla osob, ktore 'wyrastaja' z tlustej cery - czyli dla takich, u ktorych przetluszcza sie ona juz tylko bardzo leciutko, wiec maja problemy z uzywaniem kremow silnie matujacych, ktore wczesniej byly dla nich swietne. Czyli krem akurat dla mnie :) Nawilza, rano skora jest matowa, pory jakby mniejsze, no i oczywiscie pieknie pachnie - choc po kilku uzyciach do zapachu mozna sie juz przyzwyczaic. Na poczatku jednak zasypianie jest b. relaksujace

Jezeli wiec masz b. tlusta cere, to zainwestuj w cos innego, a dla innych - naprawde polecam :)

Sprawdzil sie!

Szkoda,ze ten krem otrzymal tak malo pochlebnych opinii bo mi osobiscie on bardzo podpasowal.
Poza swietnych zapachem,lekkim i przyjemnym,krem ladnie sie rozprowadza, nie jest tlusty a ni gesty. Nie jest ciezki i przysadzisty. Nie zostawia tlustych refleksow na twarzy a rano jest o niebo lepiej,bo choc nie moge powiedziec,ze skora nie swieci sie ani troche to jednak poprawa jest ogromna.a jauz myslalam,ze juz zawsze bede sie budzic z koszmarnie tlusta i swiecaca twarza.
Ja osobiscie jestem zadowolona!!

niewypał

przychylam się do niepochlebnych opinii na temat tego kremu.W ogóle nie spełnia obietnic producenta(jak chyba wszystkie z tej serii),nie hamuje wydzielania sebum,nie matuje,wręcz przeciwnie rano twarz się świeci i jest tłusta,nie powoduje zwężenia porów.Oprócz ładnego zapachu wszystko na nie.

Klapa

Podobnie jak grejpfrutowy krem do cery tłustej z tej samej serii, nie robi nic, co napisano na opakowaniu. Twarz się pod nim dusi, pory są jakby bardziej rozszerzone, rano skóra jest mega-tłusta i dosyć opuchnięta! Nie ma zalet oprócz ceny i zapachu, ale: A) dla zapachu lepiej użyć perfum, B) jeszcze taniej wypadnie smarowanie skóry zwykłą oliwą z oliwek, a zapewniam, że o niebo lepiej odżywia!

Ladny zapaszek

Glowna zaleta tego kremu jest jego malinowy zapach, ktory osobiscie lubie. Reszta mnie w tym kremie ani nie zachwyca ani nie odrzuca. Ot taki ladnie pachnacyu krem, dosc tlusty, pozostawia na skorze film. Uzywalam go na dzien pod podklad clinique - owszem, ladnie sie na tym kremie rozprowadza ale trzeba go dosc mocno matowic pudrem. Zdolnosci regulujacych nie zauwazylam - moze trzeba dluzej go uzywac a ja po porostu przerzucilam sie na cos innego. Owszem, kremik nadal stoi w lazience, pewnie bede go uzywac od czasu do czasu ale nie wiem czy skusze sie na nastepny sloiczek. Raczej nie bo po co? Jest tyle kremow na rynku...

nieszczegoolny

a wiec:
-ciezka konsystencja, skoora po malutku przyjmuje, jesli naloze za duzo, nie wchlania sie...
-zostaje tlusty film :(
- ma sliczny zapaszek...
-odzywia skoore, nawilza, ale po kilkutygodniowym stosowaniu na skorze zaczely tworzyc sie krostki,
-krem zatyka pory :(
-nie polecam do tlustej i tradzikowej skoory, raczej dla normalnej bez wiekszych problemow,
-opakowanie....gdy zobaczylam opakowanie na www spodobalo mi sie, ale w rzeczywistosci wyglada duzoo gorzej :( brzydki plastik, brzydka kolorystyka ..

Zdecydowanie bardziej podobal mi sie tonik z tej serii :)

podoba mi się

Kupiłam ten krem już z miesiąc temu, więc i oceniam. Zaraz po otworzeniu bardzo się zdziwiłam, bo zdawało mi się, że w pudełku jest serek a nie krem &#8211; ma trochę mleczkowatą konsystencję i ciężko go nabrać, a pachnie mleczno-malinowo. Pudełko jest plastikowe ale dla mnie to wcale nie wada, bo nie zajmuje dużo miejsca i można je zabrać jak się gdzieś jedzie; zresztą dzięki temu krem jest tani i nie płacę za ozdobę łazienki a za działanie. Zostawia tłustą warstwę ale to krem <b> na noc </b> więc mi to pasuje, nawet wolę czuć że mam coś na skórze; trochę się wałkuje na Effaclarze ale niedużo. Nie reguluje wydzielania sebum, ale to mi nie przeszkadza; nie zatyka za to porów a mimo to dobrze nawilża. Rano twarz jest rozjaśniona, wypoczęta i tak jak powiedziała Lejka &#8222;szlachetna&#8221; &#8211; jak po dobrej maseczce nawilżającej. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

słabizna

Po nałozeniu tworzy swiecąca się warstwę na twarzy. Zero działania, jakie obiecuje producent, nawilża miernie, za to zatyka pory i wyskakuja po nim prześliczne pryszcze. Opakowania moze nie będę komentować...