Owocowy Sad, Odświeżający tonik bezalkoholowy z ekstraktem grapefruita

Owocowy Sad, Odświeżający tonik bezalkoholowy z ekstraktem grapefruita

Do każdego rodzaju skóry.
Bezalkoholowy tonik łagodnie odświeża Twoją skórę po oczyszczeniu, nadając jej miłe uczucie gładkości i świeżości.
Działa tonizująco, lekko ściąga pory, uelastycznia i nawilża Twoją skórę. Ułatwia nakładanie makijażu i utrwala go.
Ekstrakt z grapefruita - bogaty w wit.: C, B, E, PP i P, ściąga rozszerzone pory skórne, zmniejsza zmarszczki, zmniejsza łojotok i rozjaśnia przebarwienia.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Citrus Grandis, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Parfum.

CAŁKIEM FAJNY BYŁ

Lubiałam ten toniczek. Był taki przyjemny w użyciu, ładnie pachniał, fajnie odświeżał, lekko ściągał pory no i jego cena ja go kupowałam dosłownie za grosze bo niecałe 5 zł. Niestety póżniej nie mogłam go nigdzie u mnie dostać więc zmianiłam go na inny,ale ogólnie polecam

Robi to co powinien

Tonik ma mocny ale przyjemny zapach i robi właściwie to co każdy szanujący sie tonik powinien - tonizuje i odświeża. I tyle - producent złotych gór nam nie obiecuje, tonik nic ponad to nie robi. Ale więcej jak 3 gwiazdki nie dostanie, niby cena niska ale i pojemność zaniżona (160 ml) - co sprytnie ukrywa kształt buteleczki.

Bywają lepsze

Po toniku z serii Pharmaceris N głęboko oczyszczającym, żaden chyba mnie nie zadowoli. Szczerze mogę powiedzieć, że tonik Miraculum nie jest zły, ale też nie jest dobry - jest jakis taki nijaki. Zapach mnie niestety drażni, bo nie lubię grejpfrutów. Tak jak mleczko może szczypać jeśli ma się krostki albo zadrapania. Z drugiej strony nie zauważyłam efektów ubocznych w postaci zaczerwienien czy podrażnień. W rezultacie (w dużej mierze z powodu niskiej ceny) daję aż dwójeczkę - ta cena to główna zaleta tego kosmetyku.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

mniam

uwielbiam kosmetyki o nucie owocowej, a ten grefrutowy zapaszek jest intrygujaco cudowny, na poczatku nie moglam sie przyzwyczaic teraz go uwielbiam :) tonik swietnie odswieza wiec jest w sam raz na lato i upalne dni :) nawilza i moja skora naprawde go lubi...opakowanie... niespecjalne, za duzo wylewa mi sie za duzo na wacik brrr nieekonomiczne, podoba mi sie cena ok 8zl :)))

świetny

Pięknie, smakowicie, świeżo pachnie grejfrutem. Dzięki temu używanie go to sama przyjemność, zapach ma działanie aromaterapeutyczne, orzeźwia i odświeża. Twarz się po nim nie lepi. Nawilża i odświeża, a jednocześnie matuje. Twarz jest lekko wygładzona, ma wyrównany koloryt. Wydajny.