Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Cena już od 8,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

regenerujące
krem

Ulubiona od lat

Należę do szczęśliwców, którym formaldehyd zawarty w odżywce pomaga poprawić jakość paznokci, a nie szkodzi czy uczula. Odżywki używam od lat (z przerwami) i jestem z niej bardzo zadowolona. Po pierwsze błyskawicznie wysycha, nałożona solo pięknie matuje paznokcie podkreślając ich kolor. Stosuję ją jako bazę pod lakier, dzięki temu unikam zabarwienia płytki i przedłużam trwałość lakieru. Odżywka stosowana regularnie pomaga paznokciom rosnąć i je wzmacnia. Próbowałam innych odżywek, ale do tej zawsze wracam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501771].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Pomimo składu jaki ma ta odżywka do paznokci postanowiłam wypróbować jej działanie. Niestety, zawiodłam się.
Odżywka bardzo uczula, paznokcie bolą nawet do kilku godzin po jej użyciu. Jestem na tyle próżna, że gdyby efekt po niej był taki, jak obiecuje producent, to stosowałabym ją nadal. Zużyłam ponad pół buteleczki zgodnie ze sposobem użycia i nic. Stan paznokci nie poprawił się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498846].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Niestety zauważyłam że mleczne odżywki uczulają mnie i powodują szczypanie i buchnięcie palców.
Z tą odżywka jest podobnie jak z pozostałymi mlecznymi.
Niestety nie pomogła mi w najmniejszym stopniu. Nie mogę wiele o niej powiedzieć ponieważ po 2 użyciu musiałam ją odstawić ze względu na to że mnie uczulała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497656].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić kolorowy french manicure?

Strasznie pieką mnie oczy

gdy tylko nałoże na moje paznokcie tę odżywkę to strasznie pieką mnie oczy. Nie zauważyłam aby jakoś cudownie w płynęłą na moje paznokcie. Napewno zawiera coś co wpływa niekorzystnie na oczy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496181].usefull || 0 }}% pomocna.

ratunkowo - jest świetna! choć podobno nie do każdych paznokci

Używałam już kiedyś tej odżywki dla podreperowania stanu paznokci, gdy miały akurat jakiś "cieńszy" okres i rozdwajały się. Zadziałała świetnie, paznokcie zostały mocne już na stałe po tej kuracji - ale właśnie dlatego, że potem nie miałam żadnych problemów z paznokciami, to trochę o niej zapomniałam.

Kupiłam ją kolejny raz jakiś czas temu, gdy pierwszy raz w życiu robiona hybryda totalnie zniszczyła mi paznokcie (przesuszona i łamliwa płytka, rozdwajanie, kruszenie się). Odczekałam około 2-3 miesiące, bo - jak wyraźnie informuje producent - nie należy jej stosować od razu po zdjęciu hybrydy!

Powolutku zbliżam się do końca kuracji (odżywkę stosuje się przez określony czas) i widać naprawdę dużą poprawę.

Przede wszystkim płytka jest scalona, paznokcie przestały być takie kruche, a przez to, że mniej jest na nich popękań i nierówności, lakier lepiej się na nich trzyma. Wyglądają dużo zdrowiej. Odrastający paznokieć ma szansę jako tako urosnąć, bo końcówki nie łamią się ciągle, wymuszając ponowne obcinanie.

Napiszę może też o tym, że sprawdza się u mnie stosowana pod lakier kolorowy - nakładam jedną warstwę, na to po wyschnięciu bazę i lakier kolorowy. Potem zgodnie z zaleceniem z opakowania, po 2 dniach zmywam całość (i tak maluję paznokcie średnio co 2 dni) i nakładam nową warstwę jak wcześniej.

Nie trzeba więc latać z "gołymi" paznokciami podczas stosowania odżywki, jeśli ktoś tak jak ja nie wyobraża sobie życia bez manicure ;)

U mnie odżywka sprawdziła się fenomenalnie, ma naprawdę widoczne rezultaty - jednak słyszałam opinie, że nie każda płytka paznokciowa dobrze na nią reaguje. Paznokieć powinien zacząć wytwarzać ochronną warstwę i odbudować się w reakcji obronnej na zawarty w produkcie formaldehyd, jednak z jakiegoś powodu nie wszystkie paznokcie tak reagują. W tym drugim przypadku odżywka tylko dodatkowo je osłabi. dlatego możecie ją kochać albo znienawidzić.
Polecam robić próbę przez np. tydzień i obserwować, a przede wszystkim nie stosować na paznokcie zdarte po hybrydzie.

UWAGA - Warto pamiętać, że to nie jest odżywka do ciągłego stosowania. Jeśli czytam, ze komuś zaszkodziła po 8 miesiącach... no cóż, na opakowaniu są informacje o dopuszczalnym czasie kuracji, podczas którego nikły co prawda, ale obecny dodatek formaldehydu nie zrobi nam krzywdy.
Używając jej dłużej niż zalecany miesiąc (!!!) same robicie sobie krzywdę, nie można winić za to produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493581].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt krótkoterminowy działania, długotrwały szkód

Jak wyżej:podczas stosowania- zużyłam około 3 opakowania-byłam baardzo zadowolona. Przez często sprzątanie i nieustanny kontakt z płynami do naczyń i inną chemią moje paznokcie był w tragicznym stanie-rozdwojone, połamane, ucierpiały również po nieudanych próbach maskowania tego pod zwykłym lakierem. Już po niecałych dwóch tygodniach paznokcie były w dużo lepszym stanie-brak rozdwojonych końcówek, rosły jak szalone, a na dodatek-były twarde jak diament-i to dosłownie, nie byłam w stanie nawet ugryźć paznokcia bez obaw o ból zębów. Odżywkę odstawiłam po około 8 miesiącach. Na początku nic się nie zmieniało, a z czasem wróciły do swojego pierwotnego stanu. Jak podkreślałam-odżywka polepsza stan naszych paznokci tylko podczas stosowania jej-po odstawieniu paznokcie wracają do łamania i rozdwajania.

Co więcej-po wykorzystaniu odżywek zaczęłam czytać o ich składzie i naprawdę się przeraziłam. Nie oczekiwałam naturalnych składników, ale obecność formaldehydu zupełnie je skreśliła. Dla niezorientowanych-składnik ten jest rakotwórczy.
W tamtym okresie byłam wniebowzięta widząc efekty-teraz żałuję, że nie przeczytałam o skutkach ubocznych wcześniej. Lepiej szukać odżywek bez formaldehydu, a najlepiej przerzucić się na naturalne odżywki (np. olejek rycynowy). Zajmie to więcej czasu, ale przynajmniej sobie nie zaszkodzimy!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493501].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomyłka

Początkowo faktycznie wzmacnia paznokcie,
przy dłuższym stosowaniu okazuje się, że składniki szkodliwe wżerają się w płytkę, co skutkuje rozwarstwieniem i łamaniem paznokci.

Chcę skończyć opakowanie więc czasami używam jako podkład pod lakier lub do paznokci u stóp.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487406].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Odżywka miała wzmocnić moje i tak słabe paznokcie. Efekt jest taki, że nigdy nie były w gorszym stanie. Połamały się, niektóre rozwarstwiły (próbuję je ratować olejkiem z drzewami herbacianego). Przy nakładaniu szczypały (miałam wrażenie, jakby się paliły) palce i paznokcie. Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477861].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja perełka

Uwielbiam 8w1, dzięki niej moje paznokcie przestały się łamać, rozdwajać, szybko rosły po jej stosowaniu, ale jest jedno ale.. Kiedyś nie używałam jej kilka msc i paznokcie były nawet twarde, ale zaczęły się rozdwajać i już nie rosły tak szybko. Stosuję jej kilka lat i nie widzę efektów ubocznych, Mój wniosek: jest idealna jeśli się ją stosuje można robić od niej przerwy, ale mogą się trochę rozdwajać paznokcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472301].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja

Kiedyś miałam problem z wiecznie łamiącymi się paznokciami, aż w końcu trafiłam na tą odżywkę którą stosowałam na początku tak jak jest na opakowaniu, a jak osiągnęłam efekt dłuższych paznokci, to traktowałam jako bazę pod lakier. Jest rewelacyjna, pomogła mi w 100% z zapuszczeniem dłuższych paznokci. Używam od dobrych 5 lat i ciągle jest super.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466802].usefull || 0 }}% pomocna.