Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Cena już od 8,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

regenerujące
krem

Jak na odżywke to jest całkiem fajna.

Używam 2-3 razy w roku, kiedy to moje paznokcie ( z natury bardzo kruche i łamliwe), maja już dosyc lakierów i hybryd i wołają o pomoc!
Po aplikacji tygodniowej-2 tygodniowej jest nieznaczna poprawa w rozdwajaniu się paznokci.
Ładna baza kolorystyczna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572136].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Miałam słabą i łamiącą się plytkę paznokcia, nie było możliwości, bym zapuściła swoje paznokcie poza opuszki palców, bo zaraz były połamane, rozdwojone.
Ta odżywka to była dla moich paznokci wybawienie. W końcu miałam swoje długie paznokcie, dodatkowo pozostawia ładny kolorek, jak dla mnie nie trzeba było paznokci już malować, choć, gdy zamarzył mi się ciemny kolor jako baza pod lakier, też sprawdzał się świetnie. Zaraz po nałożeniu można było odczuć takie mrowienie na paznokciach, ale mi w żaden sposób to nie przeszkadzało. Produkt wart polecenia!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568516].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Sięgałam do tej odżywki nie raz podbierając ją mamie, ale nigdy na dłuższą metę.. do czasu. Po zmyciu hybryd moja płytka paznokcia była w opłakanym stanie, dosłownie rozdwajała się w różnych częściach paznokcia i wtedy pomalowałam je właśnie tą odżywką. Efekt był wspaniały! Bardzo pomogła mi w odbudowie płytki, utwardziła paznokieć i teraz nie przestaję już jej stosować. Zawsze nakładam tą odżywkę jako bazę pod jakikolwiek lakier i sprawdza się rewelacyjnie. Cena też bardzo fajna w porównaniu do jakości, a sam produkt jest też bardzo wydajny (mimo tego, że stosuję go non stop).
Jedyny minus jaki zaczęłam ostatnio zauważać to czasem zdarza mi się pomalować jakoś tak paznokieć, że wyjeżdżam na skórki i ból jest wtedy okropny... ale jeśli maluje się tylko płytkę to nic takiego się nie dzieje, zadziało mi się to może z 2-3 razy przy nieostrożnym nakładaniu, dlatego nie zabieram mu gwiazdki z oceny.
Dla mnie hit :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563871].usefull || 0 }}% pomocna.

DIY ozdobne mydełko

okropna!!!

+ cena
+ dostępność

- SKŁAD!!!!!
Kupiłam tą odżywkę z polecenia koleżanki, która była nią zafascynowana. Niestety okazała się totalną porażką. Po pomalowaniu paznokci pierwszą warstwą, nie odczułam żadnego dyskomfortu, ale na drugi dzień, po nałożeniu drugiej warstwy, ból paznokci był niedowytrzymania. Musiałam ją od razu zmywać, bo nie dałam rady jej "nosić". Po kilku tygodniach zrobiłam drugie podejście, ale próba skończyła się tak samo.
Całe opakowanie wylądowało w koszu!

UWAŻAJCIE NA NIĄ!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562221].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobra

Mam do tej odżywki pewien sentyment, bo to właśnie dzięki niej kilka lat temu pierwszy raz zapuściłam moje kruche, łamliwe paznokcie do naprawdę imponującej długości. Do dziś chętnie ją stosuję, kiedy robię przerwę od lakierów hybrydowych.

PLUSY:
-Utwardza,
-Pszyspiesza wzrost paznokci,
-Zmniejsza łamliwość płytki paznokciowej,
-U mnie nie wywołała żadnego uczulenia
-Nie przesuszyła skórek

MINUSY:
-Okropny zapach, ale da się do niego przyzwyczaić
-Po zużyciu ok. 1/2 buteleczki produkt nieco gęstnieje i nałożony na paznokcie wolniej wysycha

Lubię ją, bo nie jeden raz uratowała moje paznokcie. Dla mnie na 4+ :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561456].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam, ale z umiarem

Stosuję ją raz na jakiś czas pod lakier do paznokci, potem przez dłuższy czas mam twarde i odporne paznokcie. Znam działanie formaldehydu, a więc nie zdecydowałabym się stosować jej regularnie przez dłuższy czas.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559416].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra odżywka

Pierwszy raz użyłam tę odżywkę kilka tygodniu po zdjęciu żelu z paznokci. Paznokcie były w koszmarnym stanie, na szczęście z polecenia dowiedziałam się o NIEJ i dłonie zostały uratowane.
Bardzo pomaga odbudować płytkę paznokcia, a paznokcie po kilku aplikacjach stają się twarde i mniej łamliwe. Dodatkowym plusem jest wygląd odżywki na paznokciu - bardzo ładny, delikatnie biały kolor.
Podczas problemów z paznokciami używałam odżywki zgodnie z zaleceniami producenta, natomiast aktualnie wracam do niej, gdy chcę wzmocnić paznokcie i stosuję wtedy dwie warstwy od razu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558306].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie rewelacja

Kosmetyk stosowany od co najmniej dwóch lat. Nie mam większych problemow z paznokciami, są długie, twarde i raczej się nie łamią, dbam jednak o to by były zawsze pomalowane, a jako podkład używam własnie tej odżywki. Rosną jak szalone, są twarde i wytrzymałe!

Plusy:
+cena
+wydajność
+skuteczność
+ kolo ( lekko biały)

Minusy:
- zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556841].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmar.

Nie, nie i jeszcze raz nie. Jestem zdziwiona, że znalazłam ten produkt w hitach.
Parę lat temu o tym produkcie powiedziała mi koleżanka, rozpływała się w 'ochach' i 'achach', tak jak ja wkrótce później. Niestety do pewnego czasu. Udało mi się zużyć parę opakowań, całkowicie nie zwracając uwagi na ostrzeżenia jakie dawał mi mój organizm. Ważne, że paznokcie były długie. W końcu mogłam pochwalić się całkiem niezłymi szponami, co kiedyś było nie do pomyślenia, gdyż z natury mam cienkie i kruche paznokcie.
Po pierwsze do tej pory pamiętam zapach, który nie przypadł mi do gustu. Niby to lakier, większość z nich nie pachnie za dobrze, ale w tym momencie mogę przytoczyć chociażby odżywki z Sally Hansen, których zapachu w ogóle nie wyczuwam. Po drugie, pomimo początkowych sukcesów w zapuszczeniu paznokci szybko okazało się, że to nie do końca idealne serum. Cierpiały bardzo okolice paznokci, były wysuszone i łatwo było o odstające boleśnie skórki. Gdy paznokcie były pomalowane odżywką wszystko było OK, ale kiedy chciałam pomalować je jakimkolwiek innym lakierem czy po prostu odpocząć dłużej od 'kuracji' łamały się natychmiast. W pewnym momencie zabiegów z tym oto produktem w roli głównej moje paznokcie zaczęły się przebarwiać, wiotczeć i ogólnie rzecz biorąc były jednym wielkim dramatem. Odżywkę wyrzuciłam do kosza i nie zamierzam nigdy więcej przeżyć tego horroru. Z resztą, sam skład powinien mnie ostrzec, lecz wtedy nie miałam nawyku wczytywać się w drobny druczek.
Serdecznie odradzam wszystkim kobietom, nie warto niszczyć paznokci (i zdrowia) dla chwili z utwardzonymi paznokciami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555901].usefull || 0 }}% pomocna.

Uczuliła mnie :(

Już po pierwszym użyciu czułam dziwne ciepło pod paznokciami, a później było tylko gorzej... Popękały mi naczynka pod płytką paznokcia, a same paznokcie mało mi nie poodpadały (zaczęły odchodzić od skóry). Odżywki użyłam może ze 4 razy. Było to bardzo bolesne jednak odstawiłam ten produkt i wszystko po paru tygodniach wróciło do normy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545111].usefull || 0 }}% pomocna.