Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Cena już od 9,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

regenerujące
krem

Używa produktu od: próbka

Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action,

Zakupiłam tą odżywkę z polecenia koleżanek mam paznokcie łamliwe i dość słabe
Jeśli chodzi o odżywkę to niestety nie mogłam jej używać zbyt długo ponieważ odczuwałam bolesne pieczenie podczas jej stosowania, może moje paznokcie są zbyt wrażliwe na tą odżywkę.
Jednak koleżanki były bardzo zadowolone więc może każdy powinien przetestować osobiście.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1285306].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Najlepsza odżywka jaką używałam. Daje super efekt. Utwardza paznokcie, sprawia, że przestają się rozdwajać. Używałam jako bazy pod lakier. Do utwardzania. Sprawdziła się zawsze. Pierwsza odżywka, która sprawiła, że paznokcie miałam naprawdę długie i piękne. Nie łamały się, nie kruszyły. Odżywka jest bardzo wydajnym produktem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283231].usefull || 0 }}% pomocna.

skuteczna ale trzeba z nią uważać

Odzywka bardzo dobrze dziala na paznokcie po niej nie łamią się i mogę się cieszyć długimi paznokciami lecz trzeba ja używać z głową raz nałożyłam kilka warstw i zaczeła mnie szczypac efekt utrzymywał sie jeszcze chwile po zmyciu jednak to nie zmienia faktu ze jest dobra;) Produkt wydajny oraz w korzystnej cenie . Myśle ze po skonczeniu opakowania odstawie ja na jakiś czas i poużywam czegoś innego:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275696].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki - Plazma

Ból i pieczenie ! Nie polecam

Słyszałam dużo pozytywnych opinii o tej odzywce. A poleciła mi ją siostra.
Pierwsze 3 dni stosowania wszystko w porządku. Lecz następnego dnia budzę się z okropnym bólem paznokci, jak by mi ktoś przyskrzynił palce. Początkowo nie wiedziałam dlaczego i skąd taki ból. Co jedynie przyszło mi do głowy to zmyć odżywkę i dopiero po 7 godzinach ból ustąpił od zdjęcia odżywki.
Ja osobiście jej nie polecam. Siostra zauważyła, ze po dłuższym stosowaniu paznokcie rozdwajają się i sa strasznie przesuszone.
Jedynym plusem tej odżywki jest jej kolor.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271916].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie super

Pomogła mi w okresie, kiedy moje paznokcie były w tragicznym stanie. Zużyłam jedno opakowanie do końca, negatywne efekty zauważałam tylko jak stosowałam ją niezgodnie z zaleceniami producenta.

+ Działanie, niemal sklejała mi paznokcie
+ Długotrwały i natychmiastowy efekt
+ Dobrze się rozprowadza, szybko zasycha
+ Cena w porządku

Wad brak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266901].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla tej odżywki

Używałam od kilku lat tą odżywkę.
Były czasy gdzie używałam ją sporadycznie , czasami częściej . Była dla mnie Hitem.. do czasu gdy poczułam pieczenie i ból paznokci po jej zastosowaniu .
Szukam teraz jakiegoś zastępcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264836].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie dla mnie

Odżywka super gdy zaczynalam ją stosować (pare miesięcy temu) wszystko było ok. Ale później zaczęła się moja przygoda z hybrydami, mam dziwną płytkę ponieważ na kciuku i palcu wskazującym jest ona twarda zaś na reszcie paznokci bardzo łamliwa i słaba wiec po kilku hybrydach postanowiłam zrobić sobie przerwe i odbudować troche paznokcie z tą właśnie odżywką, ale już kilka sekund po nałożeniu bardzo piekły mnie palce odrazu zmyłam odżywke i kolejny raz zdecydowałam się na hybrydy po 3 tygodniach nadszedł czas na kolejną próbę z odżywka niestety pieczenie wystąpiło poraz kolejny. Przypuszczam, że to efekty uczuleniowe, wiec ja rezygnuje lecz u mojej mamy sprawdza sie super myśle, że jest to rewelacyjny produkt, ale nie dla każdego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264796].usefull || 0 }}% pomocna.

Odstawiłam

Mam z natury raczej twarde i szybko rosnące paznokcie, ale odżywkę kupiłam, aby poprawić ich wizualną kondycję, a także przeciwko łamaniu się, gdyż mimo swej twardości wystarczy niefortunne stuknięcie i po paznokciu. A do tego zaczęły się rozdwajać. Stosowałam 2-3 miesiące. Z początku byłam zachwycona, paznokcie wyglądały zdrowo. I ta mleczna płytka... Ładna. Stosowałam, jak zaleca producent. Po 2-3 tyg wyłącznie jako podkład pod lakier raz w tyg. Fakt, lakier utrzymywał się wyjątkowo długo na tej odżywce. To duży plus. Ale jakie niemiłe zaskoczenie, gdy lakier zmyłam... Skórki potwornie wysuszone, jakieś zrogowacenia dookoła płytki. Na szczęście nie uczulił mnie formaldehyd i obyło się bez pieczenia. Niemniej wygląda na to, że odżywka działa, tylko w przypadku ciągłego stosowania. Przy dłuższych przerwach paznokcie są w gorszym stanie, niż przed rozpoczęciem kuracji. Oczywiście odnosi się to także do łamliwości. Generalnie nie polecam ani tej, ani całej linii Eveline, gdyż każda z odżywek ma w swoim składzie ten feralny składnik.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263416].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, nie i jeszcze raz nie

Po aplikacji odżywki odczułam niemiłosierne pieczenie i ból pod paznokciami.Skóra zrobiła się czerwona. Po zmyciu odżywki wszystko zaczęło przechodzić. Nigdy więcej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263393].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie hit

Odzywka która szybko schnie. Nadaje ładny perłowy odcień, paznokcie pozostawia twarde i zdrowe. Nie rozdwajają się. Natomiast zauwazylam, że gdy nie stosuje tej odżywki to moje paznkocie sa bardziej zniszczone niz przed jej zastosowaniem. Słyszałam wiele negatywnych opinii, w tym od kosmetyczek. Natomiast nadal uzywam, szczegolnie jako baze pod lakier.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263321].usefull || 0 }}% pomocna.