Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

regenerujące
krem

Rewelacja!

Od razu napiszę, iż nie jestem uczulona na formaldehyd wiec dla mnie ta odżywka to numer 1 !!! Dzięki niej moje paznokcie nie są łamliwe,kruche, nie rozdwajają się. Są twarde, a lakier na nich dłużej się utrzymuje. Polecam serdecznie!

Ładny kolor paznokcia...

Lubiłam tą odżywkę głownie ze względu na kolor jaki nadawała moim paznokciom. No ale nie o kolor tu chodziło, więc biorąc pod uwagę jej działanie jako odżywki jestem na nie. Po dłuższym używaniu jej moje paznokcie były bardzo wrażliwe i na tyle cienkie, że musiałam zrezygnować, na długi okres, z malowania pazurków nawet odżywkami czy lakierami bezbarwnymi.

Koszmar

Skusiłam sie na nią przez polecania moich znajomych ale i mojej mamy-której ta odżywka mega pomogła. Miałam słabe paznokcie, głównie były cienkie, przez co często się łamały. Ale odżywka jeszcze pogorszyła ich stan! Paznokcie zaczęły mi się kruszyć, łamały mi się jeszcze bardziej, pękały....masarka

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Skuteczna

Dostałam ją w prezencie na imieniny i był to strzał w 10, ponieważ moje paznokcie akurat przechodziły kryzys. Ciągle się rozdwajały i były cienkie. Podejrzewam, że miało to związek z burzą hormonów po ciąży, genetycznie mam raczej zdrowe, twarde paznokcie, rzadko malowane lakierami i narażane na kontakt z acetonem.

Najlepsza

Moje paznokcie łamały się kiedy tylko próbowałam je zapuścić, rozdwajały się - były bardzo słabe i cienkie. Kilka lat temu trafiłam na tę odżywkę i okazała się ona być strzałem w dziesiątkę. Używam jej zawsze - czy to samą czy też pod lakier.

*Zdecydowanie poprawia kondycję paznokci - stają się one twarde, mocne, nie łamią się ani nie rozdwajają.
*Po nałożeniu odżywki paznokcie pięknie się błyszczą, wyglądają bardzo zdrowo i naturalnie!
*Używana pod lakier zapobiega przebarwieniom.
*Już po kilku użyciach widać znaczną poprawę kondycji paznokci.
*Stosując ją można spokojnie zapuścić bardzo długie paznokcie, bez obaw że będą się łamać czy rozdwajać.
*Jest bardzo wydajna, nie wysycha w opakowaniu.
*Szczypie jeśli mamy uszkodzoną skórkę przy paznokciach, zapach nie drażni.
*Cena adekwatna do jakości, często jest w promocji.

Zdecydowanie polecam zarówno jako nagły ratunek dla paznokci jak i do stałego stosowania.

Dziękuję, nie

Stosowałam tą odżywkę jakiś czas temu. Paznokcie rosły szybko, jednak były słabe i cienkie jak papier, targały się. Obecność formaldehydu dodatkowo mnie odstrasza. Nie sięgnę po nią więcej, wolę krótkie paznokcie niż narażanie się na skutki uboczne stosowania tej substancji

Zdecydowanie najlepsza

Najlepsza odżywka, sprawdza się świetnie. Po użyciu paznokcie są twarde, nie łamią się. Używam jej zawsze po ściągnięciu hybryd z paznokci i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Odżywka na prawdę zasługuje na polecenie! A poza tym cena nie jest wygórowana.

Ulubiona

Używam ją od dawna, jest skuteczna a cena niewygórowana w stosunku do działania.

Kiedy paznokcie mają gorszą kondycję zawsze pamiętam aby pokrywać je tą odżywką, rzeczywiście szybciej rosną i są wzmocnione.Pomaga też smarowanie dodatkowo ulubionym olejkiem bądź maścią z witaminą A.

Kiedy uda mi się zapuścić długie paznokcie też ją używam w celu ochrony i jako podkład pod lakier.

Więcej niż jedna warstwa użyta jednorazowo daje ładny perłowy kolor paznokciom.

Pędzelek jest drobny i cienki, na odżywkę idealny.

Do jej wad należy zapach - ale tu nie oczekuje cudów, po jakimś czasie zbyt gęstnieje więc od razu ląduje w lodówce.

NUMER 1

Stosowałam rożne odżywki, od najdroższych do najtańszych i nie ma lepszej odżywki niż 8w1 Eveline. Moje paznokcie są mocne , nie lamią się nie rozdwajają. Odzywka po nałożeniu ładnie się błyszczy i nie odpryskuje. Stosuję odżywkę po każdej zdjętej hybrydzie i moim paznokciami zachwycają się kosmetyczki.

nieziemska odzywka

najlepsza odzywka z taniej polki na rynku . pomaga odbudowac paznokcie nadajac im ladny polysk . lekko bialy kolor ladnie poprawia zolte paznokcie , przez co wygladaja na bardzo swieze i zadbane ,. paznokcie po uzyciu rosna bardzo szybko

Najlepsza odżywka

Testowałam sporo odżywek, ale tylko ta odżywka zadziałała na moje paznokcie. Moje paznokcie były krótkie, rozdwojone, łamliwe przez to że obgryzałam paznokcie. Myślałam że żadna odżywka nie wyleczy moich paznokci. Po tygodniu używania zauważyłam pierwsze efekty, moje paznokcie były twardsze i nie rozdwajały się. Po dłuższym używaniu moje paznokcie zmieniły się nie do poznania.

Zdecydowanie nie

Odżywka na początku rzeczywiście się sprawdzała. Niestety przy dłuższym stosowaniu więcej było wad niż zalet. Paznokcie zaczęły się rozdwajać, zrobiły się kruche i łamliwe. Niestety