Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Cena już od 9,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

regenerujące
krem

Najlepsza!

Ta 8w1 jak i Diamentowa, sa to najlepsze odżywki jakich używałam.
Pomogły bardzo moim paznokciom, które ja poniszczyłam przez obgryzanie.
Oczywiście co jakis czas trzeba zmienic, by paznokcie nie przyzwyczaiły się do niej.
+ wzmocnienie
+ paznokcie nie łamią się
+ nadaje ładny, delikatny kolor
+ cena nie jest wygórowana 13-16zl
+ szybko wysycha
+ nie ma mocnego zapachu
+ ilosc formaldehydu w buteleczce nie zaszkodziła moim paznokciom
+ super jako baza pod lakier
+ łatwo się aplikuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354141].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest świetna

Kupiłam ją z polecenia koleżanki, teraz nie mogę się bez niej obejść.
Paznokcie, ścięte na zero odrastają w ciągu miesiąca na bardzo ładna długość około 2-3 mm poza opuszek palca. Dodam że mam baaardzo krótką płytkę paznokcia przez to, że w dzieciństwie je obgryzałam grr :/.

Plusy:
+dostępność
+cena od 10 do 15 zł w zależności od drogerii
+szybkie działanie
+nadaje mleczny kolor paznokciom
+zapobiega rozdwajaniu końcówek
+świetna jako baza pod lakier
+szybko wysycha
+bardzo wydajna

Minusy:
-wąski pędzelek

Z całego serca polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348716].usefull || 0 }}% pomocna.

Odradzam.

Jestem jedną z tych osób u których „odżywka” spowodowała może nie od razu onycholizę, ale odchodzenie paznokcia od skóry. Na ten efekt nie musiałam długo czekać. Wystarczyło 3 dni używania zgodnie z instrukcją.

Plusy? Jeśli ktoś ma ochotę na własnej skórze sprawdzać reakcję to: cena, dostępność, szybkie wysychanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347011].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - marynarskie paski

Nijaka

Szału nie ma. Z moimi paznokciami przeszłam niejedno, dopóki nie zaczęłam robić sobie hybryd, były w opłakanym stanie. miękkie, cienkie, łamliwe, rozdwajające się, pękające po bokach. Po prostu tragedia. Zanim odkryłam moc olejków, sięgnęłam po tą odżywkę. Już wtedy opinie o niej były bardzo mieszane, postanowiłam jednak spróbować. Kosztuje niewiele, pojemność całkiem spora, paznokcie nią pomalowane wyglądały całkiem ładnie. Czy coś zrobiła, poprawiła ich stan? Niestety nie. Jeśli chodzi o formaldehyd, jego obecność jakoś szczególnie nie przeszkadzała moim paznokciom, a przynajmniej nie dawały nic po sobie poznać. Nie wzmocniły się, nie przestały pękać, łamać się ani rozdwajać. Nie było też mowy o jakimkolwiek zapuszczeniu paznokci. Jakby tego było mało, strasznie wysuszyła moje skórki. Zawsze miałam z nimi sporo problemów, jednak to był armagedon. Nic nie chciało ich nawilżyć, męczyłam się z zadziorkami. Ze swojej strony nie mogę jej polecić. Wiem jednak, że u każdego działa inaczej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343371].usefull || 0 }}% pomocna.

Teściowa na 102.

Jak już wspomniałam za pośrednictwem poprzedniej recenzji, nie widzę większej różnicy w działaniu pomiędzy tą odżywką a tą diamentową.
A nazwy typu 8w 1, trochę mnie bawią.

Nakładam ją w formie odżywki tak jak producent zaleca, chociaż ja maluję każdego dnia po jednej warstwie, przez 3 dni, a potem zmywam.
Częściej stosuję ją jako bazę.

Odżywka, nadaje paznokciom ładnego mlecznego koloru, zapobiega barwienia paznokci przez ciemne lakiery, a przede wszystkim zauważalnie wzmacnia. Paznokcie są silniejsze, nie łamią się, nie rozwarstwiają nie kruszą.
Jest skuteczna.
Ale uwaga, należy jej używać z rozwagą i z przerwami. Jest mocna i nieumiejętnie używana może doprowadzić do zniszczeń, alergii i dolegliwości paznokci i opuszków palców.
Najlepiej używać jej naprzemiennie, np. z olejami, olejkami.

Po zużyciu 3/4 buteleczki zaczyna gęstnieć.
W dogodnej ofercie cenowej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341216].usefull || 0 }}% pomocna.

2/5

Moje paznokcie zawsze były bardzo zdrowe. Słysząc dobre opinie postanowiłam wypróbować tą słynną odżywkę... I żałuje. Paznokcie faktycznie rosły szybciej, jednak po zaprzestaniu jej strosowania po raz pierwszy zaczęły się łamać, rozwajać. Btły w tragicznym stanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337631].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Taki średniak

Odżywka na moje paznokcie działa wówczas gdy jest stosowania. Gdy zakończę kuracje, paznokcie kruszą się, łamią, rozdwajają. Jednak jeśli ktoś potrzebuje efektu szybkiego (przy czym krótkotrwałego) to jak najbardziej może stosować, np. jako baza pod normalne lakiery.
Czasem po jej użyciu odczuwałam szczypanie, które to ustępowało.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1332491].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie kupię ponownie.

Moim zdaniem ona pomaga i działa tylko wtedy, kiedy się jej używa, zaprzestaniesz /przerwiesz kurację i paznokcie są w gorszym stanie niż na początku stosowania... Nie lubię wspominać okresu po jej używaniu, moje paznokcie przeżyły traumę...
Na szczęście są doprowadzone do ładu, na chwilę obecną używam innej firmy, odzywki eveline już nigdy nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329721].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Stosuję ją jako bazę pod lakier. Nigdy nie miałam problemu z paznokciami. Ale dzięki tej odżywce są jeszcze bardziej twarde. Lubię również efekt jaki daje nałożona solo na płytkę.

PLUSY:
+Działa
+Dobra baza pod lakier
+Cena
+Dostępność

MINUSY:
-Formaldehyd

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1326481].usefull || 0 }}% pomocna.

na początku wspaniała...

Odżywka sama w sobie była bardzo dobra, bardzo długo ją stosowałam. Słyszałam wiele opiń na jej temat od koleżanek, większość niezadowolona
dziwiłam się! przecież u mnie tak ŚWIETNIE działa! jednak po czasie przekonałam sie! odzywka zaczęła źle wpływać na moje paznokcie, rozdwajac itd

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325981].usefull || 0 }}% pomocna.