Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Cena już od 9,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

regenerujące
krem

Napisanych recenzji: 8

naprawdę działa!

Przy regularnym stosowaniu ta odżywka naprawdę potrafi zdziałać cuda. Przez wiele miesięcy nie mogłam zapuścić paznokci, bez przerwy musiałam je przycinać, ponieważ płytki się rozdwajały i pękały przy najmniejszych mikro urazach. Po około miesiącu mogłam już o tym zapomnieć, dlatego warto być cierpliwym i wytrwałym. U mnie nie wystąpiły żadne efekty uboczne, a szczerze powiem miałam stracha po tym czego się naczytałam tu i ówdzie. Zero minusów, szczerze polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256491].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Po prostu idealna

Skusiłam się na ten produkt z polecenia RLM (Wcześniej nie mogłam uwierzyć, że to jej naturalne paznokcie) I stwierdzam, że to najlepsza odżywka! Nareszcie wyhodowałam piękne długie paznokcie (prawie jak u Ewki):-). Niemal od razu przestały się łamać, rozdwajać itp. Wystarczy tylko stosować się do zaleceń producenta, czyli pierwszego dnia pierwsza warstwa, drugiego druga, zmywamy i od początku, tak przez dwa tygodnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255403].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Idealna

Używam tej odżywki od 2-3 lat i dzięki niej zapuściłam długie i zdrowe paznokcie o których zawsze mogłam tylko pomarzyć. Paznokcie rosną bardzo szybko, ich stan jest idealny. Do używania jej zachęciłam połowę ciotek, mamę, siostrę oraz babcie. Wszystkie są zadowolone z efektów odżywki.
Odżywka jest wydajna, ma piękny mleczny kolor, który ja osobiście uwielbiam, na efekty nie trzeba długo czekać. Jest po prostu idealna :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252963].usefull || 0 }}% pomocna.

DIY ozdobne mydełko

Napisanych recenzji: 31

Bardzo dobra

Nie wyobrażam sobie pielęgnacji ani malowania paznokci bez tych odżywek (szczerze mówiąc nie zauważyłam żadnej różnicy pomiędzy tą, 5w1, diamentową itp). Paznokcie nie łamią się, są zdecydowanie twardsze i ogólnie wyglądają bardzo dobrze. Nigdy nie zauważyłam, aby jakkolwiek mi zaszkodziła (nie było żadnego pieczenia, przebarwiania)
+cena i dostępność
+paznokcie nie rozdwajają się, nie łamią, są widocznie twardsze i zdrowsze
+daje lekko mleczne krycie
-po około 3-4 dniach zaczyna sama odłazić
-po zużyciu połowy opakowania konsystencja zaczyna zmieniać się w gluta, co utrudnia aplikację ale nie wpływa na jej działanie
-po jej odłożeniu paznokcie wracają do pierwotnego stanu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252721].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Świetna odżywka

Jak dla mnie idealna odżywka do paznokcie. Uratowała je, gdy te się łamały i rozdwajały, przy okazji nadając im ładny blask. Używam jej także przed nałożeniem lakieru jak i na lakier, dzięki czemu kolor na paznokciach długo się utrzymuje. Odżywka jest bardzo wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252436].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 110

Dobra

Jestem to dobra odżywka, ale moje serce skradła inna z Eveline ;) Posiadam już drugie opakowanie i napewno nie ostatnie. Zacznę może od opisu moich paznokci: mają tendencję do rozwarstwiania się, potrafią mi schodzić platami. Ponieważ uczę się w szkole gastronomicznej trudno mi było pozwolić paznokcia rosnąć, przez stały kontakt z wodą były ciągle słabe. Ale właśnie ta odżywka im pomogła. Mogą sobie spokojnie rosnąć odkąd skończyłam te zajęcia, które je najbardziej oslabialy. Odżywka bardzo szybki schnie co jest dla mnie dużym plusem. Nie stosuję jej tak jak proponuje producent tylko inaczej. Od razu nakładam 2 warstwy i są one na paznokciach tak długo aż nie zrobią się jakieś odpryski. Używam jej też jako bazy pod inne lakiery do paznokci. Jest dość wydajna, ale nwm czemu taka droga. W każdym markecie czy drogerii (nawet rossmann) nie schodzi z ceny 15zł, dlatego kupuję ją dopiero jak jest tańsza, ostatnią dostałam w Simply za 11zł z próbka kremu Eveline. Ma ładne opakowanie i odpowiedniej wielkości pędzelek. Niestety gdy zużyjemy połowę zaczyna trochę gluciec, więc z czasem trzeba ją wyrzucić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249898].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 56

nie taka straszna

Prawdą jest, że ta odżywka nie u każdego się sprawdzi. Czemu? Posiada ona formaldehyd, który jest trucizną. Paznokieć się pogrubia żeby się obronić. Wiele dziewczyn nie robi próby i olewa pieczenie. Jeśli szczypie, piecze was po nałożeniu jej to nie jest dla was. Ja po niej zapuściłam piękne paznokcie i naprawdę polecam, ale róbcie próby.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248586].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Super

Moja ulubiona odżywka, której nie mam ochoty zamieniać na żadną inną. Zanim zaczęłam ją stosować miałam łamiące się, mięciutkie jak gąbeczki i rozwarstwiające się paznokcie. Niestety nie mogę napisać, po jakim czasie zauważyłam efekty, ponieważ używam ją od ok. 3 lat, za każdym razem, zanim pomaluje paznokcie kolorowym lakierem. I od tych 3 lat jest niezawodna, każdy się dziwi, że moje długie paznokcie są naturalne.

Dodatkowo dodam, że kolorowe lakiery trzymają się dłużej, jeśli przed pomalowaniem zastosuję tę odzywkę.

POLECAM :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247638].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Rewelacyjna

Odżywka wydajna i przede wszystkim skuteczna! Byłam sceptyczna ale zastosowałam się do zaleceń stosowania i w efekcie uzyskałam mocne, lśniące paznokcie. Niewiarygodna przemiana. Wiele osób myślało, że mam sztuczne paznokcie. Zużyłam już 4 opakowania i na pewno na tym nie poprzestanę. Jedyny minus to zapach i to, że jak ktoś ma mikro urazy to może trochę szczypać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246256].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Jest dobra

Używana zgodnie z instrukcją producenta:
- nic złego nie zrobiła paznokciom,
- wyrównała płytkę paznokcia,
- paznokcie stały się twardsze,

Jako baza pod lakier była bardzo dobra, nieco rozjaśnia płytkę, więc lakier ładniej wygląda, ale nie jest to biała odżywka.
Można zauważyć szybkie efekty, co może pomóc odbudować paznokcie. Ja i większość moich znajomych polecamy :)

Jeśli ktoś się zastanawia to trzeba serio uważać na skórki, bo wysusza. Czyli albo jakiś olejek, albo na prawdę uważać, żeby nakładać z dala od skórek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246136].usefull || 0 }}% pomocna.