Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Cena już od 9,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Citric Acid

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 20

Uczuliła mnie

Bardzo dobra odżywka, pomogła mi zapuścić paznokcie i sprawiła, że przestały się łamać. Nadawała paznokciom piękny kolor. Niestety pewnego dnia mnie uczuliła (mimo że stosowałam ją zgodnie z zaleceniami na ulotce) i narobiła więcej szkód niż przyniosła pożytku. Zmyłam ją od razu gdy tylko poczułam ból w paznokciu i więcej do niej nie wróciłam. Daję jedną gwiazdkę, bo doprowadzenie paznokci do dobrego stanu po tym gdy mnie uczuliła zajęło mi wiele czasu, stresu i nerwów. Więcej do niej nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238598].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Uwielbiam !

To naprawdę najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek używałam ( a miałam ich dość sporo ). Naprawiakondycje paznokcia i nadaje ładny wygląd. Zdecydowanie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234548].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

nie na dłuższą metę

Ratuje paznokcie, których nie można nosić bez pokrycia ze względu na zniszczenie zabiegami lub po chorobie itd. Daje fajne delikatne krycie, ale nie polecam dłuższego stosowania, ze względu na skład.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233796].usefull || 0 }}% pomocna.

La Roche Posay Skin Checker

Najlepsza odżywka, jaka miałam

Bardzo skuteczna odżywka, i do tego ładnie wygląda na paznokciach - daje delikatną mleczną "poświatę". Trzeba pamiętać, żeby paznokieć, szczególnie brzeg, był zawsze zabezpieczony. Ja raz w tygodniu powlekam całą płytkę jedną, cienka warstwą, a wciągu tygodnia uzupełniam te miejsca, z których odżywka zeszła. Jeśli jestem np. na wyjeździe i nie gotuję, nie zmywam, nie sprzątam łazienki, itd., to jedno malowanie wystarcza na tydzień. daję 5 gwiazdek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233408].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 195

Jest OK

Przede wszystkim paznokcie się nie łamały,nie rozdwajały,nie kruszyły.Znacznie twardsze się zrobiły i nakładałam tą odżywkę pod lakier nigdy nie stosowałam tak jak zaleca producent i plus zauważyłam taki,że nie farbują mi płytkę paznokcia,przynajmniej nie aż tak mocno jak to było przy innych ciemnych lakierach.Stosowałam go średnio raz w tygodniu,na pewno nie nadaję się jako TOP na lakier,bo ma mleczny kolor,ale jako sama jest ok.
Niestety musiałam ją wyrzucić ,bo termin ważności się skończył,a zostało mi ponad połowę,więc minus za krótki okres przydatności,ale to może akurat w sklepie dość długo był.Jest bardzo dobrą odżywką,ale efektu WOW na mnie nie zrobiła,a krzywdy też nie...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233238].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Wreszcie RATUNEK !

Jestem zachwycona ! Paznokcie przed kuracją łamały się , rozdwajały- nie raz do połowy paznokcia ! Używam odżywki zgodnie z zaleceniami producenta, zużyłam prawie całą buteleczkę a paznokcie przestały się łamać, rozdwajać i przede wszystkim nie są już cienkie i miękkie jak papier ! SUPER !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223876].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Niesamowity!

Ten produkt na prawdę sprawia, że paznokcie odżywiają. Jedna trzeba pamiętam o regularnym stosowaniu go. Stwierdzam, że paznokcie są dużo mocniejsze i chyba nawet dość szybko rosną. Polecam każdemu! Opis zgodny z produktem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223866].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie rewelacja

Według mnie najlepsza odżywka do paznokci. Cena dość niska jak za tak dobrą jakość.
Stosuję zanim nałożę kolorowy lakier już od może roku. Tak na oko. Na początku sceptycznie do niego podchodziłam, ale gdy słyszałam co i rusz dobrą opinię zdecydowałam się spróbować. Nie żałuję!

+ Paznokcie się bardzo dobrze regenerują, rosną mocniejsze i tak jakby szybciej?
+ Cena
+ Wydajność

- Jest dość silny i jeśli masz obdartą skórkę będzie szczypało
- Mnie szczypią również oczy, gdy paznokcie przysunę zbyt blisko twarzy, gdy nakładam odżywkę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223331].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa jak trzeba

Odżywka idealna dla moje paznokcie. Działa tak ja obiecują producenci.

Paznokcie po użyciu odżywki są mocne, nie łamią się i lśnią.
Moim zdaniem najlepsza :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223156].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

bardzo dobra

Naczytałam się wiele negatywnych recenzji na temat tej odżywki ale wcale mnie to nie odstraszyło. Dla mnie ta odżywka okazała się świetna i przyznaje że nie stosowałam się do opisu producenta i jego zaleceń. Pomalowałam paznokcie jedna warstwę i tyle. Chodziłam dopóki nie zaczęła schodzić sama (tydzień lub dwa). Moje paznokcie wyglądają genialnie. Mój nr 1 wśród odżywek. Może po prostu nie każdemu służy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223086].usefull || 0 }}% pomocna.