Artiste, Hair Care & Styling (Żel do układania włosów)

Artiste, Hair Care & Styling (Żel do układania włosów)

Żel ułatwia ułożenie i zapewnia doskonałe utrwalenie nawet bardzo wymyślnej fryzury na wiele godzin. Dzięki zawartości wyciągu z aloesu o działaniu nawilżającym i pielęgnacyjnego pantenolu żel stanowi wyjątkowe połączenie perfekcyjnej stylizacji z troskliwą pielęgnacją włosów. Filtr UV redukuje efekt płowienia włosów naturalnych i przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych.

Przesympatyczna żelo - galaretka do włosów o naturalnym efekcie

Dobry produkt made by Natura.

Przyjemne w użytkowaniu, ładny słoiczek, dzięki któremu można wydostać cały produkt. Nie ma oszukiwania pojemności, ścinania ścianek.

Konsystencja:
Mniej żelowata, a bardziej przypomina galaretkę. Konsystencja nie wycieka z dłoni, dwa, to, że nabieranie go nie sprawia mi większych problemów.

Działanie:
Efekt utrwalenia nie jest jakis bardzo mocny. Bardziej naturalny, niż mocny. Dla niektórych może okazać się zdecydowanie zbyt słaby. Jak dla mnie jest ok, bo nie cierpie efektu mocno nażelowanych włosów, lubię przyjemne, lekkie podkreślenie włosów. Nie zauważyłam podrażnienia skóry głowy - możliwe, że dzięki aloesowi, który łagodzi podrażnienia, które przy ŁZS są praktycznie stałe. Poza tym lekko i delikatnie utrwala, bez efektu sklejonych, nieprzyjemnych w dotyku włosów. Łatwo wyczesać ewentualny nadmiar.

Cena/ dostępność.
Dostępny w każdej drogerii Natura, w obłędnie niskej cenie. Dużaj pojemność, wydajność, cena - czego chcieć więcej.

Polecam dla osób preferujących naturalną, delikatną stylizację włosów, bez efektu sklejenia.Nie wiem jednak czy go kupię, bo chciałabym jeszcze potestować inne żele, ale szanse, że go kupię ponownie są spore.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego słoiczka

Wg mnie - bubel.

Na początku może dodam, że z kosmetykami typu żele, gumy, lakiery do włosów nie mam za często kontaktu, więc moja opinia nie będzie profesjonalna.

Z moimi włosami nie robił kompletnie nic. Galaretowato-żelowa przezroczysta substancja jakby znikała po nałożeniu, pozostawiając tylko efekt połysku, lecz bardziej mokrego, niżeli naturalnego odbijania światła. Nie zauważyłam żadnego utrwalenia. Skład może i jest w miarę przyzwoity, jednak ja wymagałam tylko żelu - nie nawilżacza itp.

U mnie zdecydowanie się nie sprawdził.

Jedyny plus za wcześniej wspomniany skład i za zapach.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: niewielka ilość

Taki sobie.

Żel został zakupiony przeze mnie przede wszystkim z myślą o aloesie. Dostałam kociokwiku na punkcie tej rośliny - i oto jest, trafił do mojej kosmetyczki.
Minimalna cena za przyjazny skład, 150ml ładnie pachnącej galarety w słoiku (moim zdaniem jest to unisex na mocne trzy z plusem).
Wykorzystywany na wilgotne, falowane włosy ładnie podtrzymuje skręt... na kilka godzin. Niestety, "super strong" okazuje się być zbyt delikatny.
Natomiast muszę go pochwalić za inne walory estetyczne - włosy są mięciutkie, przyjemne w dotyku, ładnie się układają. Mam wrażenie, że nawet nieco odżywione. Nie skleja, nie obciąża. Jako sam w sobie żel do układania np. krótkich włosów, wydaje się być w sam raz , ale czy do loków i fal... Nie jestem przekonana.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Dieta na AZS

Tylko przy optymalnej wilgotności powietrza

Jestem posiadaczką nieregularnych fal o długości "do talii", bezskutecznie poszukuję idealnego środka do stylizacji, który poskromi moje niesforne, puszące się pukle utrzymując ich skręt cały dzień, jednocześnie nie szkodząc im i nie obciążając.

O produkcie:
-Żel ma konsystencję galaretki, dobrze się rozprowadza w dłoniach i jeśli nie przesadzimy z ilością, nie zostaje we włosach tworząc imitację pasty do zębów w niektórych kosmykach.
-Zapach moim zdaniem trochę jakby męski, ale niezbyt intensywy więc nie przeszkadza.
-Nie matuje włosów, to olbrzymi plus, bowiem po wielu żelach do włosów moje naturalnie bardzo lśniące włosy wyglądały jakbym wycierała nimi podłogę na bardzo brudnym strychu. Z tym żelem nie ma takiego problemu, wręcz powiedziałabym że uwydatnia naturalny blask włosów, choć drugiego dnia jest już gorzej- wiadomo.
-Średnio utrzymuje skręt moich włosów, już po kilku godzinach zaczynają się prostować i plątać.
-Niestety przy zwiększonej wilgotności powietrza potęguje puszenie się włosów, dlatego nadaje się tylko na stosunkowo suche, słoneczne dni których w Polsce jak na lekarstwo.

-Bardzo wygodny zakręcany słoiczek
-Plastikowy, więc lekki
-Prosty trochę bazarowy design ;)

Cena i dostępność:
-Cena bardzo niska
-Dostępny w drogeriach Natura

objawienie roku

Jestem posiadaczkąkrotkiej fryzurki i całej pólki środków do stylizacji włosów:Wella, Taft,L\'oreal,Joanna.Pianki,żele,gumy, kremy.Niestety nic mi nie odpowiadalo;a to za słabe utrwalenie, to matowe, suche włosy.W końcu w akcie desperacji kupiłam żel Artiste.Sszybko okazalo się ,że jest lepszy niz wszystko co stosowałam do tej pory.
Zalety:
-doskonale utrwala
-długo trzyma
-nie wysusza
-nie matowi
no i jeszcze ta śmieszna cena.
Naprawdę warto było kupić.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

całkiem dobry

Od dłuższego czasu poszukuję swojego ideału wśród żelów do utrwalania loków. Jakiś czas temu zdecydowałam się na niebieski Artiste - nie żałuję, ale to jeszcze nie to. Skład mi się podoba - pantenol, ekstrakt z aloesu - brzmi zachęcająco. Żel jest przezroczysty, pięknie, kwiatowo pachnie. Jest bardzo delikatny i na moich włosach nie zachowuje się jak typowy żel - nie trzeba go w ogóle odciskać kiedy wyschnie, bo nie skleja włosów, nie usztywnia, ani nic w tym kierunku. Na moich lokach się to niestety nie sprawdziło - one potrzebują czegoś, co je utrzyma w ryzach, kiedy ten żel tego nie robi, pomimo tytułu \'super strong\'. Mimo to ma szansę się sprawdzić u wielu osób w ramach łagodnego utrwalacza, za tę cenę będzie niezastąpiony.
Jeśli chodzi o wydajność - na moich półdługich, gęstych włosach był średnio wydajny, ale, jak mówiłam, ja potrzebuję mocnego usztywniacza, więc i zużywałam go dużo wiedząc, że nawet w sporych ilościach nie zrobi włosom nic złego.
Jak na razie jeszcze szukam, ale bardzo możliwe, że wrócę do niego (ale w jeszcze mocniejszej wersji) i prawdopodobnie w opakowaniu z pompką.

Używam tego produktu od: ok pół roku, ale bardzo nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie

Super do loków!

Pianka nie utrwalała moich loków zbyt dobrze, więc postanowiłam przerzucić się na żele do stylizacji, od razu trafiłam na znakomity żel Naturowej marki. Mam wersję niebieską super strong.

+ tani
+ wydajny
+ pięknie pachnie
+ dobrze się go zakłada
+ wydobywa i utrwala skręt moich niezbyt ładnych loków
+ nie przesusza, nie podrażnia

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, mam następne!

Naprawdę fajny żel

Mam wersję w fioletowym opakowaniu:

-żel ładnie podkreśla moje falo-loczki, jednak gwiazdkę odejmuję za to, że za słabo utrwala - wieczorem włosy już niewiele falują

-nie skleja, nie puszy włosów, są po nim po odciśnięciu bardzo miękkie i elastyczne - podoba mi się ten efekt

-dobrze sprawdza się do odświeżenia loczków na drugi dzień, nałożony na wilgotne włosy, wysuszony z dyfuzorem i odciśnięty

-tani, dostępny w drogeriach natura

Jakbym dłużej utrwalał, dałabym KWC, tak 4 solidne gwiazdki.

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Ulubiony żel

Uwielbiam ten żel, zakupiłam go w Drogerii Natura, bo potrzebowałam coś do ułożenia moich fali. Mam nr 5 w fioletowym opakowaniu - Mega Strong. Żel przyjemnie pachnie, nakładałam go na suche włosy pasma po paśmie i kręciłam na palcu. Po wyschnięciu włosy były ładnie ułożone w fale, nie zlepione, nie napuszone, brak było efektu: mokra włoszka. Jak dla mnie to produkt idealny w atrakcyjnej cenie, na pewno zakupię ponownie zarówno wersję nr 5, jak i 4.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc