Jasmine, Nourishing Hair Mask (Maska do włosów suchych i zniszczonych)

Jasmine, Nourishing Hair Mask (Maska do włosów suchych i zniszczonych)

Pojemność 1 000 ml

Intensywny krem odżywczy, który odżywia i regeneruje włosy po zabiegach fryzjerskich.
Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnienie, farbowanie i trwałą ondulację. Maska wzbogacona o wyjątkowe składniki powoduje łatwe rozczesywanie się włosów, odżywia i nawilża. Ma intensywny zapach jaśminu. Nadaje włosom blask, elastyczność i miękkość.

2/5

Uwielbiam maski z tej firmy, jednak ta zupełnie nie trafiła w gust mój i moich włosów.Mi nie odpowiada zapach, a włosy zostają po niej spuszone, niedociążane, wyglądają źle.

dla wielbicieli jaśminu

Na początku trzeba zaznaczyć, że zapach jaśminu jest dość specyficzny i nie każdemu przypasuje. Mi osobiście nie przeszkadza, nie jest bardzo intensywny i niezbyt się utrzymuje na włosach, więc jest znośnie :)
Czy tak bardzo odżywia? Wg mnie maska Milk czy Banana jest lepsza od tej.
Nic specjalnego. Kosmetyk z typu 'meh'.

najlepsza z kallosów

Nie jestem wielką fanką tych kosmetyków do włosów, ale uważam że są przyzwoite i czasem po nie sięgam. Zazwyczaj za każdym razem wybieram inny wariant i ten uważam za najbardziej udany, chociaż za zapachem jaśminu nie przepadam. Ta maska ze wszystkich przeze mnie testowanych ma najlepszą konsystencję - gęstą, bogatą i ładnie rozprowadza się na włosach. Najlepiej też nawilża moje włosy. Włosy ładnie się po niej układają i nie przetłuszczają się za szybko. Efekt niestety jest dość doraźny, nie działa na włosy długotrwale, jak zresztą żadna z nich. Maska jest ok, bez szału i zachwytów, ale też nie spodziewałam się cudów. Za taką cenę i dobrą wydajność naprawdę nie ma co narzekać.
Zapach na szczęście nie utrzymuje się na włosach.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Dobrze nawilża

Dobra maska Kallosa, choć są lepsze.
Przy moich bardzo zniszczonych rozjaśnianiem włosach maska daje efekt dobrego nawilżenia. Włosy mniej się puszą.
Raczej nie poprawia kondycji mocno zniszczonych włosów.
Gęsta, dobrze trzyma się na włosach, ciekawie pachnie.
Za cenę Kallosowych masek jest ok, choć wolę do włosów farbowanych.

Obłędny, mocny zapach

Stosuję jako odżywkę na dolne partie włosów. Konsystencja kremowa, lekka, trochę "galaretkowa", mlecznobiała. trzyma się włosów dobrze, nie spływa. Zapach dość mocny, mdły, perfumowy - jaśmin wypełnia całą łazienkę, włosy oraz mocno się utrzymuje potem na włosach. Dla wrażliwszych nosów nie polecam.
Działanie - na pewno nawilża, poprawia połysk i gładkość, ułatwia rozczesywanie. Nie obciąża, plus wielki za to że włosy się nie elektryzują.
Średniowydajna, ale cena przystępna. Według mnie warto zakupić.

Jako maska - nie! Ale jako odżywka...

Moje włosy są suche (nie zniszczone, bo nie farbuję, nie suszę, nie prostuję, nie kręcę i nie używam pianek, lakierów itp. Po prostu taki ich urok), kręcone, wysokoporowate. Moja przygoda z maskami Kallosa zaczęła się od rewelacyjnej maski bananowej. Skusiłam się więc na jaśminową i teraz jestem zadowolona, że kupiłam mały słoiczek. Jako maska nie sprawdziła się prawie w ogóle (gorsza była tylko waniliowa). Zapach okropny, z jaśminem nie kojarzy mi się w ogóle. Konsystencja niezła - podobna do reszty Kallosów. Działanie - znikome. Ostatnio jednak postanowiłam nałożyć ją jako odżywkę na jakieś 5 minut i efekt jest nawet zadawalający :) Włosy nie były obciążone, stały się bardziej śliskie i lekko nawilżone. Szału nie robi, ale z pewnością jako odżywka nie szkodzi.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Beznadzieja

Zapach bez szału, raczej taki chemiczny, konsystencja potrafiła spływać z włosów.Sama maska ani nie nawilża, ani nie dociąża włosów, sprawia, że wyglądają wizualnie gorzej, są przyklapnięte, przetłuszczone ale i więcej się puszą!Równiez lepiej sie nie rozczesują.Klapa.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

słaba choć zapach piękny

Skuszona jaśminowym zapachem, kupiłam duże opakowanie tej maski, ale się zawiodłam.
Nie nadaje się dla włosów wysokoporowatych, jest zbyt rzadka, za lekka i za słaba w działaniu.

Nie.

Jedna z gorszych masek/odżywek, jakie ostatnio miałam.

Plusy
+ W miarę niska cena, te 5 zł za mały słoiczek mogę odżałować.

Minusy
- Okropny, chemiczny, mdlący zapach.
- Niewydajna!
- Przy wprasowywaniu we włosy pieniła się... o.O
- Powodowała łupież w zetknięciu ze skórą głowy.
- Działanie, a raczej jego brak... Rzadko kiedy trafia mi się aż taki bubel. Czy ją wprasowywałam, czy nakładałam na pół godziny, czy na minutę - zawsze kończyło się szopą i poplątanymi włosami. Po paru użyciach sam widok tej maski zaczął mnie wkurzać. xD

Nie wiem, czemu tak zadziałała [może to złe słowo]. Na pewno więcej nie mam zamiaru wracać do tego śmierdziucha.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Zużyty 1 mały słoik 275 ml.

ulubiony

Plusy:
+ wydajna
+ bardzo tania
+ wygładza, nabłyszcza
+ ułatwia rozczesywanie
+ włosy są \'mięsiste\'
+ nie obciąża
+ dobra konsystencja - nie spływa
+ zmiękcza

polecam

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 9 ALBO WIĘCEJ

Ulubieniec :)

Ta maska o pięknym jaśminowym zapachu ma dla mnie same Zalety:
-bardzo tania i wydajna
-dla mnie rewelacyjny zapach na moich włosach utrzymuje się przez cały dzień
-włosy bardzo miękkie, sypkie, wygładzone
-błyszczące i odpowiednio nawilżone
-ułatwia rozczesywanie
-nie obciąża moich włosów (przy myciu co trzy dni)
-gęsta konsystencja

Wad nie zauważyłam, po przetestowaniu wielu Kallosów ten jest moim ulubieńcem

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zużyute jedno całe

Warto spróbować...

Maska ma gęstą, kremową konsystencję. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Zapachem faktycznie przypomina jaśmin, aczkolwiek odrobinę mdły. Efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Maska odczuwalnie zmiękcza i wygładza włosy, a także nadaje im lekkości i blasku. Stosowana regularnie sprawia, że włosy wypadają w zauważalnie mniejszych ilościach, lepiej się układają, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 275 ml