Owocowy sad, Półtłusty krem przeciwzmarszczkowy z olejkiem moreli

Owocowy sad, Półtłusty krem przeciwzmarszczkowy z olejkiem moreli

Do skóry suchej i normalnej - na noc.
Delikatny krem spłyca zmarszczki i drobne linie, wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.
Pojędrnia i uelastycznia naskórek, wyraźnie nawilża. Przywraca skórze gładkość, jędrność i młodość.
Olejek z moreli - źródło witaminy: A, E, NNKT; odżywia, ujędrnia i wygładza cerę, zwłaszcza delikatną i skłonną do podrażnień, nadaje skórze zdrowy wygląd.

Cena: 12 zł / 50 ml

niezły

Opakowanie trochę siermiężne, ale trudno oczekiwać cudów artyzmu za taką cenę. Zapach śliczny, morelowy. Dla zwiększenia przyjemności - i kolor też powinien byc morelowy, a nie biały :). Krem jest gęsty, esencjonalny, eweidentnie nie dla wielbicielek lekkich kremo-żeli. Nie jest lekki, rozsmarowywanie go czy wklepywanie chwilę trwa. Odżywia, natłuszcza. Wchłania się, ale na skórze pozostaje film. To krem nocny, więc nie przeszkadza. Nie podrażnia. Nie wiem, czy zatyka pory, bo nigdy tego nie doświadczyłam :)Nie mam do niego specjalnych zastrzeżeń, ale kojarzy mi się raczej z zimą, nie latem, z cerą mocno suchą, a nie normalną...i osobą starszą, a nie młodszą...Taki krem bardziej dla mojej Mamy, niż dla mnie. Jej także nie podrażnił, a ma cerę super wrażliwą