Owocowy sad, Krem oczyszczająco-ściągający z ekstraktem grapefruita

Owocowy sad, Krem oczyszczająco-ściągający z ekstraktem grapefruita

Do skóry tłustej. Lekki krem łagodnie ściągający pory, wygładza powierzchnię skóry, zapewnia dobre nawilżenie i chroni przed wpływem zanieczyszczeń środowiska. Nadaje skórze atłasowo gładki wygląd.
Ekstrakt z grapefruita - bogaty w wit.: C, B, E, PP i P, środek ściągający rozszerzone pory skórne, czyści skórę, zmniejsza zmarszczki, zmniejsza łojotok i rozjaśnia przebarwienia.

okropny

miał być oczyszczający, a tak mi zatkał pory, że nastąpił istny wysyp krostek! to była masakra!!!!!!!!! jak można do cery tłustej zrobić tak tłusty krem?!! parafina, petrolatum, jakieś trójglicerydy-koszmar!!!!!!! kupiłam ten krem, bo pomyślałam, że może nie będzie tak uciążliwy, no i spełni obietnice-a tu NIC!!!!!!!!!!!! zmarszczek nie mam, ale na pewno by ich nie wygładził. skóry w ogóle nie ściąga, zostawia tłustą warstwę, świecę się na kilometr, dlatego używałam na noc. na nic nie pomaga, przebarwienia pozostały nienaruszone. najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie, które było powodem zakupu, a mianowicie, że zmniejsza łojotok-AKURAT!!!!!!!!!!!!
bzdura sezonu.

Używam tego produktu od:zeszłe lato
Ilość zużytych opakowań:1-namęczyłam się nieźle;-(

jest ok

w sumie...

Krem kupiony w przypływie wakacyjnej szajby w drogerii. Ale jestem nawet zadowolona. Po pierwsze po kremie za parę złotych nie spodziewałam się, że mi tak wygładzi skórę twarzy i tak przyjemnie przygotuje ją pod makijaż. Fajnie się wchłania i naprawdę mam wrażenie,że moja skóra jest dobrze nawilżona. Raczej dla osób o skórze mieszanej (jak ja) a nie tłustej bo matuje średnio ale jest naprawdę ok :-D

depilacja ciąża

nie jest zły

Taki miły kremik na dzień, ładnie pachnie, szybko się wchłania, nawilża i lekko rozjaśnia cerę. Nie zatyka porów, a wręcz przeciwnie, faktycznie skórę trochę mi oczyścił. Bardzo wydajny. Minus za opakowanie, pękło mi po tygodniu. Ale jestem zadowolona. Prawdopodobnie nie kupię, bo rzadko kupuję dwa razy ten sam kosmetyk.

bez sensu

Ładne kartonowe opakowanie, ale bardzo badziewny słoiczek z bylejakiego plastiku z bylejaką nalepką. W środku tak samo: krem ładnie pachnie, ale zawiera tłustą wodę. Maże się po twarzy, nie chcąc się nawet wchłonąć. O jakimkolwiek działaniu nie ma co mówić. Za te pieniądze lepiej kupić krem nivea, przynajmniej się przyda.

nie,nie,nie

niewiele dobrego mogę powiedzieć o tym kremie.Może tyle,że lekko nawilża,rozjaśnia.Z moją mieszaną cerą sobie nie poradził.W ogóle nie matuje,nie wygładza,nie likwiduje "niespodzianek" na twarzy.Spore opakowanie,starcza na dosyć długo i nieżle pachnie,ale co z tego skoro nie sprawdził się.

Albo tanio, albo dobrze.

Kombinacja obu cech jest co najmniej rzadka...:(
Ten krem nie spełnia żadnej ze swoich funkcji: ani nie ściąga, ani nie oczyszcza, wręcz wydaje się rozszerzać pory! Na plus można mu zapisać dobre nawilżenie i zmiękczenie skóry, jednak do tłustej bym go absolutnie nie poleciła, bezpośrednio w trakcie używania wydaje się lekki i szybko wchłanialny, jednak nie minie godzina, a zaczyna dokuczać wrażenie "duszącej" się twarzy, no i niemiłosiernie się świeci.
Zapach jest przepiękny, ale to nie perfumy tylko krem i zapach nie jest mu do niczego potrzebny, a wręcz przecież może szkodzić!
Proponuję, żeby Miraculum przerzuciło się na produkcję mgiełek do ciała albo odświeżaczy powietrza z tych spożywczych aromatów.

nie szkodzi, nie pomaga

Lekki krem, u mnie dobrze się wchłania. Nawilżanie jest na średnim poziomie; tym bardziej teraz na chłodne dni jest chyba za lekki. Jest baaardzo wydajny, ale w tym wypadku to była dla mnie wada niż zaleta, gdyż chciałam go jak najszybciej zużyć i w końcu stosowałam też na noc. Nie matuje, ale o tym producent nie wspomina (choć dziwi mnie to, przecież to krem do tłustej cery), więc nie odejmę mu za to gwiazdki. Jeśli chodzi o oczyszczanie i zwężanie porów to nic takiego nie zauważyłam :( To naprawdę taki przeciętny kremik, może odpowiedni do mniej wymagającej cery, jednak u mnie się nie sprawdził.

średniaczek

Lekki, choć taki jakby zbity, trochę ciężko go nabrać. Ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, ale zostawia tłustą, błyszczącą się warstwę, a miał być do cery tłustej. Lekko nawilża, zamiast ściągać likwiduje uczucie ściągnięcia. Niestety, nie oczyszcza. Wydajny. Takie mazidło na dzień, za tę cenę nie jest złe, ale żadnych rewelacji nie widzę.

czy ja wiem..

chcialam krem nawilzajacy, ale sie pospieszylam i kupilam ten (eh, te reklamy;) )ktory to jest glownie oczyszczajaco sciagajacy. zaczelam go uzywac i od razu pojawiły sie dwie ropne krosty na nosie :/ . przestalam - i znikly... nie wiem co o tym myslec. ale z braku czego innego go uzywam. rewelacji nie ma. lekki jest, wchlania sie, ladnie pachnie. zaczete pierwsze.

bez rewelacji

Nie nakładam go w dużej ilości, a i tak ma problem z wchłonięciem się w skórę. Pozostawia na niej jakąś tłustawą, klejącą warstewkę, dlatego nie jest zbyt przyjemny w użyciu. Twarz posmarowana nim błyszczy jak lusterko. Dobrze nawilża i odżywia skórę, lekko wygładza. Jeśli chodzi o efekt ściągający, zwężający pory, to nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mam ich rozszerzonych w mocno widoczny sposób.Ładnie pachnie grapefruitem.Jest tani, ponadto ostatnio była na niego promocja, więc moim zdaniem mimo wszystko warto wypróbować.Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte