Owocowy sad, Odżywczo-ujędrniający krem z olejkiem pomarańczy

Owocowy sad, Odżywczo-ujędrniający krem z olejkiem pomarańczy

Do bardzo suchej skóry. Krem o działaniu intensywnie nawilżającym i odżywczym, aktywnie chroni skórę przed wysuszeniem i podrażnieniem. Nasila działanie regenerujące i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Przywraca skórze energię i blask
Olejek z pomarańczy zawiera wit.: C, A,P.B1,B2, oraz dużą zawartość składników mineralnych. Odświeża, ożywia i nawilża zmęczoną cerę, ma działanie orzeźwiające i uspakajające.

Cena: 12 zł / 50 ml

Bomba !!

Niedawno znalzłam ten kremik przypadkiem, na półce w markecie. Szukałam własnie czegoś, co nawliżyłoby moją skórę po używaniu żelów przeciwko trądzikowi. I znalazłam ten krem :)
Mi pasuje :) Skóra wyglada ładnie, żadnych suchych plam, taka fajna, gładziutka :)
I cena, 4,99 za 50 ml nie jest duża jak na moją kieszeń. Uważam, że jest godny polecenia.
Daję mu **** gwiazdki :)

dla suchej?

Jako jedyny z całej serii kremów "Owocowy Sad" względnie sobie radzi z moją mieszaną, nieprzesuszoną(!) cerą. A znaczy to dokładnie tyle, że budząc się rano nie czuję by moja skóra miała charakter zmiętej kartki papieru i tyle. Mazidło tłuste, ciężkawe okrutnie długo się wchłania przez co skóra konsumuje niewielką część zawartych w nim dobroci. Lekko rozjaśnia i, co ważne, nie zanieczyścił mi porów chociaż regularnie stosuję preparaty z kwasami więc może nie miał okazji. Wyłączając świetną maseczkę wiśniową nb której używam stale i namiętnie, Owocowy Sad wydaje się kolejną przeciętną partią neutralnych produktów dla bezproblemowych, młodych buzi:)Ilość zużytych opakowań: jedno.