Colour by Oriflame, Light Radiance Stick Foundation (podkład)

Colour by Oriflame, Light Radiance Stick Foundation (podkład)

Zgłoszony przez Anetę:
Wyrównuje kolor cery, jest łatwy w użyciu dzięki swojej miękkości. Chętnie zabieram go w podróż, bo jest wygodniejszy niż podkład i puder osobno.

bardzo dobry

Dobrze kryje niedoskonałości i przebarwienia cery, nie daje efektu maski, długo utrzymuje się na twarzy, jest idealny do poprawek w ciągu dnia, bardzo poręczny, ale mało wydajny.

W porządku ...

Ten sztyft jest idealny ale do normalnej cery bez żadnej skazy. Ja mam cerę mieszną więc niczym nie wyróżnia się od innych i niezbyt dobrze kryje. Chwalę go za to, że mogę wykonać makijaż bardzo szybko. Ogólnie jak napisałam wyżej polecam go kobietom o cerze normalnej a jeśli któraś Pani chce coś zatuszować, to ... no cóż ... bez korektora się nie obędzie :-)

Swietny, ale...

Niestety, moge mu dac tylko 3 gwiazdki. A szkoda, bo to swietny kosmetyk. Zaczne od minusow:- nie da sie dobrze rozprowadzic! Jesli ktos ma cere z lekko rozszerzonymi porami, jak ja, bedzie niezadowolony, bo ten podklad wchodzi w pory i tworzy biale kropeczki, bardzo to nieladnie wyglada.- szybko sie konczyPlusy:- ladnie kryje, - ladnie matuje - robi za korektor, podklad i puder sypki- jakos tak rozswietla twarz, ze nawet na ciezkim szkoleniu po tygodniu spania po 2 godz na dobe wszyscy mnie pytali jak ja to robie ze tak dobrze wygladam

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

nie

Drogi i nie najlepszy, raz że spływa, dwa że jest nietrwały i ciężki, poza tym okropnie NIE WYDAJNY !!!

Oceniam na 4.00

Osobiście wolę osobno podkład i puder bo efekt jest lepszy, jednak są momenty kiedy się przydaje i dlatego lubię go mieć pod ręką.