Żel pod prysznic - migdalowy

Żel pod prysznic - migdalowy

Delikatny żel pod prysznic z naturalnym wyciagiem ze slodkiego migdalu. Slodki migdal stosowany jest w kosmetyce od wieków ze względu na swoje wlaściwości odżywcze i łagodzące. pH neutralne. Wymienny flakon - dostępne ekologiczne opakowanie uzupełniajęce.

Skład: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCOGLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, DISODIUM PEG-5 LAURYLCITRATE SULFOSUCCINATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PRUNUS DULCIS (PEG-60 ALMOND GLYCERIDES), GLYCERYL OLEATE, PARFUM, SODIUM STYRENE/ACRYLATE COPOLYMER (AND) SODIUM LAURYL SULFATE (AND) TRIDECTEH - 7 , CITRIC ACID, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE

Cena: / 250 i 500 ml

taki sibie

ładnie pachnie i jest wydajny--i to koniec pozytywów. ni robi nic:ani nie nawilza, ani nie wygładza, ani nie oczyszcza...nic...nie polecam:(

fajnie pachnie

oczywiście skusił mnie zapach (lubię takie słodkawe np. migdał, wanilia), ale żel dosyć dobrze nawilża i pozostawia na skórze cienki film, konsystencja raczej rzadka, przez co wylewa się go troche za dużo z opakowania, polecam miłośniczkom słodkich zapachów.

fajny

Miałam zarówno o zapachu migdałowo - pomarańczowym jak i samego migdała. Specjalnie wwąchiwałam się w oba chcąc porównać zapachy, ale wg mnie się niczym nie różniły. Składy są różne, jakość podobna - żel nie wysuszył mojej skóry, przyjemnie było go stosować, ponieważ wytwarzało się dużo delikatnej pianki :)Ilość zużytych opakowań: 1