Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Oriflame, Nature Secrets, Conditioner for Dry and Damaged Hair Wheat & Coconut (Odżywka z pszenicą i kokosem do włosów suchych i zniszczonych)

Pachnąca odżywka o kremowtej konsystencji zawiera proteiny pszenicy, które wzmacniają włosy oraz odżywiający olejek z kokosa. Dzięki nim włosy suche i zniszczone stają się delikatne w dotyku, gładkie i nabierają zdrowego połysku.

Lubię tą odżywkę

Zalety:
- ma bardzo ładny zapach kokosowy
- konsystencja jest nieco wodnista ale nie spływa z włosów
- wygodne opakowanie postawione do góry nogami ;)
- niska cena
- dobra dostępność
- sprawia że włosy dobrze się rozczesują
- nadaje włosom miękkość

Wady:
- nie wzmacnia jakoś bardzo włosów zniszczonych
- dla mnie to produkt przeznaczony bardziej dla normalnych włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348096].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam :)

Pojemność: 250 ml, cena: 5,99 zł (na promocji)
PLUSY
+ułatwia rozczesywanie
+zapach
+nie obciąża
+wygładza
+wydajna
+tania
+łatwa do nałożenia i spłukania
+odżywia

MINUSY
-tylko w Oriflame

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344736].usefull || 0 }}% pomocna.

Do codziennego stosowania.

Zapach kokosa jest jednym z moich ulubionych, dlatego sięgnęłam po tą odżywkę. Ma dość rzadką konsystencję, która lekko spływa z włosów. Ułatwia rozczesywanie, nadaje miękkość. Polecam posiadaczkom włosów suchych/ farbowanych/ ze skłonnością do rozdwojonych końcówek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289551].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Uwielbiam te odzywkę, jedna z lepszych jakie miałam :)

:) super działa
:) włosy są po niej nawilżone, miękkie i pachnące
:) można łatwo i szybko rozczesać włosy
:) opakowanie
:) cena

:( wydajność, mam półdługie włosy i niestety ta odżywka starcza mi na max msc

Używam tego produktu od: Msc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040683].usefull || 0 }}% pomocna.

Na co dzień

Początkowo podchodziłam do niej z dużym dystansem. Kokos i proteiny pszeniczne w składzie, za którymi moje wysokoporowate włosy nie przepadają. Kiedy użyłam jej pierwszy raz... zakochałam się! Wszyscy pytali, czy farbowałam włosy, bo kolor wydawał się intensywniejszy, a włosy odzyskały blask.

W skrócie, za co lubię:
+ super odżywia, wygładza, nawilża włosy
+ szybka w aplikacji, wystarczy ją nałożyć na "kilka chwil"
+ nie obciąża
+ podkreśla moje delikatne fale
+ po zastosowaniu jej, włosy praktycznie nie wymagają żadnej stylizacji (nadaje naturalną objętość)

Mogłaby być bardziej wydajna- rzadka konsystencja, jednorazowo sporo trzeba nałożyć.

Osobiście polecam jako produkt "na co dzień" i do stosowania po olejowaniu.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964538].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak!

Odżywka super - wygładza włosy, nawilża. Jednak w sprawie bardzo zniszczonych włosów polecałabym coś innego.

+ cena
+ wydajna
+ wygładza
+ zapobiega powstawaniu rozdwojonych końcówek (w małym stopniu, ale to zawsze coś :))
+ opakowanie
+ wygodne dozowanie - zawsze nabieram tyle, ile akurat potrzebuje!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933256].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę śmieciuch

Używałam jej w połączeniu z innymi odżywkami, głównie granatem Alterry, inaczej bym jej w ogóle nie wykorzystała, a szkoda mi było używać jej jako np. kremu do golenia. Nikt w domu się do niej nie przekonał, opakowanie było wymęczone. Kocham zapach kokosa, dlatego się na nią napaliłam, niestety strasznie się zawiodłam. Gwiazdka za sam zapach, bo nic poza tym sobą nie wnosi. Użyłam jej samej tylko 2 razy, tak jak inne, wczesując, włosy po wyschnięciu były gorsze niż siano. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 3 - 4 miesiące, mieszana z innymi
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932060].usefull || 0 }}% pomocna.

taka sobie

+ ładny zapach, subtelnie utrzymujący się na włosach
+ przyjemna delikatna konsystencja
+ wygładzenie włosów
+ produkt nie obciąża pasm, jest lekki
+ nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów
+ łatwo się spłukuje
+ ułatwia rozczesanie włosów
+ kosmyki są przyjemne w dotyku
+ pojemność i cena oraz wydajność również na plus

- nie wpływa odbudowująco na zniszczone czy suche włosy

To lekka, przyjemna odżywka, ale nie oczekujmy poważnej pielęgnacji ratującej zniszczone włosy.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906568].usefull || 0 }}% pomocna.

Miły, nic nie wnoszący produkt

Odżywkę stosowałam wraz z szaponem oraz olejkiem z tej samej serii. O ile olejek mnie zachwycił, tak odżywka nie zrobiła z moimi włosami kompletnie nic. Posiada bardzo słaby skład i właściwie nie daje nam nic poza ładnym zaachem. Dobrze wygładza włosy ale na krótko, nie regenerujac ich. Na rynku możemy znaleźć wiele innych, które zrobią to o niebo lepiej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[874052].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeżyłam pozytywne zaskoczenie

Zacznę od tego, że każda włosomaniaczka zawsze odradzała produkty tej marki do pielęgnacji włosów, dlatego trzymałam się od nich z daleka. Pech chciał, że pewnego wieczoru moja odżywka skończyła się, dlatego bojaźliwie sięgnęłam ręką po tą odżywkę. Dzięki temu przypadkowi nabrałam trochę zaufania do tego typu produktów, ponieważ:

Zalety:
- odżywka ma bardzo dobrą konsystencję,
- z tubki można wycisnąć tyle, ile chcemy, nie przelewa się,
- odżywka ma przepiękny zapach, który niestety nie utrzymuje się długo,
- sprawia, że włosy nie plączą się i łatwo się je rozczesuje,
- na szczęście nie obciąża włosów, a wręcz dodaje im objętości,
- są naprawdę delikatne i miękkie w dotyku,
- cena, lecz szukajcie tylko na promocji

Wady:
- dostępność

Teraz muszę stwierdzić, że nie zawsze warto słuchać zdania innych na temat tego typu produktów i tępo podążać za ich śladami, a wziąć w swoje ręce jakiś produkt i przetestować na sobie. A nuż trafi nam się taka perełka... ;-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[869297].usefull || 0 }}% pomocna.