Super Quick Dry (Ekstremalnie szybkoschnący lakier do paznokci)

Super Quick Dry (Ekstremalnie szybkoschnący lakier do paznokci)

Lakier bardzo szybko schnie, długo się utrzymuje, nie pęka. Zawiera wzmacniający akryl, bez formaldehydu i toluenu.

Cena: 12 zł / 7 ml

bardzo polecam

Maluję paznokcie non stop od 20 lat .Przerobiłam mnóstwo lakierów różnych firm. Ten lakier ma wspaniała konsystencję , rewelacyjnie się rozprowadza, utrzymuje się długo na pazurkach ( mam mocne i twarde) , nie odpryskuje z czasem tylko się ściera na końcówkach. Odpowiada mi gama kolorystyczna, dobrze napigmentowane , w niektórych kolorach wystarczy jedna warstwa, rozprowadza się bez smug, szybko wysycha.
Fajne małe opakowanie. Zawsze wolę kupić 2 małe opakowania lakierów niż jedno duże- mniejsze ryzyko gęstnienia w butelce po jakimś czasie używania.
Odejmuję pół gwiazdki za pędzelek, rimml-a nikt pod tym względem nie zdetronizuje:)
POLECAM

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: ze 4 buteleczki

fajny

Posiadam trawiastą zieleń nr 85.Fajna gęsta konsystencja i super pędzelek.Dobre krycie po pierwszej warstwie bez smug.Naprawdę wysycha w jakieś 3 minuty więc szybko.Na żelowej bazie z Avonu trzyma się do 5 dni.Jestem zadowolona

Gdyby nie pędzelek

Rok temu zakupiłam kolor 410T (ciemny brąz), a jakiś miesiąc temu przepiękny 12G (nude, kawa z mlekiem) - takiego koloru szukałam. Jest odpowiedni na co dzień i ważne spotkania. Kolor jest bardzo elegancki. Niestety pędzielek jest tak fatalny, że naprawdę cieżko go się nakłada..... :( po pierwszej warstwie są okropne smugi.
Fajnie, że ma tylko 7 ml, bo większych nie jestem w stanie zużyć i połowa opakowania zwykle idzie do kosza - zwłaszcza, że mam sporo lakierów.
Powinni poprawić pędzelek!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa

wrastające włoski

Trudne nakładanie, ale efekt bardzo dobry.

Lakier bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Co prawda nakładanie nie jest może bardzo bezproblemowe- lakier jest dość rzadki, pierwsza warstwa nie jest równa, widać bardzo, bardzo wyraźne smugi. Przy drugiej warstwie ejdnak otrzymujemy bardzo ładny kolor. Ja mam akurat 81C, jasnozielony/groszkowy, letni odcień. Na paznokciu prezentuje się estetycznie. Szybko zasycha, nie tworzy bąbelków, powierzchnia jest równa.

Nie testowałam bez top coata, ale z Essie Good to Go trzyma się świetnie- zero odprysków, końcówki się nie ścierają, jestem naprawdę bardzo zadowolona- po 4 dniach lakier wyglądał jak zaraz po malowaniu.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Dobry przez tydzień

Kupiłam kolor beżowy.
na poczatku było super, faktycznie szybko zasychał.
Po tygodniu zaczął robić smugi, kiepsko się nakładał.
Neraz, po 3 tygodniach to juz jest porażka: nie da się go ładnie nałożyć. Zaschnął w buteleczce.
Na paznokciach jest nietrwały, łuszczy się.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

żabio-zielony

Na wstępie powiem że mam lakier zielono-złoty z lekko niebieską poświatą.
Jeśli chodzi o plus to są nimi:
+ szybkość wysychania: faktycznie szybko zastyga na paznokciach i można nakładać kolejne warstwy lub znaleźć sobie inne zajęcie niż czekanie aż lakier wyschnie :)
+ trwałość: jak dla mnie wystarczająca, nie odpryskuje nawet 7 dni
+ wydajny choć nie używam go dość często to przyznam że jest wydajny bo nakładam zawsze 2 a nawet 3 warstwy a jego jakoś nie ubywa
+/- kolor: potrzebowałam go do ciemno zielonej sukienki, na tę okazje pasował, używam go też by poprawić sobie nastrój- jest jak dla mnie dość oryginalny jest jednak małe ale liczyłam na to że efekt przechodzenia zieleni w niebieski będzie bardziej widoczny a tak mam żabio-zielony [a tak ładnie się zapowiadał]
Minusy [oprócz wspomnianego efektu]:
- trzeba nakładać wiele warstw, jedna wygląda koszmarnie
- jest gesty i łatwo zrobić nim smugi
- jak dla mnie jest za bardzo matowy prawie chropowaty
Czy kupie ponownie? Nie

Używam tego produktu od: prawie roku z dużymi przerwami

szybko schnie, ale niezbyt trwały

Mam taki jasny róż/beż.

Plusy:
- zgodnie z obietnicą producenta schnie szybko
- w przypadku mojego koloru nawet 1 warstwa wyglada dobrze
- ładny półmatowy kolor

Minusy:
- trwałość: już po 2 dniach odpryskuje lub \'zmywa\' się

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Dobry

Jak dotąd moja przygoda z tym lakierem to jedno zużyte opakowanie. Tym razem producent nawet nie nakłamał - faktycznie szybko schnie i twardnieje; może nie w 60 sekund, ale naprawdę szybko. Dosyć odporny na urazy, ale czasem odpryskuje. Ładnie błyszczy, dokładnie kryje, ale pod intensywne kolory trzeba użyć bazy, bo przebarwi płytkę.
Korzystna cena i dość szeroka gama kolorów - pewnie do niego wrócę.

Używam tego produktu od: niedawno

jasne ze tak!

Plusy:
+ tani
+ ladne kolory
+ dlugo sie utrzymuje
+ latwo sie naklada
+ nie wysycha szybko w opakowaniu
+ solidne i ladne opakowanie
+ faktycznie szybko zasycha na paznokciu (ale tylko jak jest nowy czyli przez kilka miesiecy)

Minusy:
- smierdzi
- czasem odpryskuje

Dla mnie lakiery mahattanu sa swietne wiec mam ich mnooostwo, a kazdej z was takze polecam :) Wyprobowac warto, szczegolnie za ta cene :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duzo

Różowy glut

Potrzebowałam lakieru w kolorze różu - takim paskudnym w jakim parodiuje lalka Barbie. Kupiłam i same wady:

- lakier faktycznie szybko wysycha - robi smugi
- oprócz tego,że wysycha szybko na paznokciach wysycha tez szybko w słoiczku- efekt po 3 użyciach w krótkim odstępie czasu lakier się zrobił jak katar w ostatniej fazie

Kolorki ładne, ale co z tego?

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: pół ml

Taki w miarę.

Mam czerwony, żeby był ładny kolor nakładam 2 warstwy. Dosyć szybko schnie, ale szybko też odpryskuje. Jest dość rzadki, przez co nie robią się smugi. Nie wiem, może kiedyś kupię inny kolor ;)

fajny!

jak na tę cenę zasługuje na 4 gwiazdki.
Utrzymuje sie około 4 dni na paznokciu (pod warunkiem, że są w miarę równe i sie nie rozdwajają, inaczej szybciej odpryskuje), schną faktycznie dość szybko, ale bez przesady :p
nie robi smug, łatwo się nakłada, a na paznokciu wygląda bardzo łądnie, nawet bez precyzji malowania.
podobają mi się kolory, lubię najbardziej te delikatne i tutaj Manhattan się idealnie wstrzelił :)

Używam tego produktu od: kilka mieisęcy
Ilość zużytych opakowań:około3