Forte Pastel (Lakier do paznokci z odżywką 2 w 1 z kompleksem wygładzającym)

Forte Pastel (Lakier do paznokci z odżywką 2 w 1 z kompleksem wygładzającym)

Lakiery dostępne są w 4 pastelowych kolorach (Ivoire, Lys Rose, Lilas, Blanc). Ceramidy R zawarte w lakierze uzupełniają ubytki płytki paznokcia osadzając się w szczelinach i pęknięciach, a krzem i D-pantenol tworzą kompleks ultrawygładzający, który wyrównuje powierzchnię płytki.
Lakiery przeznaczone są do paznokci o nieregularnej powierzchni, którą wygładzają i utwardzają.

Cena: 34 zł

Niezły

Zalety:
- cudowny kolor (mam odcień 307 Blanc)
- dobrze wygląda na paznokciach
- długo się utrzymuje
- jest wydajny
Wady:
- nie zauważyłam właściwości odżywki
- cena

Wydajny kosmetyk.

Jeden z nielicznych produktów, który łączy w sobie właściwości odżywki i lakieru do paznokci. Szkoda, że efekty są zaledwie dostateczne.

Plus za neutralny, subtelny odcień. Lakier wyrównuje płytkę paznokci i jednocześnie nadaje im delikatny połysk. Jest wyjątkowo trwały.

W moim przypadku nie zauważyłam zgęstnienia lakieru, aczkolwiek pojawiły się grudki, które po nałożeniu na paznokcie wyglądają nieestetycznie i psują końcowy efekt.

Zaletą jest niewątpliwie olbrzymia wydajność kosmetyku. Pojemność flakoniku (12 ml) wystarcza na bardzo długi okres czasu.

Używam tego produktu od: 7 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Jako odżywka nie sprawdza się zupełnie :(. Jako lakier, taki sobie. Ma ładny kolor, dobrze wygląda na paznokciach, wytrzymuje dosyć długo, ale szybko gęstnieje i na prawdę sztuką jest nałożenie go równomiernie (bez smug). Kupuję go jednak od czasu do czasu, bo do manicure francuskiego jego kolory odpowiadają mi najbardziej.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Konturowanie Smashbox

bardzo dobry -był na początku NIE WART SWOJEJ CENY

Bardzo dobry lakier.Uzywam go do manicure francuskiego.Nadaje świetny połysk i długo sie trzyma,wygładza płytkę.Paznokcie wyglądają na zdrowe.Wytrzymał u mnie trzy dni i jeszcze by wytrzymał. Tyle tylko że podczas prac domowych nieco ścierają sie koncówki paznokci dlatego też musiałam zmyć..Ale to raczej normalne bo nie mma chyba takiego lakieru który by to przetrwał. Polecam.
12-10-2005 po kilkunastu dniach uzywania zauwazylam ze wysusza plytke paznokcia, dlatego odstawiam na półkę i chyba juz raczej nie siegne po niego. Odejmuję mu dwie gwiazdki-zniszczył mi paznokcie a mial odżywić

Niby dobry, ale...

Niby dobry, ale cos nie gra... Ani to lakier, ani odzywka. Owszem, dosc ladnie i subtelnie wyglada na paznokietkach (pod warunkiem, ze uda sie go nalozyc bez smug- a to raczej trudne). Nie odzywia, wlasciwie nie pielegnuje w zaden sposob, wysusza plytke i przy dlugotrwalym uzywaniu zazolca- pod tym wzgledem to normalny lakier. Ani na tak, ani na nie. Daje ocene dostateczna.
Odzywka Lumene z Rose Oil jest duzo lepsza.

psuje mu opinie

no nie, dla mnie to byla kompletna pomylka. Mialam taki mleczny bez, niby chlodny, ale jednak nie - coz. Zreszta nie bede sie czepiac kolorow tylko dlatego ze ten nie spelnil moich oczekiwan. Przyczepie sie zas do rzeczy nastepujacych:

:-( absolutny brak efektu odzywczego (wrecz przeciwnie - wysuszyl mi plytke paznokciowa jak smok! przed nim nie uzywalam zadnych innych lakierow do paznokci)

:-( paznokcie zaczely mi od niego zolknac!

poza tym jest gesty i nigdy nie udalo mi sie go nalozyc bez smug - ale to pewnie blad uzytkownika, nie jestem zdolna pod tym wzgledem, oj nie.

dla mnie świetny

Nie lubię malować paznokci kolorowymi lakierami. Ten przypadł mi do gustu gdyż:
nadaje piękny zdrowy połysk
odżywia i wygładza
kolorek, raczej mgiełka koloru na paznokciach (wyglądają zdrowo)
dość wydajny

dobry

Kupuję zawsze wtedy, gdy nic innego mi w sklepie nie wpadnie w oko. Używam od bardzo dawna-efekt kolorystyczny jak przy "francuskim" manicure, faktycznie wygładzaja i wyrównują płytke paznokcia. Minus-prędko odpryskują.