Aktywny utwardzacz z ceramidami

Aktywny utwardzacz z ceramidami

Aktywny utwardzacz z ceramidami chroni i wzmacnia osłabione paznokcie. Działa na keratynę paznokcia wzmacniając go. Przyspiesza wzrost paznokcia poprawiając jego stan. Stanowi dobry podkład pod lakier, przedłużając jego trwałość. Czas schnięcia 3 min.

Cena: 11 zł

cud miód na paznokcie!

Używałam tego preparatu - czy jak kto woli lakieru - parę lat temu. Pamiętam dlaczego przestalam go używać... nie mogłam go nigdzie znaleść! Niedawno sobie o nim przypomniałam z racji potrzeby szukania oszczędności :) Dalej mam ten sam problem niestety :(
Ale nie poddam sie tym razem tak łatwo! Uzywałam już wielu preparatów do paznokci i ten jest w czołówce najlepszych 'paznokciowych' ochraniaczy. Porównuję go ze średniopółkowcami typu Sally Hansen czy Cutex których miałam okazję używać. Jestem zdania że jak to mawiają w jednej reklamie "jeśli nie ma różnicy to po co przepłacać?" Oto zauważone przeze mnie zalety tej małej Viper'ki:
* dobrze pokrywa płytkę paznokciową nie tworząc nieestetycznych smług (ma dość rzadką konsystencję która nie gęstnieje jak Sally Hansen np.)
* jako lakier podkładowy zabezpiecza płytkę paznokcia przed żółknięciem i twrzy barierę ochronna przed placowymi śmierdziuchami za 2,50zł
* jako lakier nawierzchniowy pozwala przedłużyć trwałość lakieru a i sam w wersji solo świetnie się trzyma
* wyrażnie zauważalnie utwardza płytkę zaraz po nałożeniu
* nie pamiętam żeby odpryskiwał (tego z pewnością bym mu nie wybaczyła), raczej delikatnie ściera się na końcach
* pomaga faktycznie w regeneracji osłabionych paznokci ale można go z powodzeniem stosować profilaktycznie lub jako zwykły utwardzacz

Jedyna zapamiętana przeze mnie wada to jego stosunkowo mała pojemność (choć z drugiej strony to dobrze bo nie ma szansy zaschnąć :) )
dlatego odejmuję jedną gwiazdkę.

Recenzja: cud miód na paznokcie!