Problem Solvers, Emergency Face Lift (Liftingujący krem na noc)

Problem Solvers, Emergency Face Lift (Liftingujący krem na noc)

Kiedy nie mam czasu na pójście do kosmetyczki używam tego liftingu i mam spokój na ok. pół roku. To chyba te algi morskie? Dobre dla osób, które niezbyt konsekwentnie odwiedzają gabinety.
Intensywna terapia regenerująca w postaci lekkiego, niezwykle skutecznego kremu liftingującego. Działa przez całą noc, przywracając skórze witalność, jędrność i optymalny poziom nawilżenia. Rankiem Twoja skóra stanie się bardziej promienna, odświeżona i odmłodzona. Stosować raz w tygodniu, lub w momencie, gdy skóra będzie potrzebowała dodatkowego zastrzyku energii. Hipoalergiczny.

lubię ten krem

Mam ten krem w nowszej wersji. Przede wszystkim opakowanie jest ciekawsze - też z pompką, co jest bardzo higieniczne. W nowym opakowaniu bez problemu można wykorzystać cały krem bez konieczności rozcinania słoiczka. Krem na bardzo delikatną konsystencję, jest przy tym wydajny - wystarczy niewielka ilość by pokryć nim twarz i szyję. Nie powoduje zatykania porów i nie przysparza kłopotów z zaskórnikami. Skóra jest po nim rano wypoczęta, choć trochę się świeci - rano to mi jednak nie przeszkadza. Zapach kremu jest do przyjęcia.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

bardzo dobry

Bardzo mało sypiam, toteż moja biedna skóra skóra ma malutko czasu na regenerację w nocy i dopóki nie zakupiłam tego cudeńka rano budziłam się z ziemistą cerą. Potem używałam różnych kremów brązujących, rozświetlających itp., by ukryć szkody, które czyni ciągły deficyt snu. Teraz jednak (używam tego kremu od prawie 3 tyg.) rano budzę się z pięknie wypoczętą skórą, nawet jeśli śpię naprawdę niewiele, ok. 5 godzin. Co więcej krem ten ma tak przyjemny zapach, ze szybciej zasypiam i zauważyłam, że lepiej po nim śpię. Wspaniale nawilża, odżywia i wygładza skórę, sprawia, że znakomicie korzysta ona nawet z tak krótkiego wypoczynku, pięknie pachnie, jest wydajny i ma bardzo treściwą konsystencję. Odejmuję 1* za małą pojemność (30 ml) i wysoką cenę.

wielofunkcyjny

jest dość ciężki i powoli sie wchłania ale czuć jak pielęgnuje skórę. ja znalazłam dla niego inne zastosowanie - smaruje nim skórę na brzuchu i ten krem wspaniale ja ujedrnił i w dodatku pomaga likwidować rozstępy. poza tym ładnie pachnie

Cellulit składniki

Porzadne nawilzenie

Doskonaly preparat nawilzajacy. Swietnie sie wchlania, przyjemnie pachnie. Rano buzia jest dobrze nawilzona i odzywiona. Higieniczne i estetyczne opakowanie z pompka to kolejny plus. W swojej kategorii cenowej ( srednia polka - 63 zl ) wyroznia sie na korzysc.