Color, Puder w kamieniu

Color, Puder w kamieniu

Delikatny, sprasowany puder nadający twarzy naturalny i świeży wygląd przez długie godziny. Rozświetla i rozjaśnia twarz. Idealnie przylega do skóry nadając jej satynową gładkość. Ma odczyn pH zbliżony do naturalnego odczynu skóry, a więc jest całkowicie bezpieczny. Nakłada się równomiernie i jedwabiście. Dobrze matuje miejsca tłuste a innych nie wysusza. Testowany dermatologicznie, nie zatyka porów, nie powoduje powstawania wyprysków.

Główne składniki: filtr przeciwsłoneczny SPF 8, liposomy z witaminami A i E, silikony, talk, beta-karoten, modyfikowane pigmenty.

Cena: 35 zł / 10 g

Pomarańcz

Miałam kolor ciemniejszy, Natural Beige. Nawet latem przy opalonej buzi uzyskiwałam efekt pomarańczowej facjaty.

Bardzo praktyczne opakowanie z lusterkiem. Puder średnio kryje, matuje na krótko.

Nakładałam bardzo ostrożnie, a mimo tego tworzył się efekt maski.

Baaardzo wydajny, co tutaj jest niezbyt radosną nowiną, mój wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Wspomnienie sprzed jakichś 7-8 lat.

Miałam ten jaśniejszy jakoś na przełomie gimnazjum i liceum.
Nie miałam wtedy zbyt wymagającej cery.
Puder jednak mimo to nie sprawdził się.
Był bardzo widoczny na buzi, tworzył maskę, chociaż kolor był praktycznie identyczny z kolorem mojej skóry.
W końcu chyba go zgubiłam, a na kolejny już się nie skusiłam ;)
Spory plus za eleganckie opakowanie z lusterkiem.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu

Proszek.

Zupełnie nie dla mnie.
Tworzy mi maskę na buzi, podkreśla zmarszczki i żadnej satynowej gładkości nie zauważyłam.
Nie matuje wcale dobrze, może na godzinkę od nałożenia i ciągle trzeba by było poprawiać.
Wysusza miejsca tłuste na cerze mieszanej, albo podkreśla ich suchość.
Wogóle jakis taki nijaki. Lepiej nie próbować.

Ilość zużytych opakowań: 1/18

Avon Mark - relacja

nie dla mnie

Możliwe, że osoby z normalna cerą moga być z niego nawet zadowolone ale ja mam przetłuszczającą i tak nie jest. Kupiłam go parę lat temu i więcej sie to nie powtórzy. Zaletą tego pudru jest przedewszystkim opakowanie a konkretnie to że ma lusterko ;) ale już gąbeczka jest do niczego bo sie rozkleja i szybko niszczy. Puder jest bardzo gładki i jedna warstwa wygląda przyzwoicie ale już następne poprawki tworza nienaturalna maskę. Matuje naprawdę na krótko i jest to taki typowo płaski mat. Zauważyłam, że avon ma chyba jakiś problem w produkcji kosmetyków w kamieniu -tj pudry, róże i cienie -gdyż często zmieniają się one dosłownie w kamień a przynajmniej ich wierzchnia warstwa. Rozumiem, że dzieje się tak przez reakcję z wilgocia i tłuszczem, ale dziwi mnie to że kosmetyki innych firm tak nie mają. Za tę cene z łatwościa można znależć coś o niebo lepszego..

przecietniak

Puder nie zużyłam do konca poniewaz zrobil sie z niego kamien:/.Na początku podobal mi sie, nakladalam go puszkiem, po jakims czasie puszek sie zepsul i aplikowałam go pezlem. Choc i tak nie za łatwo sie rozprowadzał.Kolor taki sobie troszke za zółty. Duży plus za lustereczko.Podsumuwujac puder przecietny

dobry

Jak to napisała jedna z wizażanek,puder jak puder.Na pewno spotkałam sie z gorszymi niz ten avonu.Matuje dość dobrze,nie wysusza skóry,kryje tez całkiem nieżle.Chyba jednynymi wadami jest to,ze po pierwsze kolor porcelain wcale nie jest taki jaśniutki jakby sie mogło wydawać,maja 3 odcienie,więc mogli by zrobic jakis odcien na prawde jasny a po drugie ten opuder się nie nadaje do tego aby stosowac korektor ani pod niego ani na niego,po prostu tworza sie bardzo widoczne plamy.Probowalam juz z dwoma korektorami,ale dalej to samo,wiec chyba nie moge tego zwalac na korektory.
Jak na razie to jeden z najlepszych pudrow prasowanych.I zaznaczam,używam go od razu na krem,nie stosuje najpierw podkladu.

kolejny bubel

Będzie to wyglądało na to, że robię antyreklamę firmie Avon, ale niestety mam bardzo złą opinię o ich kosmetykach, ponieważ wszystkie okazały się dla mnie po prostu beznadziejne (jedynie balsam do ust mi odpowiadał). Również ten puder. Był niewydajny, znikał szybko, cena przy tej jakości wyssana z palca. Jego właściwości też dalekie do choćby dobrego pudru. Gromadził się we wszelkich załamaniach twarzy, był wyraźnie widoczny. Jednym słowem... odradzam. Jedynie radził sobie jako tako z matowieniem, dlatego dwie a nie jedna gwiazdka.

zły nie jest, ALE...

matuje świetnie, ale ten kolor na twarzy... fuj!! prosięcy róż, a na zdjęciu wyglądał - zgodznie z nazwą - jak kość słoniowa. oszukaństwo. wymęczyłam go, bo mat był ładny i trwały, i śliczna puderniczka z dużym lusterkiem (miałam starą wersję) ale napewno nie kupiłabym go drugi raz.

sama nie wiem..

nadaje sie dla osob z ladną cerą, gdyz slabo kryje, ale dosc dobrze matuje i wchlania nadmiar tluszczu

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

OK

Kupiłam ten puder już w nowym, owalnym opakowaniu. Cena wygórowana nie była, a ja potrzebowałam na gwałt nowego pudru (z lusterkiem koniecznie :) ) do torebki.
Cóż... Raczej nie mogę powiedzieć, że jest niewidoczny, bo chociaż nie wyglądam z nim jak teatralna maska - w dziennym świetle nałożony na twarz wygląda troszkę dziwnie :P Dlatego noszę go tylko do poprawek w torebce ;)

nieciekawy

Nie przypadł mi do gustu, miała jakąś dziwną, twardą konsystencję. Wybór kolorów fatalny - myślałam, że ten jaśniejszy będzie za jasny, więc kupiłam ciemniejszy - i to był błąd. Odcień bardzo ciemny, pomarańczowy. Nowa wersja ma o 1 odcień więcej, ale wątpię, żeby to coś pomogło ;) Puder dosyć widoczny na twarzy. Nawet wydajny, co w tym wypadku nie było zaletą. Plusem jest tylko ładne opakowanie z lusterkiem.

od biedy

Miałam ten ciemniejszy odcień 1,5 roku temu i...nadal go mam. Starcza na bardzo długo,ale innych zalet w zasadzie nie posiada, bo szybko schodzi z twarzy, słabiutko matuje i ma mały wybór odcieni. Poprawki z jego uzyciem trzeba robic w zasadzie co pół godzinki albo i częściej. Oczywiście może na innych rodzajach cer się sprawdza ale napewno nie na tłustych....