Avon, Little Red Dress EDT

Avon, Little Red Dress EDT

Cena już od 39,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kolejna odsłona po `Little Red Black` i `Little White Dress`. `Little Red Dress` to zapach pełen elegancji, o ciekawej, orientalnej kompozycji. Kremowy, zmysłowy i tajemniczy.

Kategoria: orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, śliwka, owoce cytrusowe
nuta serca: róża, jaśmin, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

wieczorowy
----------------
+ flakonik - elegancki
+ trwałość - jak na tę cenę - jakimś cudem bardziej trwały od LBD
+ wywołuje pozytywne reakcje otoczenia
-----------------------------------------------------------------------------------
- nie jest to zapach uniwersalny, raczej ciepły wieczorowy, zimowy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397746].usefull || 0 }}% pomocna.

Brzydka siostra

Czarną wersję lubię bardzo, dlatego skusiłam się na czerwoną
i lipa
straszliwy ulepek
zapach płaski , landrynkowy
na szczęście nie trwały
zanim kupisz na fali LBD sprawdź tester

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340276].usefull || 0 }}% pomocna.

idealne na jesień

Kupiłam sugerując się zapachem z katalogu. Są urocze, romantycze. Mocno różane ale wyczuwam też jaśmin, malinę i drzewo sandałowe. Zapach otula. Idealny na jesień i chłodnejsze dni. Nie do końca mój typ ale właśnie na takie coś miałam ochotę na jesień. Trwałość bardzo na plus. Czuję je na sobie przez cały dzień. Ubrania pachną aż do wyprania. Warte zainteresowania, szczególnie gdy nie chcemy wydawać zbyt wiele na perfumy. Zapłaciłam za ne ok. 30 zl.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1285226].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Używa produktu od: próbka

Fajne

Perfumy znajdują się w prostym, ale eleganckim opakowaniu.
Zapach jest słodki i dziewczęcy, otula ciało na kilka godzin,
więc jego trwałość jest średnia-cierpi również na tym wydajność.
Little Red Dress jest idealna na każdą okazję.
Nie kupiłabym tych perfum w cenie regularnej, ale w promocyjnej cenie
warto je przetestować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277446].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Bardzo ładny , zmysłowy zapach w bardzo ładnym flakoniku . Utrzymuję się cały dzień wiec też ok , kupiłam go w promocji i dałam ok 30 zł . Wydajność hmm miałam go ok rok tylko nie używałam go co dziennie bo mam bardzo dużo innych zapachów . Czy kupie ponownie nie wiem bo nie był moim ulubieńcem a teraz perfum jest bardzo dużo i jest w czy wybierać wiec zobaczymy . Ale zapach naprawdę bardzo ciekawy .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250611].usefull || 0 }}% pomocna.

Kobiecość w prostym flakonie

Bardzo fajna kompozycja na chłodniejsze dni. Zapach jest mocny, ale pod żadnym pozorem agresywny. Charakteryzuje się dobrym wyważeniem nut - tu trochę nuty owocowej, tu nuta drzewna, tu ma trochę pikanterii - wszystkie po trochu i w dobrej proporcji. Zapach potrafi otulić ciepłem i słodkością na wiele godzin. Genialnie rozwija się na skórze z godziny na godzinę i odkrywa coraz to lepsze oblicze.

Trwałość średnia - wytrzymuje spokojnie kilka godzin.

Flakon najprostszy jaki może być - piękno tkwi w prostocie i to mu nadaje jeszcze większej klasy.

Ta czerwona sukienka jest bardzo charakterystyczna, ma wiele odcieni owej czerwieni i bardzo wyróżnia się w tłumie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228238].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie nie

Oczekiwałam czegoś więcej , niemile się zaskoczyłam.
Plusy :
- w ramach promocji można kupić za niską cenę
- słodki zapach
- skromny , estetyczny flakon
Minusy :
- wydajność
- trwałość
Zdecydowanie więcej nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219368].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Zapach intensywny, ale nie drażniący. Bardzo ładny, pasuje szczególnie do eleganckich/wieczorowych/oficjalnych okazji, raczej średnio do luźnego stroju na zajęcia na uczelnię. Raczej mimo wszystko z tych "cięższych", bardziej na zimę. Długo się utrzymuje, jest wydajny podobnie jak inne "little dress". Pod koniec zaczął mi się nudzić, ale myślę, że za jakiś czas znów się na niego skuszę. Ogólnie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183108].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny zapach

Cudowny zapach, bardzo trwały, wydajny, przystępna cena, dostępny, bardzo kobiecy, nie jest za słodki. Używam bardzo często i na pewno kupię jeszcze nieraz Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175278].usefull || 0 }}% pomocna.

niebanalna esencja zmarnowana przez słabe wykonanie

Jakieś 4 lata temu kupiłam i zużyłam perfumetkę 15 ml. Wtedy zapach bardzo mi się podobał, ale po pewnym czasie zaczęła męczyć mnie dusząca słodycz.
Zapach z kategorii orientalnej, ma w sobie jakieś "echa" LBD. Słodkawy, ale nie jest to dla mnie słodycz owoców. To dziwna kompozycja, składniki są jakby zakamuflowane (mam duży problem z określeniem nut zapachowych)
Ostatnio skuszona pachnącą stroną i pod wypływem sentymentu zakupiłam pełnowymiarowy flakon. Po 2 tygodniach stosowania już powędrował w świat. Sam zapach się nie zmienił, nadal jest słodki, ciężki, otulający i orientalny. Niestety został zalany tak dużą ilością alkoholu, że nie jestem w stanie go stosować.
Porównując ten sam zapach z lat 2012 i 2015:
starsze wypusty - warto kupić, obecne - zmarnowane przez kiepskie wykonanie.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: perfumetka, flakon

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126486].usefull || 0 }}% pomocna.