Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, Little Red Dress EDT

Avon, Little Red Dress EDT

Cena już od 25,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kolejna odsłona po `Little Red Black` i `Little White Dress`. `Little Red Dress` to zapach pełen elegancji, o ciekawej, orientalnej kompozycji. Kremowy, zmysłowy i tajemniczy.

Kategoria: orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, śliwka, owoce cytrusowe
nuta serca: róża, jaśmin, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo

38% jesień/zima 63% wiosna/lato

Uwielbiam!!!

Jeden z moich ukochanych. Zapach piękny, kwiatowy, nie przesłodzony. Bardzo długotrwały, spokojnie 6,7 h, na ubraniach kolejne dni. Buteleczka, dosyć poręczna, chociaż nie przepadam za flakonami Little Dress.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559231].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo moje

Uwielbiam ten landrynkowy cukierkowy klejący zapach :) Wydajne, wytrzymałe do wszystkiego i na każdą okazje. Jeżeli podejdzie Ci zapach bo troszkę specyficzny. Inne małe sukienki wydają mi się za ciężkie i dla bardziej dojrzałych i wymagających kobiet. Mi wystarczy ten słodziak, w przecenie po 30 zł warto brać na zapas.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542276].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach nie dla mnie

Kupiłam ten zapach na wiosnę, zastanawiałam się pomiędzy nimi a white, ale stwierdziłam że na wiosnę kupię coś bardziej owocowego. Kiedy wąchałam je po raz pierwszy wydawały mi się ciekawe trochę owocowe trochę takie orientalne. Jednak po dłuższym używaniu ten zapach stał się dla mnie drażniący, w tej sytuacji to że są nie trwałe było plusem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540626].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Ulubione <3

Moje ulubione perfumy od kilku lat, ciągle do nich wracam. Są bardzo kobiece. Zapach jest bardzo intensywny i utrzymuje się przez dług czas. Nie drażni, nie jest ani za mocny, ani za delikatny. Perfumy idealne dla mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530776].usefull || 0 }}% pomocna.

ładny zapach

Zakupiłam go ostatnio bo był w promocji i zaciekawił mnie zapach.
Używałam już little black dress i byłam ciekawa tej wersji.
Zapach bardzo ładny nie jest zbyt mdły i nie jest zbyt mocny.
Idealny zapach do pracy lub na wyjście ze znajomymi :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526416].usefull || 0 }}% pomocna.

Okazjonalny.

wieczorowy
----------------
+ flakonik - elegancki
+ trwałość - jak na tę cenę - jakimś cudem bardziej trwały od LBD
+ wywołuje pozytywne reakcje otoczenia
-----------------------------------------------------------------------------------
- nie jest to zapach uniwersalny, raczej ciepły wieczorowy, zimowy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397746].usefull || 0 }}% pomocna.

Brzydka siostra

Czarną wersję lubię bardzo, dlatego skusiłam się na czerwoną
i lipa
straszliwy ulepek
zapach płaski , landrynkowy
na szczęście nie trwały
zanim kupisz na fali LBD sprawdź tester

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340276].usefull || 0 }}% pomocna.

idealne na jesień

Kupiłam sugerując się zapachem z katalogu. Są urocze, romantycze. Mocno różane ale wyczuwam też jaśmin, malinę i drzewo sandałowe. Zapach otula. Idealny na jesień i chłodnejsze dni. Nie do końca mój typ ale właśnie na takie coś miałam ochotę na jesień. Trwałość bardzo na plus. Czuję je na sobie przez cały dzień. Ubrania pachną aż do wyprania. Warte zainteresowania, szczególnie gdy nie chcemy wydawać zbyt wiele na perfumy. Zapłaciłam za ne ok. 30 zl.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1285226].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Fajne

Perfumy znajdują się w prostym, ale eleganckim opakowaniu.
Zapach jest słodki i dziewczęcy, otula ciało na kilka godzin,
więc jego trwałość jest średnia-cierpi również na tym wydajność.
Little Red Dress jest idealna na każdą okazję.
Nie kupiłabym tych perfum w cenie regularnej, ale w promocyjnej cenie
warto je przetestować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277446].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Bardzo ładny , zmysłowy zapach w bardzo ładnym flakoniku . Utrzymuję się cały dzień wiec też ok , kupiłam go w promocji i dałam ok 30 zł . Wydajność hmm miałam go ok rok tylko nie używałam go co dziennie bo mam bardzo dużo innych zapachów . Czy kupie ponownie nie wiem bo nie był moim ulubieńcem a teraz perfum jest bardzo dużo i jest w czy wybierać wiec zobaczymy . Ale zapach naprawdę bardzo ciekawy .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250611].usefull || 0 }}% pomocna.