Avon, Little Red Dress EDT

Avon, Little Red Dress EDT

Cena już od 39,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kolejna odsłona po `Little Red Black` i `Little White Dress`. `Little Red Dress` to zapach pełen elegancji, o ciekawej, orientalnej kompozycji. Kremowy, zmysłowy i tajemniczy.

Kategoria: orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, śliwka, owoce cytrusowe
nuta serca: róża, jaśmin, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo

Znasz skład tego produktu?

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Fajne

Perfumy znajdują się w prostym, ale eleganckim opakowaniu.
Zapach jest słodki i dziewczęcy, otula ciało na kilka godzin,
więc jego trwałość jest średnia-cierpi również na tym wydajność.
Little Red Dress jest idealna na każdą okazję.
Nie kupiłabym tych perfum w cenie regularnej, ale w promocyjnej cenie
warto je przetestować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277446].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Bardzo ładny , zmysłowy zapach w bardzo ładnym flakoniku . Utrzymuję się cały dzień wiec też ok , kupiłam go w promocji i dałam ok 30 zł . Wydajność hmm miałam go ok rok tylko nie używałam go co dziennie bo mam bardzo dużo innych zapachów . Czy kupie ponownie nie wiem bo nie był moim ulubieńcem a teraz perfum jest bardzo dużo i jest w czy wybierać wiec zobaczymy . Ale zapach naprawdę bardzo ciekawy .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250611].usefull || 0 }}% pomocna.

Kobiecość w prostym flakonie

Bardzo fajna kompozycja na chłodniejsze dni. Zapach jest mocny, ale pod żadnym pozorem agresywny. Charakteryzuje się dobrym wyważeniem nut - tu trochę nuty owocowej, tu nuta drzewna, tu ma trochę pikanterii - wszystkie po trochu i w dobrej proporcji. Zapach potrafi otulić ciepłem i słodkością na wiele godzin. Genialnie rozwija się na skórze z godziny na godzinę i odkrywa coraz to lepsze oblicze.

Trwałość średnia - wytrzymuje spokojnie kilka godzin.

Flakon najprostszy jaki może być - piękno tkwi w prostocie i to mu nadaje jeszcze większej klasy.

Ta czerwona sukienka jest bardzo charakterystyczna, ma wiele odcieni owej czerwieni i bardzo wyróżnia się w tłumie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228238].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Zdecydowanie nie

Oczekiwałam czegoś więcej , niemile się zaskoczyłam.
Plusy :
- w ramach promocji można kupić za niską cenę
- słodki zapach
- skromny , estetyczny flakon
Minusy :
- wydajność
- trwałość
Zdecydowanie więcej nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219368].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Zapach intensywny, ale nie drażniący. Bardzo ładny, pasuje szczególnie do eleganckich/wieczorowych/oficjalnych okazji, raczej średnio do luźnego stroju na zajęcia na uczelnię. Raczej mimo wszystko z tych "cięższych", bardziej na zimę. Długo się utrzymuje, jest wydajny podobnie jak inne "little dress". Pod koniec zaczął mi się nudzić, ale myślę, że za jakiś czas znów się na niego skuszę. Ogólnie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183108].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny zapach

Cudowny zapach, bardzo trwały, wydajny, przystępna cena, dostępny, bardzo kobiecy, nie jest za słodki. Używam bardzo często i na pewno kupię jeszcze nieraz Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175278].usefull || 0 }}% pomocna.

niebanalna esencja zmarnowana przez słabe wykonanie

Jakieś 4 lata temu kupiłam i zużyłam perfumetkę 15 ml. Wtedy zapach bardzo mi się podobał, ale po pewnym czasie zaczęła męczyć mnie dusząca słodycz.
Zapach z kategorii orientalnej, ma w sobie jakieś "echa" LBD. Słodkawy, ale nie jest to dla mnie słodycz owoców. To dziwna kompozycja, składniki są jakby zakamuflowane (mam duży problem z określeniem nut zapachowych)
Ostatnio skuszona pachnącą stroną i pod wypływem sentymentu zakupiłam pełnowymiarowy flakon. Po 2 tygodniach stosowania już powędrował w świat. Sam zapach się nie zmienił, nadal jest słodki, ciężki, otulający i orientalny. Niestety został zalany tak dużą ilością alkoholu, że nie jestem w stanie go stosować.
Porównując ten sam zapach z lat 2012 i 2015:
starsze wypusty - warto kupić, obecne - zmarnowane przez kiepskie wykonanie.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: perfumetka, flakon

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126486].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowite i pociągające.

Na wstępie zaznaczę, że na moim flakonie oraz na opakowaniu jest napisane, że to EDP. Może dlatego zapach utrzymuje się naprawdę długo, 8 godzin spokojnie, później już tylko blisko skóry.

Co do samego zapachu: uwielbiam malinę w perfumach, kupiłam flakon nie znając zapachu, czytając tylko info o nutach zapachowych i trochę recenzji. Wiedziałam, że mi się spodobają i nie zawiodłam się. Są bardzo słodkie, niezbyt ciężkie ale zamierzam ich używać raczej na wieczór, w dzień chyba tylko jesienią i zimą. Moim zdaniem nazwa idealnie pasuje do zawartości, która jest jednocześnie bardzo kobieca, ale i elegancka. Mój mężczyzna zawsze je chwali, gdy ich użyję. Nie są duszące i bardzo dobrze, bo takich perfum nie lubię. Ode mnie wielki plus dla Avon:-)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122276].usefull || 0 }}% pomocna.

Ładny lecz ulotny

Zapach bardzo ładny. Po pierwszym psiknięciu nie czuć alkoholu ale świeże maliny i śliwki. Super połączenie.
Delikatne ale jednocześnie mocne.
Niestety zapach jest baaardzo ulotny. Trzeba się psikać kilka razy w ciągu dnia.
Obok klasycznego Little Black Dress najlepsze psikadło z tej serii.

Plusy:

+ ładny, ciekawy zapach

+ często na promocjach

+ do zestawu można dokupić dezodorant

+ buteleczka prosta, zgrabna bez żadnych udziwnień

Minusy:

- bardzo ulotny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041442].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Jaki piękny zapach! Zdecydowanie najpiękniejszy zapach Avonu, kwiatowy, dziewczęcy, jakby się uparł, to nawet kobiecy. Flakon jest ok, cena też przyzwoita, a do tego często bywa w promocji. Po prostu uwielbiam tę wodę, jestem nią zachwycona. Mogłabym używać jej absolutnie do końca życia, coś wspaniałego. Zdecydowanie najlepszy zapach z wszystkich z serii Little Dress.

Głównie czuję tutaj kwiaty i chyba nic poza tym.
Cena do zniesienia, ale trzeba się psikać kilka razy w ciągu dnia.

Ilość zużytych opakowań: 1 flakon

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016869].usefull || 0 }}% pomocna.