Tarka do usuwania zrogowaceń naskórka Dual Action Foot File, Scholl

Tarka do usuwania zrogowaceń naskórka Dual Action Foot File, Scholl

Jest to dwustronny pilnik, który szybko usuwa twardy i zrogowaciały naskórek. Strona gruboziarnista służy do wstępnego usuwania naskórka, a drobnoziarnista do wygładzania. Wyprofilowana rączka ułatwia posługiwanie się pilnikiem.

Cena: 17,40 zł

Gładkie stopy !

Używam Scholl od wielu lat, tarki, kremów, deo-spray,itd.

Jestem zadowolona.

Tarka jest super !!
Jest delikatna lecz skutecznie wygładza skórę pięt.

Nie mam żadnych zastrzeżeń !

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo skuteczna tarka

Bardzo skuteczna i fajna tarka do usuwania zrogowaceń. Najlepsze narzędzie tego typu jakie miałam do tej pory. Używam po wcześniejszym wymoczeniu stóp i wszelkie "paskudy" zawsze szybko znikają. Polecam.

polecam

ta tarka jest rewelacyjna. Najlepsza jaką miałam do tej pory i jak dla mnie: super.Bardzo dobrze usuwa zrogowaciały naskórek. Nawet bardzo zrogowaciały. Już po pierwszym użyciu pięty ładnie się wygładzają, jeżeli naskórek jest bardzo zrogowaciały mięciutkie będą po kilku zastosowaniach.Ja używam przeważnie po kąpieli, na dobrze wymoczone stopy. Najpierw grubszą stroną, potem wygładzam tą delikatniejszą.Pilnik jest skuteczny a przy tym delikatny.

Manicure - pastelowe paski

jednorazówka

Produkt pomysłowy, wygodny i działający. Faktycznie usuwał (stosowałam na sucho) stwardnienia i wygładzał. Stosowałam tylko do wykończenia, ale i tak udało mi się go użyć tylko 2 razy. Drobinki osypują się, wkrótce "badylek" pozostaje łysy.