Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Catrice, Absolute Eye Colour Mono (Pojedyńczy cień do powiek)

Catrice, Absolute Eye Colour Mono (Pojedyńczy cień do powiek)

Catrice Absolute Eye Colour Mono to cienie do powiek wysokiej jakości dla perfekcyjnego wyglądu: modne kolory mają cudowną, jedwabistą, lekką teksturę.
Wybór spośród 33 kolorów.

Cena: 12zł /2g
/s/

paletki cieni

cien dokola powieki

Kupiłam cień gdyż szukałam dobrze nasyconego koloru śliwki - 570 plum up the jam był właśnie tym odcieniem, którego szukałam.
Niestety poza pięknym kolorem trudno mi znaleźć dobre strony tego kosmetyku.
Pigmentacja jest ok, ale cień strasznie się osypuje - próbowałam nakładać, pacynką, pędzlem, na palec, na mokro... niestety cień się osypuje, przez co dyskwalifikuje go od razu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551706].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś z tą trwałością jest nie tak...

Nie mam w zwyczaju kupowania pojedynczych cieni, ale ze względu na to, że długo poszukiwałam idealnego złotego odcienia, skusiłam się na Catrice. Kolor wyglądał zachęcająco - ciepłe promienne złoto, ale z jakością już było gorzej.
Zacznę od tego, że cień bardzo trudno się rozprowadza, zachodzi konieczność dokupienia bazy, aby produkt mógł równomiernie "przykleić się" do powieki. Po kilku godzinach praktycznie nie pozostaje po nim ani śladu - tylko taka lekko złotawa poświata. Jestem zmuszona nakładać go na mokro, czego bardzo nie lubię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465737].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem na nie

Kolor 350 Starlight Expresso
Zalety:
+ kolor jest ładny, przydymiony brąz, idealny do codziennego makijażu

Wady:
- kolor jest bardzo łądny w opakowaniu. W rzeczywistości jest tak blady i tak kiepsko wygląda na powiece, że jest to niesamowite
- dodatkowo w ciągu dnia delikatnie znika, więc na powiece niewiele zostaje
- jakościowo jest słaby, lepiej wypróbować inne cienie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434711].usefull || 0 }}% pomocna.
Czym nakładać podkład?

Lubię to!

Cienie do powiek w fajnych kolorach. Uwielbiam te opakowania, przezroczyste, proste i estetyczne! Posiadam cztery kolory:350 Starlight Expresso (świetny, matowy cień do nakładania na załamanie powieki), 570 Plump Up The Jam (ładna śliwka z maleńkimi drobinkami złota, niewidocznymi praktycznie na powiekach), 750 New In Brown ( perłowo - satynowy beż złamany łososiowym) i mój ulubiony kolor 720 Papaya Don't Preach ( brzoskwinia z lekkim złotawym blaskiem, nie ma na zdjęciu). Trwałość cieni jest przyzwoita (używam bazy). Gramatura 2 g. Trwałość aż 24 miesiące!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430286].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywne zaskoczenie

Cienie Catrice kupiłam przez swoje małe uzależnienie od kupowania pojedynczych cieni na promocji -49%. Wtedy mogę przetestować różne marki nie wydając fortuny. Te prezentowały się bardzo dobrze, miały solidne opakowania (zawsze zwracam na to uwagę) i po pierwszym swatchu miło zaskoczyła mnie pigmentacja. Wybrałam 350 Starlight Expresso ( chłodny jasny brąz) oraz 920 Game Of Stones (chłodny ciemny brąz połączony z szarym). Pierwszy raz przetestowałam je jakiś czas później - najpierw solo na bazie, a potem w pełnym makijażu z innymi cieniami. W każdej z tych wersji prezentowały się świetnie. Dobrze się z nimi pracuje, są aksamitne i nie pylą się. Dobrze się blendują i łączą ze sobą. Są bardzo wydajne - u mnie widać nadal to tłoczenie. Na bazie wytrzymują tyle co Sleeki. Na następnej promocji sięgnę po jakieś błyszczące i inne maty. Bardzo polecam ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429946].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry!

Naprawdę dobry, pojedynczy cień do powiek o dużej pojemności.
Mam kilka różnych kolorów-nie pamiętam już które, ale na pewno słynnego duochroma Kameleona. Ostatnio co prawda częściej sięgam po paletki ale i je zdarza mi się używać, bardzo je lubię i uważam, że są naprawdę dobrej jakości.

+duży wybór kolorów i różnych typów wykończeń
+mocno napigmentowane i intensywne kolory
+wygodnie się je aplikuje,nic nie pyli, można je śmiało blendować bez obaw o zafundowanie sobie plamy koloru
+duża pojemność cieni
+częste aktualizacje palety barw :)
+wybrane kolory często są w przecenach
+urocze opakowanie: proste, ascetyczne, z wygodnym zamykaniem, które się nie psuje
+trwałe na bazie i bez

Polecam serdecznie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408591].usefull || 0 }}% pomocna.

Złoty beż.

Oceniam 860 The Beauty and the beige.

Cechy:
- uniwersalny rozświetlający kolor , chłodnego złota z dodatkiem beżu, taki kolor ecru
- użyty na środek powieki, powiększa oczy i rozświetla spojrzenie
- doskonale spisuje się jako jedyny cień do makijażu oka, z czerwoną szminką na ustach prezentuje się zabójczo
- idealny jako rozświetlacz do twarzy
- nie posiada brokatu ani migrujących drobin
- nie osypuje się
- ma lekko suchą kosystencję
- wygodne opakowanie
- pojemność 3g
- 18 m-cy na zużycie

Często go używam w codziennym makijażu, nie leży zapomniany gdzieś w toaletce. Dobra inwestycja.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1339056].usefull || 0 }}% pomocna.

Gorsze niż paletki

Swego czasu kupiłam paletkę Chocolate Nudes z Catrice. Zachwycona ich jakością postanowiłam przetestować pojedyncze cienie i skusiłam się na kilka matowych. Niestety, ale znacznie różnią się od tych z paletek. Źle się je nakłada, nie dają się rozcierać, na powiece tworzą się placki. Lepiej zainwestować w paletki, niż kupować cienie pojedynczo. Plusem jest tylko to, że długo się trzymają.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1295226].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem udany cień

Oceniam odcień 970 Peachahontas

+ piękny brzoskwiniowy odcień, który dobrze komponuje się z niebieskimi oczami
+ całkowicie matowy cień
+ nie osypuje się
+ trwałość - na dobrej bazie trzyma się bez problemu kilka godzin
+ opakowanie - przezroczyste, płaskie, proste - podoba mi się

- cena - mógłby być trochę tańszy, bo nie jest to aż tak dobra jakość cienia w stosunku do ceny

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281676].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękne kolory, marna jakość

Zachwyciły mnie kolory tych cieni. Są też tanie, łatwo dostępne, różnorodne, jednak ciężkie w aplikacji. Najlepiej sprawdziło się nakładanie palcem... Jednak wiadomo, ze taka aplikacja jest mało precyzyjna i prowadzi do zniszczenia produktu. Na pewno nie kupię ponownie. Nie mają szans konkurować z Inglotem, a cenowo za dużo się nie różnią

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278981].usefull || 0 }}% pomocna.