Pro-Rétinol 100% Végétal, Magic Touch Stick Lisse Eclat

Pro-Rétinol 100% Végétal, Magic Touch Stick Lisse Eclat

Kupiłam ten kosmetyk zachęcona przez panią w sklepie, mówiła mi że pięknie rozwietli zmęczoną twarz, nawilży w miejscu gdzie go położę i wygładzi skórę. Okażałam wielkim niewypałem. Na twarzy staje się lepką mazią (a mam suchą skórę), w ogóle nie rozświetla i stoi na mojej toaletce już jakieś dwa miesiące. Szkoda pieniędzy tym bardziej że nie jest taki tani (ok. 40 zł) mogłam lepiej dołożyć i kupić jakiś dobry rozświetlacz lepszej firmy. W ogóle nie wiem co się stało z Yves Rocher ale ostatnio wszystkie ich nowości są kompletnie nieudane i omijam ich sklep szerokim łukiem, choć kiedyś bardzo lubiłam tę firmę.

Cena: ok. 40zł

Pasuje mi pod oczy

Dostałam ten sztyft od ciotki (bo sama miała dwa). Z zasady nie kupuję już kosmetyków tej firmy (niegdyś byłam wierną fanką). Uważam, że ich jakość nie jest adekwatna do ceny, która rośne z każdą ich nowością, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, więc spróbowałam.
Przede wszystkim stosuję go pod oczy, po nieprzespanej nocy itp. lub do policzków. Daje bardzo ładny efekt, jeśli się go umiejętnie nałoży. Nakładam najpierw na palec, a potem pod oczy. Na policzki punktowo i potem leciutko rozsmarowuję. I nakładam na podkład. Tłuściutki, nie powiem nie, ale ja to lubię, zwłaszcza zimą. I tylko na te partie o których wspomniałam.
Nie stosuję na całą twarz bo się do tego kompletnie nie nadaje, fuj. Wtedy byłaby *.
Teraz stoi i czeka na lepsze czasy, ewentualnie imprezy:)
Baaardzo wydajny. Już mi się chyba przeterminował, bo nie pachnie jak kiedyś :D

Nieeeeee...

Kupiłam, bo na ogół lubię produkty tej firmy (a szczególnie tę serię), a ekspedientka zachwalała. Niestety zupełnie nie wiem, co mam z TYM zrobić. Może i trochę rozświetla, ale za to ma taką konsystencję, że podkreśla wszystkie zmarszczki mimiczne (chociaż normalnie ich praktycznie u mnie nie widać). Jak już TO nałożę, to mam wrażenie jakbym pomazała sie plakatówką - takie TO ciężkie (i na dodatek tłuste)!
W lato zaczęłam używać tego sztyftu do ciała (na opaloną skórę) i jest to jedyne jego ewentualnie zastosowanie.
Jest bardzo wydajny - chociaż w tym wypadku chyba powinnam za to gwiazdkę odjąć, ale co tam... Niech ma...

Dobry

Jestem z niego zadowolona. Nie przeszkadza mi jego tłustość bo mam bardzo suchą skórę. Bardzo ładnie pachnie, podoba mi się też opakowanie - porządnie zamykane, poręczne.
Ładnie tuszuje cienie pod oczamy i zmarszczki mimiczne.
ogólnie - na pewno nie rewelacja, ale wg mnie bardzo porządny kosmetyk. Bardzo wydajny

ilość zużytych opakowań: jedno

Manicure - glitter nails

cudo

a ja bardzo lubie uzywam jak zaleca producent na kosci policzkowe i na czolo potem ta powstala smuge rozcieram palcami(tak tez pisze na opakowaniu) na poczatku owszem myslalam tak samo ze jestem jakas tlusta, zwlaszcza na czole. No ale nie bylo sie czym martwic, po minucie jak znow przejechalam palcami po miejscach na ktore wczesniej nalozylam sztyft, okazalo sie ze nie sa juz tluste, chyba to cos sie troche wchlonelo. I jestem bardzo bardzo zadowolona pieknie rozswietla zmarszczki (mimiczne juz mam)jakos tak robia sie mniej widoczne , nawet przy demakijazu widze ze skora jest wygladzona. Wiec stwierdzam ze robi to co obiecuje producent, nie tylko rozswietla ale tez dziala przeciwzmarszczkowo..

Może być

Ani bardzo dobry, ani bardzo zły, ale może być. Reczywiście najlepiej sprawdza się pod oczkami. Opuszkiem palca nabrałam niewielką ilość i delikatnie wklepałam pod oczy. Dało to naprawdę niezły efekt.Sztyft rozświetlił spojrzenie, przez co sińce pod moimi oczami stały sie mniej widoczne. Poza tym naniosłam odrobinkę na kośći policzkowe i efekt rozświetlający też był całkiem widoczny. Twarz wygląda na mniej zmęczoną.

A ja go lubię

A ja go lubię. To fakt, że sie troche lepi. Ale ja go uzywam jako rozświetlacza pod oczy. Poza tym kryje moje sińce pod oczami. Daje super efekt rozświetlenia. Mam cerę tłustą więc nie nadaje się dla mnie na policzki ale jako rozswietlenie powiek czy jako korektor pod oczy jest swietny. ...

Całkiem niezły!

To paskudztwo wcale nie jest takie złe.Specyfik, którego zadaniem jest rozświetlenie twarzy a przy okazji maskowanie niedoskonałości cery, musi mieć odrobinę tłustą konsystencję. Lepiej wtedy odbija światło. Ja uzywam sztyftu głównie pod makijaż i świetnie się sprawdza. Wybrane partie twarzy pod podkładem są delikatnie rozświetlone i całkiem atrakcyjnie to wygląda.Poza tym sprawdza się jako krem pod oczy.Działa bardzo długo.Minusem jest wysoka cena..

Bubel!

Całkowita porażka! Nie nadaje się ani pod podkład ani na niego, tłuści się, ślizga po twarzy i co gorsza w ogóle nie rozświetla! Chyba, że chodziło o światło odbite od smalcowatej plamy na twarzy... Cera wygląda na spoconą a nie świeżą! Myślałam, że to dlatego, że moja jest dość tłusta sama w sobie, ale tu czytam, że i na suchej się nie sprawdza. Ogromne rozczarowanie, żałuję, że to kupiłam (a jak zauważyła Agnieszka, do tanich nie należy), też z resztą namówiona przez sprzedawczynię... Jestem tym bardziej zawiedziona, że inne produkty z tej serii są niezłe, np. maseczka. A ze sztyftów rozświetlających polecam raczej Revlon.

nie narzekam

Dostałam go jako "prezent niespodziankę". Nie jest to co prawda okaz lekkości ale chyba większość tego typu rzeczy jest dość ciężka. Używam go pod oczy, nakładam opuszkami palców i efekt całkiem całkiem. Kryje to co ma kryć i delikatnie rozświetla oko. Nie powalił mnie na kolana ale też byłabym niesprawiedliwa gdybym narzekała. Taki przeciętniak.

nieeeeeee

jest potwornie tłusty. nie nabłyszcza, tylko pozostawia tlusta warstwe zbierajaca sie w nierownosciach skory i zmarszczkach. uzylam go kilka razy i nie wiem co z nim zrobic bo do niczego sie nie nadaje

dla starszaków ;-)

Dostałam od Ofelki :) Pierwsze podejście bardzo nieudane - pomaziałam się według zaleceń producenta: czoło, kości policzkowe, pod oczami... FUJ! Całkowita porażka... Jakby kto chciał symulować na czole i polikach tłustą cerę, to polecam serdecznie, efekt świetny ;) Ale się nie poddałam i zaczęlam eksperymentować... Według mnie, najlepszy efekt daje, kiedy sie paluszkiem zdejmie odrobinę ze sztyftu i wklepie pod oczami. Delikatnie wtedy rozświetla i nawilża, tuszuje zmarszczki i cienie pod oczami. Dla mnie super efekt, tym bardziej, że nie mogę używać żadnych podkładów ani korektorów ze względu na zmarszczki mimiczne. Polecam zwłaszcza kategorii 30+. Ale jak na zapowiedzi producenta to trochę mało, więc tylko 3 gwiazdki. Jest bardzo wydajny.

Co autor miał na myśli???

Jeden wielki niewypał. Dostałam ten sztyft w prezencie i się ucieszyłam, ale radość nie trwała długo, bo szybko się okazało, że zupełnie nie wiem jakie zastosowanie miałby mieć ten sztyfcik. Wcale nie rozświetla, tylko się świeci, nie nawilża, tylko tłuści, no i dodatkowo nadaje twarzy trupi odcień. Myślałam, że może do ust się nada, ale też nie - do tego ma zbyt tępą konsystencję. Nadal nie wiem co autor miał na myśli tworząc to cudo.