Konturówka do ust

Konturówka do ust

Miękka konturówka do ust łatwo się rozprowadza i sprawia, że makijaż ust jest trwalszy. Jest wodoodporna, a postać ołówka ułatwia jego wykonanie i pozwala na ponowne zatemperowanie. Dostępna w wielu twarzowych kolorach jest świetna do eksperymentów z makijażem.

Cena: 6,20 zł

średnia

Oceniam kredkę w odcieniu 010.
Wybór kolorów dość bogaty, kredka nie jest droga (ok 11 zł),ale jakość tegoproduktu jest średnia.
Tak na co dzień do wyjścia do sklepu, do pracy(wymaga poprawek) to może jeszcze,ale na imprezę szukam czegoś lepszego.
Czasem mam wrażenie,że jest zbyt twarda.
Z temperowaniem też średnio,choć moja temperówka z innymikredkami radzi sobie bez zarzutu.
Wymęczę tą kredkę,ale raczej się nie skuszę ponownie.

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Świetna na co dzień

Obeszłam kilka drogerii i sklepików w poszukiwaniu idealnej kredki, ale wszystkie albo były w zbyt ciemnych kolorach, albo były po prostu zbyt drogie. W jednym ze sklepów znalazłam tą. Myślałam, że będzie beznadziejna, ale to był strzał w dziesiątkę :)

+ idealny dla mnie kolor (01), po obrysowaniu ust nakładam tylko bezbarwny błyszczyk i uzyskuję efekt powiększonych, ale naturalnie wyglądających ust, bez sztucznego koloru pomadki czy szminki
+ cena (10zł)
+ wydajność, mam ją 1,5 miesiąca i niewiele jej zużyłam, a maluję się nią prawie codziennie po kilka razy
+ ostro zatemperowana może być twarda, ale zaokrąglona jest idealna
+ łatwo namalować kreski niewprawioną ręką
+ nie maże się

- słaba trwałość, nie utrzymuje się nawet 3h, więc wymaga wielu poprawek
- lekko wysusza, gdyby miała być stosowana bez niczego, ale wystarczy błyszczyk i uczucie suchości mija
- kiepsko się temperuje, drewno się kruszy, ale daję sobie radę :)

Ogólnie polecam na co dzień jest bardzo dobra, a gdyby była trwalsza, to byłaby idealna :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Ulubiona

Mam 2 kredeczki (01, 07) w tej samej tonacji kolorystycznej - róż. Obawiałam się majstrować nimi przy ustach, bo jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z kredkami do ust. Tymczasem nawet najbardziej niewprawiona ręka jak moja poradziła sobie z nimi bez większych problemów ;) Po przetestowaniu kilku konturówek innych firm, ponownie wróciłam do PIerre Rene :D

Plusy:
- nie jest za twarda, ale i nie jest miękka - spokojnie można mocniej docisnąć ją do ust aby otrzymać bardziej intensywny kolor, bez obawy o to, że kredka pod wpływem nacisku ukruszy się i "wydostanie" poza kontur ust,
- jest niezniszczalna - zdarzyło mi się pomalować tą kredką całe usta (kontur + wypełnienie) i bez nanoszenia żadnego błyszczyku czy pomadki wyruszyć na miasto, po kilku godzinach wróciłam z konturówką na ustach, a piłam wodę mineralną z butelki, ostro dyskutowałam ze znajomymi i ogólnie rzecz biorąc moje usta nieustannie były w ruchu ;) nic się nie rozmazuje, nic się nie ściera, kolor nie blaknie,
- wydajność - przy 2-3 "aplikacjach" w tygodniu, ta kredka wystarcza mi na 2-3 miesiące,
- świetnie nadaje się do strugania, nie łamie się, opiłki z wkładu nie zapychają strugaczki :D
- cena - płaciłam za nią 7,2zł.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe, obecnie w trakcie 2 kolejnych :)

Cellulit adipocyty

Jedna z lepszych

Uzywam konturówek od wielu lat i ta jest jedną z najlepszych. Przede wszystkim kolor - 015 jest idealny. Dobrze komponuje się z pomadkami. Jest z tych twardszych, ale dobrze się temperuje i nie łamie. Daje precyzyjną kreskę. Trwałość dobra, ale trzeba umieć kłaść konturówkę - im cieniej, tym lepiej. Kupuję ją od dwóch czy trzech lat - innej nie szukam.

Używam tego produktu od: 2 , 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

BDB

Mam kolorek 01, ładnie komponuje się z błyszczykiem, szminką ;)Jest bardzo trwała, wodoodporna. Łatwo się nią maluje, choć mogłaby być ciut miększa :) Ogólnie polecam :D

Używam tego produktu od:miesiąca

Niezbyt trwała

miękka - tak i nie; raczej z twardszych, ale to w tym przypadku dobrze;

ładny kolor (011) - tak;

trwała - nie, i za to poważny minus.

Wszakże do codziennego użytku może być, ale na galę - w życiu.

Używam tego produktu od:1 rok

a ja lubię

Na przestrzeni kilku ostatnich lat wielokrotnie sięgałam po kredki tej firmy i byłam zadowolona.Ani razu też nie trafił mi się twardy egzemplarz utrudniający malowanie.Konturówka daje ładny,nasycony kolor. Najtrwalsza może i nie jest niestety,ale nie spodziewałam się za te kilka zł długiej żywotności .
Tania,ładna,odpowiednio miękka.W swej klasie cenowej może być.

Używam tego produktu od:całe lata
Ilość zużytych opakowań:kilka

nieciekawa

stanowczo za twarda , konsystencja przypomina kredke olowkowa prawie,, maluje jako tako to dalam 2 gwiazdki ale poza tym jest paskudna i niefajna bleeeeeeee

OJ TWARDA

Jak można się tym malować? Twarda jak kamień! Poza tym nie daje jednolitego koloru, tylko jakieś takie ciapki wychodzą (gdzieniegdzie jakby jej się nakładało więcej). Przez to nie mogę namalować ładnego precyzyjnego konturu. Może i jest trwała, nie wiem, bo tak naprawdę nigdy nie udało mi się jej dobrze użyć, zawsze się wkurzałam i poprawiałam w końcu inną. Wolę kupić kilka razy droższą, i jej używać, bo ta leży :) Aha, parę razy jej użyłam do delikatnej zmiany koloru innej kredki - na tę inną trochę lepiej się ją nakładało, ale tylko trochę :)

Całkiem ok

Uważam, że jest to bardzo przyzwoity produkt za przyzwoita cenę. Mnóstwo kolorów, dobrze się rozprowadza, ani za miękka ani zbyt twarda, dobrze się wtapia w szminkę. Używam "od zawsze" bo wolę mieć bardziej ekskluzywną pomadkę a ta konturówka w zupełności wystarczy. Używam do ust i do powiek - nieźle się trzyma.

na 4*

Raczej nie uzywam konturówek, ale zobaczyłam je w drogerii za 6zł postanowilam sobie pooglądac. Wybrałam nr 015 jest bardzo naturalny i dopasowuje sie do rożnych odcieni szminek- i do czerwieni i do rózu i do fioletu.Jest miękka, dobrze sie rozprowadza, trwwałosc calkiem ok. Polecam
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

całkiem dobra

Podobnie jak kredka do oczu tej firmy, ta do ust też jest bardzo dobra. Dosyć twarda, ale dzięki temu trwała, miałam kilka tych z górnej półki i nie były wcale lepsze. Nie rozmazuje się, wydajna. Używałam jednej około roku, polecam, bo i cena jest przyjazna.