Ziaja, Sopot Rozświetlanie, Krem pod oczy korygujący

Ziaja, Sopot Rozświetlanie, Krem pod oczy korygujący

Lekki nieperfumowany krem pod oczy o specjalistycznym działaniu. Wyraźnie redukuje obrzęki oraz zmniejsza skłonność do ich powstawania.
Intensywnie rozjaśnia cienie i przywraca skórze wokół oczu jednolity koloryt. Usprawnia drenaż limfatyczny oraz poprawia mikrocyrkulację w naczynkach kapilarnych. Zapobiega zatrzymywaniu wody w tkankach skóry. Przyspiesza usuwanie substancji odpowiedzialnych za powstawanie sińców pod oczami. Substancje aktywne: Haloxyl, Eyeliss.

Cena: ok.8zł / 15ml

przeciętny

Ogólnie rzecz biorąc ten krem to nic ciekawego. Używam go niezbyt regularnie bo jakoś nie widzę efektów stosowania. Mam prawie 30 lat i niewielkie zmarszczki mimiczne. Od kremu oczekuję nawilżenia i delikatnego wygładzenia. Czy ten krem to spełnia? Nie do końca. Nie widzę także rozświetlenia ani rozświetlenia. Krem delikatnie chłodzi. Raczej nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Brak efektów...

Bardzo lubię kosmetyki Ziaji i są takie, ktorę są niezastąpione, ale ten krem to porażka, przede wszystkim dlatego, że nie spełnia swojego głównego zadania, nie zauważyłam nawet minimalnego rozjaśnienia moich cieni. Plus za niską cenę i fajną, nawilżącą konsystencję. Aplikator też jest dość wygodny i łatwo dozować nim krem. Produkt przyjemnie pachnie. Niestety nałożony zbyt grubą warstwą może zapchać delikatną skorę pod oczami (u mnie po nocnej kuracji solidną ilością kremu pojawiły się krostki). Niestety, muszę szukać dalej.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Idzie ku dobremu

Dobra cena, a używałam wielu na spore cienie pod oczami - jestem zdrowa, więc to wina cienkiej skóry i trybu życia (spaaać..) ;)

+ konsystencja dobra, może trochę płynna, ale dobrze się wchłania
+ rozświetlił po kilku działaniach (na przemiennie z Eveline który nie dawał nic:(()
+ nawilża
+ wygładza trudne, oporne zmarszczki i kurzajki (!)
+ spojrzenie rozświetlone

Można stosować, ta cena sprzyja wyborowi go do kosmetyczki na dłużej.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Taki tam kremik

Myślę, że warto zacząć od tego, że mam niebywale delikatną i cienką skórę pod oczami. Mało tego, naczynka w tym miejscu umieszczone są niesamowicie płytko przez co, cierpię na permanentne cienie pod oczami. Niestety :(

Nie mam problemów z opuchnięciami (chyba, że pojawiają się na moje własne życienie - nieprzespana noc), nie cierpię też z powodu nadmiernego przesuszenia, także jedyne z czym walczę to śliwkowe cienie, które powodują, że bez odpowiedniego zamaskowania wyglądam jak anemik:/

Nie ukrywam, że rzuciłam się na ten krem pod wpływem napisu widniejącego na opakowaniu: "Rozświetlenie. Krem pod oczy. Zmniejsza obrzęki. Rozjaśnia cienie." No i cóż?
Hm...krem jest taki sobie. Nie ma tragedii, ale nie ma też zachwytu. Taki kremik z niego. Biały, nieperfumowany. Ma lekką konsystencję, troszkę wodnistą. Nawilżanie jak dla mnie jest w zupełności wystarczające, nie potrzebuję niczego specjalnego pod tym względem. Średnio się wchłania, ale bez przesady nie trwa to jakoś niemożliwie długo.
Odjęłam mu dwie gwiazdki, bo:
NIE rozświetla
NIE zmniejsza cieni pod oczami- nie wiem, może minimalnie i tego po prostu nie dostrzegam, patrząc na swoje oblicze dzień w dzień, choć nikt z mojego otoczenia też niczego nie zauważył....Tak czy siak, może krem nada się dla osób mające mniejszy problem, ale moje cienie są albo za duże albo uparcie odporne (albo sie do mnie przywiązały:P)

Na plus mogę dodać: wydajność. Używałam przez 5 miesięcy, rano i wieczorem (i jeszcze coś tam wyciskam...). Oprócz tego, mój korektor się pod nim nie roluje, co również jest zaletą.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

co to ma byc ?!

Producent zapewnia ze krem bedzie rozswietlał i niwylował cienie pod oczami natomiast ten krem nie robi kompletnie nic .. szkoda pieniedzy .. napewno nie kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Taki sobie krem

Mam dość spore cienie więc nie liczyłam, że zdziała cuda, ale miałam nadzieję na jakiś minimalny efekt a tu nic. Jedyne co robi to może trochę nawilża, ale do tego mogę użyć każdego innego kremu. Poza tym, że sobie jest pod oczami, nie robi nic, czasami nawet mnie szczypie :D

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: dwa

pierwszego dnia zdobył moje serce !! :)

kupiłam na jakiejś promocji za śmieszne 5zł i jestem mega zadowolona

:) zmniejsza opuchliznę pod oczami rano
:) rozświetla cienie pod oczami (wiadomo że z wielkimi raczej sobie nie poradzi)
:) szybko się wchłania
:) tani i wydajny

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

CUDO KREM !

Okay, dzisiaj pierwszy raz użyłam tego kremu i muszę przyznać, że po opuchliźnie pod oczami nie ma śladu.

Krem szybko się wchłania, to zdecydowanie bardzo duży plus przy porannym wyścigu z czasem ;)

Ogólnie na dzień dzisiejszy produkt spełnił moje oczekiwania.

Zobaczymy jak dalej będzie się sprawdzał :)

Nie działa

Krem nawilża, troche chłodzi, zapach raczej neutralny i to by było na tyle. Na pewno nie rozświetlił i nawet nie zmniejszył ani opuchlizny, ani cieni, ani naczynek, ani sińców, no nic z tych rzeczy. A na tych mi najbardziej zależało, więc szkoda bo krem lekki i tani.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 op

ciężko powiedzieć

Nie zachwycił mnie ten krem pod oczy bo za bardzo nie zaobserwowałam efektów opisanych na produkcie.
- konsystencja nawet ok, choć długo się wchłania
- nie zauważyłam rozświetlenia
- cieni nie posiadam więc ciężko stwierdzić czy je likwiduje
- jak nie daj za bardzo wyjechałam pod oczy z tym kremem od razu dostałam potoku łez
NIE ZACHWYCA

Trzeba dać mu czas :)

Nie wiem, czemu ma takie złe recenzje, mnie sie wydaje być OK ;)

Ładnie nawilża skórę pod oczami (u mnie zawsze jest to strefa problematyczna, wysuszona, zwłaszcza latem), nie podrażnia oczu, świetnie się wchłania (pod warunkiem, że nałoży go się niedużo), jest wydajny. Z początku tez nie widziałam, żeby wpływał na cienie pod oczami, pierwszy efekt objawił się po miesiącu - zauważył go mój narzeczony (zapytał, czy mi odbiło, żeby korygować makijażem wory pod oczami przed pójściem spać). Jedyne, co u niego leży - rozświetlanie i za to też odejmuję pół gwiazdki. Nie ma ani pół drobinki, nie opalizuje, ani nic w tym stylu. I jeszcze jedna ważna kwestia - nie roluje makijażu pod oczami, nie spływa, aczkolwiek ja mam te okolice bardzo przesuszone. U osób z tłustą cera może być to problem.

Generalnie wart wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Tragedia

Jest to tragiczny krem pod oczy. Po nałożeniu w ogóle się nie wchłania i pozostaje tłusta warstwa, która nie wygląda atrakcyjnie pod oczami. Może to jest ten ich sposób na rozświetlenie lol. Wcale nie nawilża. Mam 20 lat i nawet dla mnie się nie nadaje. Szkoda pieniędzy. Generalnie lubię Ziaję, ale ten produkt mogli sobie darować.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe