Kneipp, Body Oil, Evening Primrose (Olejek do ciała z wiesiołkiem)

Kneipp, Body Oil, Evening Primrose (Olejek do ciała z wiesiołkiem)

Olejek do ciała Kneipp na bazie wiesiołka do skóry wrażliwej skóry potrzebującej i suchej, spierzchniętej, podrażnionej i łuszczącej się. To nawilżająca, formuła do pielęgnacji dla bardzo suchej, swędzącej, podrażnionej lub łuszcząca się skóry. Działanie uspokajające oleju z wiesiołka chroni i daje komfort "potrzebującej skórze". Skóra pozostaje ukojona, zaczerwienienia ustępują i ogólny wygląd skóry poprawi się.
Olej słonecznikowy i migdałowy regulują nawilżenie skóry. W komplecie z skoncentrowaną witaminą E, pomagają chronią i zachować zdrowy wygląd skóry. Zawiera składniki, które ograniczają reakcje alergiczne do minimum. Bez składników pochodzenia zwierzęcego. Bez sztucznych barwników i środków konserwujących. Bez parafiny, silikonów i olejów mineralnych. Tolerancja skóry potwierdzona przez dwa niezależne instytuty badawcze. Opracowany we współpracy z dermatologami.

olejki do ciała i do masażu
natłuszczające, regenerujące, nawilżające
bez parabenów
olejek
wrażliwa, alergiczna / atopowa, odwodniona

Swietny, rowniez dla atopowej skory

Olejek jest swietna alternatywa dla balsamow i mleczek nawilzajacych. Bardzo lubie go za oleista konsystencje, dzieki czemu skutecznie nawilza skore. Najwazniejsze dla mnie jest to, ze bardzo szybko sie wchlania. Wszystkie szorstkie miejsca na skorze staja sie miekkie i gladkie. Olejek nadaje sie dla skory atopowej. Nie podraznia i nie powoduje zaczerwien. Ma lecznicze wlasciwosci i jest istnym ukojeniem dla bardzo suchej skory. Stosuje go rowniez do masazu. Przyjemny i delikatny zapach.

Doskonały dla przesuszonej skóry ciała

Olejek ten idealnie nadaje się do bardzo suchej skóry. Momentalnie staje się ona nawilżona i gładka. Już po paru dniach stosowania można zauważyć wyraźną różnicę. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 duże 100 ml

Doskonały

Od jakiegos czasu testuję namiętnie wszystkie olejki do ciała czy masażu robiąc sobie automasaż lub posiłkując się mężem. Kneipp należy do moich faworytów. To w sumie pierwszy jaki zakupiłam,ale w kolejce są już inne.
Został stworzony do skóry mocno problematycznej,egzemowej ja takowej nie mam, ale skusiłam się na niego bo był w przecenie no i mam zamiar przetestować wszystkie ich olejki,a więc po kolei.
Ma fantastyczny delikatny, bardzo lekko wyczuwalny zapach coś jak w kosmetykach dla dzieci. Ja wyczuwam olejek słonecznikowy, ale podobno u wszystkich jest on bazą.
Niezwykle łatwo się go rozprowadza i dozuje bo ma gęstą , choć nie tak jak Dr Hauschka konsystencję.
Natłuszcza, nawilża zapach pięknie stapia się ze skórą, nie pozostawia zbyt tłustej powłoczki, idealnie skórę nawilżając.
Potwornie wydajny miałam go prawie rok, choć fakt,że używałam go od czasu do czasu. Doskonały na każdą porę roku i dnia. Łagodzi lekkie podrażnienia, sam nie podrażniając.
Buteleczka bardzo poręczna z dziubkiem jak w Amolu. Nalepka nie odkleja się .Bardzo poręczna i estetyczna.
Polecam wszystkim, jest fanatastyczny i uniwersalny,myślę, że nadaje sie nawet dla dzieci.
Pół gwiazdki mniej bo nie wiem jak radzi sobie z naprawdę problematyczną skórą.

Używam tego produktu od: skończyłam 3 m-ce temu