Silver Pencil (Cienie w kredce)

Silver Pencil (Cienie w kredce)

Cienie zamknięte w srebrnej kredce dostępne w połyskujących kolorach m.in. srebra, złota, chabru, brązu.

Cena: 10 zł

mój megahit;)

Bardzo fajny produkt, szkoda, że już nie można go kupić. Nigdy nie używałam tej kredki solo, zawsze nakładałam na wierzch inne cienie, rewelacyjnie sprawdza się pod wszelkie sypańce, cienie transparentne, holograficzne... Po prostu "podkręca" ich kolor i pozwala tworzyć fajne efekty w makijażu. Cienie na takiej bazie zyskują też na trwałości, bo ta kredka nie jest tlusta (jak np. Szafir czy Sephora).
Temperować można temperówką do grubych kredek, efekt nie jest może estetyczny, ale malować się da;) Wadą jest rzeczywiście łamiący się i wypadający rysik.
Chętnie bym kupiła, ale jako, że to już nie możliwe, zaznaczam "nie wiem"

Używam tego produktu od:2 lata

kiepska jakość

Łatwo pomalować nią oko, jednak co z tego skoro potem wszystko zbiera sie w załamaniu powiek..
Często się łamie.
Użyłam jej 2 razy i rzuciłam w kąt.
Produkt marnej jakości..

Używam tego produktu od: rok temu

A ja lubię

Mam brązowy kolorek numer 21.Trudno jest mi ocenić ją naprawdę obiektywnie, gdyż rzadko stosuję ją samodzielnie. Kredka jest miękka (moja nie stwardniała, mimo, że mam ją już od pół roku), łatwo ją zastrugać, gładko się rozprowadza. Efekt jaki daje jest śliczny, połyskliwy, mieniący się setkami drobinek. Kolorek jest wyraźny. Na bazie z lumeny trzyma się do kilku godzin. Ja jednak nakładam na nią cień, który ma podobny kolorek, jednak samodzielnie wychodzi nijak. Nałożony na tą kredkę trzyma się dużo dłużej, pięknie połyskuje, ma głęboki kolorek. Tłustawość kredki pogłębia kolor cienia. Bardzo lubię ją tak stosować. Latem, kiedy moja skóra jest opalona i nie potrzebuje podklładu używam tej kredki na policzki. Pozostawia na nich śliczne drobinki, dobrze roztarta ślicznie rozświetla i nadaje lekki kolorek. Nie jest to mój ulubiony kosmetyk, jednak lubię jej używać.

Inglot swatche sypkie cienie

kaszaneczka z lekka

Kolorek świetny (mam taki niby złoty niby brązik-cos pomiędzy). Natomiast co do samego cienia to porażka jak na Inglot. Ztwardniał jak skała.Nie da się tej kredki w żaden sposób zastrugać. Pozatym sam cień wyleciał z niej. Efekt po pomalowaniu jest naprawdę ładny, ładnie błyszczy na oku. Ale co z tego jak muszę ten cień rozprowadzać palcami.

Ciekawa

Mam złotą, można wyczarować fajny efekt na powiece.
Trwała, spokojnie wytrzymuje kilkanaście godzin, miękka, można robić nią kreski w wewnętrznym kąciku oka, wtedy daje ciekawy efekt, ładnie otwiera oko.

Używam tego kosmetyku od lat
ilość zużytych opakowań: pierwsze

prawie super ;)

Z kredki jestem bardzo zadowolona, ładne kolory wygodne nakladanie, trwałe, jednak
NIE UMIEM JEJ NATEMPEROWAĆ ;(
i szkoda ze taka fajna kredka sie marnuje...

mysle, ze jest OK

Sczegolnie urzekla mnie super kolorem i odcieniem jaki daje na skorze(mozna uzyskac intensywny jak i lekka poswiate) ponadto niezle sie rozprowadza i daje fajny efekt nawet w polaczeniu z cieniami.Trwalosc rozniez nienajgorsza.Ja mam kolor fioletowy-polecam

połamaniec

Dostałam tę kredkę od mojej ukochanej Siostruni, kolorek metaliczny fioletowy nr 29. Już po kilku użyciach sztyft kredki się złamał i notorycznie przy otwieraniu wylatywał. Z dwoma kredkami siostry stało się to samo, więc domniemywać można, że to cecha wspólna wszystkich. Sam kolor i efekt po użyciu podoba mi się i dość często jej używam, jednak po około trzech godzinach pędzę do lusterka bo kredka ta ma również duże predyspozycje do rozmazywania się.

moga byc

mam takie dwie kredki i jestemm z nich zadowolona, mają ladne kolory fajną cene,na moich powiekach trzymaj sie odsyc dlugo po 8h sa troszke jasniejsze, ale niestety maja troche za twarda konsystencje, najfajniejsza maja do kilku dni po zastruganiu bo potem to juz kamien

fatalna

mnie również skusił fioletowy, śłiczny kolorek. Z powiek znika w błyskawicznym tempie, nie mówiąc o pięknym rolowaniu w międzyczasie. Zastruganie tego wynalazku to jakiś koszmar...

nie polecam

Skusił mnieśliczny, fioletowy kolor. Cena tez przystępna. Ale to by było na tyle...- kredka jest nietrwała, z moich powiek "znika" w szybkim tempie, kreska robi sie strasznie grubaśna, a najgorsze stało sie, gdy musiałam ją zastrugać - porazka na całej linii, fakt-plastikowa oprawka struga się całkiem nieźle, ale wkład- połamany i chyba nie wypełnia całej "obsady"-wylatuje kawałkami i kredka juz nie nadaje sie do użytku :(

ilość zużytych opakowań: używałam jednej, do momentu, gdy musiałam ją zastrugać :\

Dobra

Dla mnie bardzo fajna, ladnie sie rozprowadza i ma ładne kolory, ale po jakims czasie rzeczywiscie roluje sie w koncikach - i to jest minus.