Superbalm, Tinted Lip Treatment (balsam do ust)

Superbalm, Tinted Lip Treatment (balsam do ust)

Balsam głęboko nawilża i natłuszcza usta. Łagodzi podrażnienia, przynosi ulgę spierzchniętym i wysuszonym ustom regenerując je.
Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: Grape Tint, Mango Tint i Raspberry Tint. Nadaje lekki kolor ustom i delikatnie nabłyszcza je.

Cena: 63 zł / 8 ml

nie robi nic

PLUS za nablyszcenie -nic,kompletnie nic ten blasam nie robi,znika za szybko z ust,(nie klei sie jak juicy tubes lancome)ale i tak go nie polubilam,a gdzie nawilzenie?chyba zapomnieli,czest kupuje i chwale sobie marke CLINIQUE,ale nigdy wiecej tego balsamu,i zaluje wydanych pieniedzy na niego,mam 02 raspberry tint.

Używam tego produktu od:kilka mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego ale go nie skoncze.

bubel

Mam miniaturkę - odcien 02 raspberry tint.
Balsam daje delikatny, malinowy odcień na ustach. Nie ma ani zapachu ani smaku. Nie pielegnuje w odczuwalny sposób. Nie widze jakichkolwiek plusow jego stosowania. Dobrze, ze nie klei sie tak jak Juicy Tubes.
Mysle, ze blyszczyk Joanny czy pomadka Nivei za 5zl sa zdecydowanie lepsze i ladniej pachna niz ten bubel Clinique.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

działa ;)

Wszystko co obiecuje -robi:nawilża, natłuszcza.Super sprawdza się przy popękanych i bolących ustach...marudna jestem, ale jakoś tak chciałabym od niego więcej...w końcu marka, prawda????

Używam tego produktu od:już trochę...
Ilość zużytych opakowań:2-3 nie wiem;odcień mango

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Przyjemniaczek

Myślałam, że tego błyszczyka już nie produkują, szukałam go dosyć długo. Tymczasem niespodziewanie dostałam w prezencie prosto z lotniska.
Jest przyjemny, co najważniejsze nie odkłada się w białe grudki. Pozostaje nawet długo na ustach. Mam kolor raspberry, jest niewidoczny ale usta po użyciu robią się bardzo apetyczne, pełniejsze, wyczuwam delikatny posmak. Nie klei się ale jest taki ciężkawy. Nie mam problemów z ustami, więc ciężo mi napisać coś o pielęgnacji, zimą byłoby mi to łatwiej zaobserwować. Minus za beznadziejną pojemność 7 ml. Mimo to fajny błyszczyk ale nie kupię go,bo są inne o takim samym działaniu a z większą pojemnością. Mam ochotę na clarinsa, i clinique superbalm, a znaim skończę zapasy pozostałych to miną lata......

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

jestem na tak

Moja przygoda z tym blyszczykiem zaczela ostatniego lata.Odcien rasberrry delikatnie podkreslil usta,nawilzyl,nadal subtelna barwe-wczesniejsze uzycie szminki jest juz zbedne.Ma delikatny zapach,ale nie wolno przesadzic z iloscia-jak zawsze zreszta.Udany produkt,wydajny,niedrazniacy tej delikatnej okolicy.Wielkiem plusem jest to,ze nie posiada zadnych drobinek,wiec jego uzywanie staje jeszcze wygodniejsze.Nadaje jedynie lekki winylowy efekt.Raczej do stosowania w dzien.

Używam tego produktu od:lata 2007
Ilość zużytych opakowań:jedno mini

I am addicted to...

Generalnie jestem maniaczka blyszczykow, dlatego biorac jeszcze pod uwage fakt, ze ostatnio bardzo polubilam blyszcyki Clinique, gdy zobaczylam w sklepie na lotnisku zestaw miniblyszczykobalsamow nie zawahalam sie by kupic :)
Poza tym chodzilam juz kolo tego balsamu od jakiegs czasu ale ciagle odkladalam na pozniej ten zakup, a tutaj prosze 5x5ml :)
Produkt rewelacyjny :)
Tubeczki- male slodkie poreczne,
Konsystencja - gesta, latwa do rozprowadzenia, nie klei sie (!!)
Kolorki - transparentne
Sam balsam otula usta miekkoscia, nawilza je oraz nablyszcza!
Nie ma chemicznego smaku i zapachu.;) (ogromny pluus)
Sama nie wiem czy to bardziej blyszczyk nawilzajacy czy balsam nablyszczjacy :)
REWELACJA ! ! ! ! !
dodam ze nie ma znaczenia dla mnie ile sie trzyma na ustach bo uwielbiam sie smarowac blyszczykami oraz balsamami ile sie da, a nie raz na kilka godzin... :)
Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 5x5ml

bardzo dobry !!!

mam odcień raspberry, jest dla mnie idealny nadaje lekko malinowy odcień moim ustom ale zupełnie naturalny i do tego świetnie nawilża moje zawsze wysuszone i spierzchnięte wargi, dotychczasowe błyszczyki szybko zjadałam ten jest na tyle gęsty że nie udaje mi się to :) jeżeli okaże się wydajny dołożę jeszcze jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od : ok miesiąca

Ilość zużytych opakowań : w trakcie pierwszego

Bardzo dobry

Fajny balsam. Bardzo go lubie za konsystencje, trwalosc, dobre nawilzenie, ukojenie ust. Uzywam 5 kolorow: raspberry, mango, pink grapefruit, plum i bronze spice. Wszystkie naturalnie wygladaja na ustach, nie sa tak intensywne jak w tubce. Polecam.

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:

doceniłam

ogólnie mówiąc, błyszczyki raczej słabo nawilżają usta, a nawet wręcz wysuszają...
Z tym jest inaczej. Okazało się że po nałożeniu na noc na popękane usta, rano były one całkowicie wygojone i gładkie. Raspberry Tint mimo że w tubce wygląda dość czerwono, a nie lubię ust w kolorze buraczka, to po nałożeniu tylko delikatnie je koloryzuje. Bardzo gęsty, wydajny i wygodny w aplikacji. Mimo swej gęstości nie sprawia uczucia ciężkich ust, ani nie skleja ich. Utrzymuje się także stosunkowo długo w porównaniu np. z błyszczykiem bebe. Lubię, choć cenowo wygląda niespecjalnie ciekawie :)

Bardzo dobry

Z wizażowej wymiany mam 2 kolory: grape i raspberry tint i jestem z nich bardzo zadowolona. :D

Jak już zauważyła Vanilla Sky konsystencję mają galaretowatą - dość gęstą, ale pewnie dzięki temu naprawdę długo utrzymują się na ustach, nabłyszczają i świetnie nawilżają. Bardzo - bardzo delikatnie pachną, ale nie mają smaku, dają raczej transparentny efekt i - czym jestem niezmiernie zaskoczona - czerwony mnie wcale nie uczula! To cud!
Łatwo je aplikować z tubki z małym "ryjkiem", a wargi są jak "otulone". Niestety włosy trochę się do nich kleją.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch.

super!

Dostalam od mamy zestaw pieciu miniaturek kupiony na lotnisku,a wiec trzy standardowe kolory plus dwa niedostepne w Polsce.maziam sie nimi codziennie i jestem naprawde zadowolona.Daja ladny,bardzo delikatny polysk,roznice miedzy kolorami w sumie malo widocznie,jesli sie nalozy cienka warstwe.Malo sie lepi jak na tubkowy blyszczyk i bardzo ladnie pielegnuje usta,naprawde nawilza!dosc trwaly.Moze brakuje troche zapachu i smaku,ale w koncu to produkt hypoalergiczny,wiec mozna to zrozumiec.ogolnie polecam!

SIUPER :)

To naprawde wspanialy blyszczyk :) bardzo wygodny w aplikacji,starcza na dlugo i porzadnie nawilza usta choc nie na az tak dlugo ;) no ale mozna mu to wybaczyc :) jedyna jego wada ale to chyba wada wszystkich takich blyszczykow to to ze wlosy przyklejaja sie do niego gdy wieje wiatr ... Pozatym GODNY polecenia