Garnier Fructis, Color Resist, Szampon wzmacniający włosy farbowane, pasemka (stara wersja)

Garnier Fructis Color Resist odżywia i wzmacnia farbowane włosy. Chronione i odbudowane włókno wlosa jest bardziej odporne na częste mycie. Blask koloru Twoich włosów jest trwalszy.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, disodium cocoamphodiacetate, dimethicone, sodium chloride, cetyl alcohol, hydroxystearyl cetyl ether, guar hydroxypropyltrimonium chloride, cocamide MIPA, sodium methylparaben, DMDM hydantoin, phenoxyethanol, PPG-5-ceteth-20, ethylparaben, propylene glycol, propylparaben, isobutylparaben, carbomer, persea gratissima, methylparaben, butylparaben, prunus armeniaca, C 16849/1

Cena: 7,5 - 9 zł / 250 ml

może być

nie przypadł mi do gustu, moje włosy nie są wybredne, a ten szapomn wywołał u mnie dość szybkie przetłuszczanie, zapach szybko znikał, jednak jest wydajny, ma przyjemną konsystencję, ładnie się pieni

kiepski.

Hm.. oprócz dobrego oczyszczania, to nie zauważam żadnego zastosowania dla tego szamponu. Na pewno nie przedłuża trwałości koloru, a wręcz wypłukuje go i trochę jakby wysusza włosy. Bez ogromnej ilości odżywki się nie obejdzie, bo szampon bardzo plącze moje długie włosy. Ogólnie nie polecam i na pewno nie kupię ponownie. Dodam, że męczę się z butlą 400 ml, bo akurat był w promocji, kiedy na niego polowałam. ;/

Używam tego produktu od: dłuuugo..
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie 1..

Bardziej zmył kolor...

niz go podkreślij...;|

Zazwyczaj nie mam problemu z szybkim przetłuszczaniem się włosów... iii....
,,normalnie\ po innym szamponie włosy myje 2 razy w tygodniu...a po tym... to ;O masakra,na drugi dzień już miałam nieźle ulizane,tłuścioszki ;p ble...
Wymywa farbę...szybciej niż inne szampony..;/

Szczerze nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc

Bordowe usta H&M

Może być

Dobrze wspominam ten szampon, ponieważ ku mojemu zdziwieniu, pomógł mi wyleczyć jakiś wstrętny łupież, z którym nie mogłam się uporać. Jest to tym bardziej zaskakujące, ponieważ chyba nie do tego jest przeznaczony :)

Jak wszystkie silikonowe szampony dobrze się pieni i jest wydajny. Minimalnie obciąża włosy, ale mogę mu to wybaczyć za zalety wymienione na początku. Włosy są w całkiem fajnej kondycji, choć o ile dobrze pamiętam, po jakimś czasie szampon działa uż słabiej.

Używam tego produktu od: rok temu

Okropny!

Użyłam tego szamponu jakieś 4 razy i takiego łupieżu dostałam, że za żadne skarby się go pozbyć nie mogę;/
I mimo, że ładnie pachnie i dobrze się pieni, nie polecam go. Dla mnie ważniejszy jest efekt... A ten był straszny!

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: odrobina jednego

sredni

Włosy po nim nie są wcale najgorsze, są miękkie, dobrze sie rozczesują,ale zauwazyłam że po tym szamponie i po stoaowaniu odżywki z tej serii wypada mi bardzo duzo włosów podczas mycia.Z tego tez powodu przestałam go używac.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Paskudztwo

Nie wiem jak szampon działa na kolor, gdyż użyłam go tylko raz i może zrobię to jeszcze raz tylko dla umocnienia mojej opinii o nim. Włosy po umyciu dopóki były mokre, wyglądały ok, natomiast po wyschnięciu były przyklapnięte do skóry i wyglądały jak strąki; za nic nie dało się ułożyć jakiejś fryzury, żeby nie straszyć ludzi. Na szczęście mąż ma króciutkie włoski więc jemu raczej nie zaszkodzi i nie będę musiała wyrzucać szamponu.

Użyłam tego produktu: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

woda pachnąca?

hmm szampon ładnie pachnie,no wiadomo chemicznie troche,myje wlosy,ale nic pozatym nie robi,nie odzywia ich,nie wzmacnia...ot tyle,ze myje:|konsystencja ok,dosc wydajny,ale nie powala na kolana
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:kiedys dawniej
Ilość zużytych opakowań:2-3

OK

Zalety:
-zapach
-rozczesuje włosy
-konsystencja balsamu
-rozsądna cena

Wady:
-przetłuszcza skórę głowy i nie w pełni odżywa i chroni kolor włosów.

Znając mnie pewnie go kupię, podoba mi się skład kosmetyku, ma kwasy owocowe i witaminy. Co do przetłuszczenia..no cóż. Nie spotkałam kosmetyku bez wad.

Używam tego produktu od:////
Ilość zużytych opakowań:////

średniaczek

Plusy:
+przyjemnie , owocowo pachnie
+dobrze oczyszcza włosy
+nie wysusza włosów

Minusy:
-mało wydajny..w 2 tygodnie go zużyłam(codzienne mycie)
-trochę jednak obciąża włosy i już następnego dnia śą do mycia
-niestety nie chroni przed wypłukiwaniem się koloru... mi kolorek już się zmienił! :(

podsumowanie: do codziennego mycia trochę przesuszonych włosów się nadaje ale nie spełnia funkcji o których pisze producent-nie chroni przed wypłukaniem koloru!

Używam tego produktu od:2 tygodni

"ciężki"

Ogólnie nie jest zły, dobrze oczyszcza, ładnie pachnie, ale trochę obciąża i przylizuje włosy,szybciej się przetłuszczają. Co do przedłużania trwałości koloru to nie wypowiem się o jego działaniu, bo używam nieregularnie, ale raczej cudów nie zdziała;)

Używam tego produktu od:kilku mcy

jest dobry

jest dobry, to muszę przyznać.
osobiście nie mam farbowanych włosów, ale moja mama ma i jak mój szampon się skończył to pożyczyłam co nieco od mamy : )

barrrdzzzo wygładza włosy, są super lśniące i wyglądają suuper zdrowo. ładny zapach.
choć dla mnie za bardzo "przylizuje" włosy, nie że je przetłuszcza, tylko przylizuje.

ale nawilża i to się liczy!

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:miesiąca lub więcej