Rose EDT

Rose EDT

Kolejny już zapach hiszpańskiej marki odzieżowej. Zara Rose to prosta, kwiatowa kompozycja, oparta na bazie bułgarskiej róży.

/s/

Znasz skład tego produktu?

ohydny plastik.

Tyle dobrego naczytałam się i nasłyszałam o zarowych perfumach i nie mogłam doczekać się, by ich spróbować.

Uwielbiam różane perfumy, więc na nadgarstek poszła Zara Rose.
Powiem tyle: co za smród. Sama chemia, po prostu czuć plastik pomieszany z najgorszym kiblowym odświeżaczem powietrza (niby "różanym"), jaki tylko istnieje. Obrzydlistwo, aż mnie skręca na samą myśl. I co najgorsze, kilka godzin się trzymał.
Te pół gwiazdki tylko za ładny flakon, cena w sumie niska, ale ten zapach nie wart jest nic.

Zostane przy swoich sprawdzonych rózyczkach, a do zarowej półki z perfumami już nigdy nie podejdę (inne zapachy też mnie nie powaliły, nuda).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: na szczęście żadne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923626].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudne

Świetne perfumy na każdą porę roku. Zapach utrzymuje się na skórze i ubraniach przez cały dzień. Warto też zwrócić uwage na flakonik - jest prosty i elegancki. Dodatkowo perfumy są niezwykle tanie w stosunku do ich jakości. Jak najbardziej polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[785065].usefull || 0 }}% pomocna.

Oh Mine Rose ♥

Będąc na zimowych wyprzedażach w Zarze ,stojąc obłowiona w kolejce do kasy ,wpadły mi w oko. To znaczy było ich kilka, jednak jako wielkiej fance różanych zapachów ,to właśnie Rose ukradła moje serce.

Zapach jest piękny , oczarowuje . Absolutnie uroczy i kobiecy. Kocham zapach róży, musiałam je mieć . Mają ładny prosty flakon, dobrą cenę . Trwałość mnie zadowala jak na ich cenę , trzymają 5- 7 godzin,akurat do szkoły. Wygodna i poręczna buteleczka pozwala mi też,na noszenie "Rose" ze sobą do szkoły

Używam tego produktu od: zimy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[655381].usefull || 0 }}% pomocna.