Very Me, Fat Lash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Very Me, Fat Lash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Pogrubiający tusz do rzęs Very Me Fat Lash. Bezkonkurencyjnie gęste rzęsy w kilka sekund. Innowacyjna szczoteczka i formuła pogrubiająca rzęsy nada Twojemu spojrzeniu magnetyczną moc.

przyzwoity

Przyzwoity tusz. Niestety skleja rzęsy na potęgę - konieczne jest ich "wyczesywanie" suchą szczoteczką do rzęs. Tracę na to dużo czasu, którego rano nie mam za wiele :). Efekt za to jest zadowalający. Cena rewelacyjna (w promocji dopadłam za jakieś 6 zł), ale wolę dołożyć parę złotych i kupić (też z Oriflame) 5w1 Wonder Lash Mascara. Jeżeli szukasz taniej maskary i masz sporo czasu - jak najbardziej polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281286].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani i dobry

Bardzo dobry tusz za niską cenę!
Fajnie rozdziela i wydłuża moje rzęsy, ma intensywny czarny kolor i przyjemną w użyciu szczoteczkę. Bardzo go lubię!
Minusem jest wydajność- szybko się kończy...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268636].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiony tusz.

Jest świetny. Przebija nawet kilkakrotnie droższe, drogeryjne tusze. Najlepszy w swojej półce cenowej, a nawet najlepszy w ogóle. Ma idealnie \'mokrą\' konsystencje dzięki czemu można go idealnie rozpracować na rzęsach. Kosztuje szaloną cenę 8,90- w promocji!

Plusy:
*cena
*dostępność
*kolor
*gęstość
Minusy:
*dosyć szybko się kończy, ale jestem mu to w stanie wybaczyć.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 i 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1071291].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać korektor

Dla mnie bardzo dobry!

To jeden z moich ulubionych tuszy.Jest niezawodny kiedy kiedy potrzebuje szybkiego pogrubienia rzęs.
Plusy:
-nie pozostawia grudek
-nie skleja rzęs
-bardzo fajnie pogrubia rzęsy
-nie podrażnia oczu
-nie kruszy się ( co w wielu droższych tuszach się zdarza)
Wady:
-trzeba chwilkę odczekać na wyschnięcie tuszu
Jak dla mnie za niską cenę,rewelacja!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040436].usefull || 0 }}% pomocna.

Za takie pieniądze cudo!

Na zakup tego tuszu skusiła mnie tylko i wyłącznie jego cena, cos ok. 10zł - myślę sobie, a co wypróbować zawsze można.

Rozczarowana byłam tylko na początku, kiedy tusz ma naprawde rzadką konsystencję i ma sie po pomalowaniu "mokre" rzesy. Odłożyłam do więc do kosmetyczki i wrociłam po jakimś czasie, kiedy się przestałam się na niego gniewać :)

I okazało się że tusz jest jednak idealny, o wiele lepszy od innych droższych np. drogeryjnych które posiadam w kosmetyczce!

Nie kruszy się, dobrze się nakłada, jest trwały i super rozdziela rzesy (silikonowe szczotki górą!)

Więc wniosek taki:
tusz spełnił moje wymagania, ale dopiero po jakimś czasie po otwarciu. Za taką cenę naprawde nie ma się co czepiać. Duzy plus za to że nie kruszy się - większośc tuszy których do tej pory używałam miały do tego tendencję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040064].usefull || 0 }}% pomocna.

zawiodłam się

Ten tusz zachwalało mi wiele koleżanek, ja niestety całkowicie się na nim zawiodłam. Najgorsza jest szczoteczka, po jej użyciu miałam posklejane rzęsy i grudki tuszu na końcach, ale sam tusz też rewelacyjny nie jest. Próbowałam go nakładać starą szczoteczką (od tuszu, z którego byłam zadowolona), było lepiej ale efekt i tak mnie zadowalał.
Trudno mi mówić o jego wydajności bo nie miałam ochoty zużyć go do końca. Jednak muszę przyznać, że po miesiącu sprawiał wrażenie, że jeszcze długo mogłam go używać.

Wady:
- strasznie skleja rzęsy i pozostawia grudki tuszu na końcach rzęs
- szczoteczka, którą trudno dobrze pomalować rzęsy
- słabo pogrubia rzęsy

Zalety:
- cena
- nie podrażnia oczu (nawet u osoby noszącej soczewki kontaktowe)
- nie kruszy się
- łatwo się zmywa podczas demakijażu (lepiej niż inne tusze niewodoodporne)

Mimo wad daję dwie gwiazdki za łagodność dla oczu.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie, zrezygnowałam z dalszego używania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017874].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny tusz za 10zł

Uwielbiam tusze z Oriflame. Nie niszczą rzęs, dają przepiękny efekt, doskonale współpracują z moimi rzęsami.
Tusz Very me jest jednym z najlepszych tuszów, nie tylko z Oriflame, ale spośród wszystkich tuszy, z jakimi miałam do czynienia (a było ich baaardzo wiele).
Jest trwały, nie kruszy się, nie rozmazuje, tworzy spektakularny efekt, można nim osiągną efekt sztucznych rzęs. Bardzo wydajny produkt.
Minusów brak

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005251].usefull || 0 }}% pomocna.

Polubiłam

Pierwsze użycie było wielkim rozczarowaniem. Tusz jest bardzo mokry, przez co odbija się na górnej jak i dolnej powiece, musiałam się także trochę namachać żeby uniknąć sklejenia rzęs.
Po jakimś czasie (wcale nie takim krótkim) tusz trochę zgęstniał i całkowicie zmieniłam o nim zdanie.
:) pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy
:) w zależności od ilości nałożonych warstw możemy uzyskać naturalny, dzienny efekt, jak i wieczorowy
:) ma głęboki, czarny kolor
:) nie kruszy się
:) łatwo się zmywa
:) zdatny do użycia przez wiele miesięcy, nie zasycha (to chyba pierwszy tusz, który zużyłam do końca)
:) niska cena

Minusy jakie zauważyłam:
:( po nałożeniu rzęsy dosyć długo są mokre
:( po wyschnięciu rzęsy są bardzo sztywne
:( bardzo łatwo o sklejone rzęsy
:( kłująca szczoteczka
:( wystarczy lekkie łzawienie, aby tusz się rozmazał

Może jeszcze kiedyś go kupię. Chyba, że w końcu znajdę tusz idealny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005067].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepsza

Najlepsza maskara na świecie, kto by pomyślał że za niecałe 10 zł można kupić tak dobry tusz. Próbowałam wszytskiego jednak moje długie rzęsy dalej wyglądały nudno.. Idealnie pogrubia i na dodatek w moim przypadku wydłuża (tylko trzeba umieć malować rzęsy :) )

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996738].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo udana maskara :)

Szczerze polecam ten tusz. Na moich rzęsach sprawdził się znakomicie. Świetnie się go nakłada dzięki odpowiednio sporządzonej sylikonowej szczoteczce. Idealnie rozczesuje ona rzęsy. Tusz sprawia, że stają się one wyraźnie dłuższe i pogrubione. Maskara nie klei rzęs, nie pozostawia też na nich grudek. Jest łatwa do zmycia. Nie obsypuje się. Cena bardzo dobra jak na produkt tej jakości.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989079].usefull || 0 }}% pomocna.