Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Very Me, Fat Lash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Very Me, Fat Lash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Pogrubiający tusz do rzęs Very Me Fat Lash. Bezkonkurencyjnie gęste rzęsy w kilka sekund. Innowacyjna szczoteczka i formuła pogrubiająca rzęsy nada Twojemu spojrzeniu magnetyczną moc.

Godny polecenia!

Ten tusz to jeden z moich ulubionych. Wysoka jakosc za niską cenę! Minusem jest to, że rzadko pojawia się w katalogu Oriflame, ale jesli już jest dostępny to w cenie w przedziale 7,99-11,99 zł. Jest to naprawdę dobry, pogrubiający tusz. Nakładam kilka warstw i efekt jest wtedy spektkularny. Każda koleżanka, która miała okazje go ode mnie pożyczyć, była nim zachwycona. Nie skleja rzęs jak niektóre maskary pogrubiające, ale u mnie sporadycznie to się może zdarzyć. Według mnie maskara jest porównywalna do niektórych z wyzszej kategorii cenowej. Polecam dla kobiet, które lubią moco podkreslone i pogrubione rzęsy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1519071].usefull || 0 }}% pomocna.

nie

najpierw kupilam 5w1 wonder mascara the one by oriflame.. byłam nim zachwycona, ale poczytalam recenzje o tym - kupilam i sie bardzo rozczarowalam, ale coz ja sie spodziewalam? ze bedzie tanszy i lepszy ? nawet nie moge powiedziec ze jest dobry. dla mnie to g.. ! nie robi nic - nic kompletnie, zaluje ze wydalam pieniadze na niego, niewazne ile by to nie bylo. bardzo zly tusz. nie kupowac, lepiej w promocji kupic 5w1 , ktory moge z czystym sercem porownac do lancome hypnose, a wiem co mowie, bo bylam wierna hypnose 5 lat ! az trafilam na oriflame

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514466].usefull || 0 }}% pomocna.

przyzwoity

Przyzwoity tusz. Niestety skleja rzęsy na potęgę - konieczne jest ich "wyczesywanie" suchą szczoteczką do rzęs. Tracę na to dużo czasu, którego rano nie mam za wiele :). Efekt za to jest zadowalający. Cena rewelacyjna (w promocji dopadłam za jakieś 6 zł), ale wolę dołożyć parę złotych i kupić (też z Oriflame) 5w1 Wonder Lash Mascara. Jeżeli szukasz taniej maskary i masz sporo czasu - jak najbardziej polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281286].usefull || 0 }}% pomocna.
Bobbi Brown - Jak malować rzęsy

Tani i dobry

Bardzo dobry tusz za niską cenę!
Fajnie rozdziela i wydłuża moje rzęsy, ma intensywny czarny kolor i przyjemną w użyciu szczoteczkę. Bardzo go lubię!
Minusem jest wydajność- szybko się kończy...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268636].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiony tusz.

Jest świetny. Przebija nawet kilkakrotnie droższe, drogeryjne tusze. Najlepszy w swojej półce cenowej, a nawet najlepszy w ogóle. Ma idealnie \'mokrą\' konsystencje dzięki czemu można go idealnie rozpracować na rzęsach. Kosztuje szaloną cenę 8,90- w promocji!

Plusy:
*cena
*dostępność
*kolor
*gęstość
Minusy:
*dosyć szybko się kończy, ale jestem mu to w stanie wybaczyć.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 i 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1071291].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie bardzo dobry!

To jeden z moich ulubionych tuszy.Jest niezawodny kiedy kiedy potrzebuje szybkiego pogrubienia rzęs.
Plusy:
-nie pozostawia grudek
-nie skleja rzęs
-bardzo fajnie pogrubia rzęsy
-nie podrażnia oczu
-nie kruszy się ( co w wielu droższych tuszach się zdarza)
Wady:
-trzeba chwilkę odczekać na wyschnięcie tuszu
Jak dla mnie za niską cenę,rewelacja!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040436].usefull || 0 }}% pomocna.

Za takie pieniądze cudo!

Na zakup tego tuszu skusiła mnie tylko i wyłącznie jego cena, cos ok. 10zł - myślę sobie, a co wypróbować zawsze można.

Rozczarowana byłam tylko na początku, kiedy tusz ma naprawde rzadką konsystencję i ma sie po pomalowaniu "mokre" rzesy. Odłożyłam do więc do kosmetyczki i wrociłam po jakimś czasie, kiedy się przestałam się na niego gniewać :)

I okazało się że tusz jest jednak idealny, o wiele lepszy od innych droższych np. drogeryjnych które posiadam w kosmetyczce!

Nie kruszy się, dobrze się nakłada, jest trwały i super rozdziela rzesy (silikonowe szczotki górą!)

Więc wniosek taki:
tusz spełnił moje wymagania, ale dopiero po jakimś czasie po otwarciu. Za taką cenę naprawde nie ma się co czepiać. Duzy plus za to że nie kruszy się - większośc tuszy których do tej pory używałam miały do tego tendencję.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040064].usefull || 0 }}% pomocna.

zawiodłam się

Ten tusz zachwalało mi wiele koleżanek, ja niestety całkowicie się na nim zawiodłam. Najgorsza jest szczoteczka, po jej użyciu miałam posklejane rzęsy i grudki tuszu na końcach, ale sam tusz też rewelacyjny nie jest. Próbowałam go nakładać starą szczoteczką (od tuszu, z którego byłam zadowolona), było lepiej ale efekt i tak mnie zadowalał.
Trudno mi mówić o jego wydajności bo nie miałam ochoty zużyć go do końca. Jednak muszę przyznać, że po miesiącu sprawiał wrażenie, że jeszcze długo mogłam go używać.

Wady:
- strasznie skleja rzęsy i pozostawia grudki tuszu na końcach rzęs
- szczoteczka, którą trudno dobrze pomalować rzęsy
- słabo pogrubia rzęsy

Zalety:
- cena
- nie podrażnia oczu (nawet u osoby noszącej soczewki kontaktowe)
- nie kruszy się
- łatwo się zmywa podczas demakijażu (lepiej niż inne tusze niewodoodporne)

Mimo wad daję dwie gwiazdki za łagodność dla oczu.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie, zrezygnowałam z dalszego używania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017874].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny tusz za 10zł

Uwielbiam tusze z Oriflame. Nie niszczą rzęs, dają przepiękny efekt, doskonale współpracują z moimi rzęsami.
Tusz Very me jest jednym z najlepszych tuszów, nie tylko z Oriflame, ale spośród wszystkich tuszy, z jakimi miałam do czynienia (a było ich baaardzo wiele).
Jest trwały, nie kruszy się, nie rozmazuje, tworzy spektakularny efekt, można nim osiągną efekt sztucznych rzęs. Bardzo wydajny produkt.
Minusów brak

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005251].usefull || 0 }}% pomocna.

Polubiłam

Pierwsze użycie było wielkim rozczarowaniem. Tusz jest bardzo mokry, przez co odbija się na górnej jak i dolnej powiece, musiałam się także trochę namachać żeby uniknąć sklejenia rzęs.
Po jakimś czasie (wcale nie takim krótkim) tusz trochę zgęstniał i całkowicie zmieniłam o nim zdanie.
:) pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy
:) w zależności od ilości nałożonych warstw możemy uzyskać naturalny, dzienny efekt, jak i wieczorowy
:) ma głęboki, czarny kolor
:) nie kruszy się
:) łatwo się zmywa
:) zdatny do użycia przez wiele miesięcy, nie zasycha (to chyba pierwszy tusz, który zużyłam do końca)
:) niska cena

Minusy jakie zauważyłam:
:( po nałożeniu rzęsy dosyć długo są mokre
:( po wyschnięciu rzęsy są bardzo sztywne
:( bardzo łatwo o sklejone rzęsy
:( kłująca szczoteczka
:( wystarczy lekkie łzawienie, aby tusz się rozmazał

Może jeszcze kiedyś go kupię. Chyba, że w końcu znajdę tusz idealny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005067].usefull || 0 }}% pomocna.