Franck Provost, Color Expert Haarspülung (Odżywka do włosów farbowanych)

Franck Provost, Color Expert Haarspülung (Odżywka do włosów farbowanych)

Ochronę koloru i blask zapewni Twoim włosom odżywka z serii Color Expert Francka Provosta, dostępna w profesjonalnych salonach fryzjerskich, przygotowana z myślą o włosach farbowanych i z pasemkami. Zapewnia ochronę włosa, nie zawiera silikonów i utrzymuje dłużej kolor Twoich włosów nadając im prawdziwy blask.
Nadaje się do codziennego używania. Stosować razem z szamponem z tej samej serii.

Cena: 24zł / 750ml
/m/

Przecietniaczek

Odzywka ta niewiele robi z wlosami, sa moze bardziej sliskie i lepiej sie rozczesuja ale to wszystko, dostalam ja w prezencie a ma tak ogromna butle ze uzywam jej do roznych domowych mieszanek jako bazy, bo niepodtuningowana niewiele robi.
Jako plus - cena w stosunku do wydajnosci

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

Naprawdę fajna odżywka

Odżywkę kupiiłam około miesiąc temu, łącznie z maską z tej samej firmy. Po umyciu zawsze stosuję odżywkę na górne partie włosów a maskę na końcówki i oto moje spostrzezenia:

* ładny zapach, choć trochę chemiczny,
* przyjemna konsystencja, nie spływa z włosów,
* bardzo szybko nawilża włosy,
*włosy łatwiej się rozczesują, są podniesione i ...co mnie zaskoczyło dość sztywne - ale to nie taka sztywność jak po lakierze, tylko sa takie jakby twardsze i bardziej odporne na szczotkę, prostownice itd - moge powiedzieć, że nawet nie wypadają i nie łamią się jak wcześniej.

Ogólnie odżywka i maska w uzyciu są przyjemne, mają wygodne opakowania.

Plusem odżywki jest także cena i jej ilość 400 ml!!!

Moim zdaniem fajna odżywka, za fajną cenę. Kupię ją jeszcze raz ale dopiero za jakiś czas bo po drodze chce jeszcze inne popróbować. :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe a używam często :)

Nadaje blasku spranemu odcieniowi

Moje wlosy nie sa wymagajace, nie potrzebuja odzywek, poniewaz odzywki znacznie je obciazaja i po ich uzyciu zamiast swobodnie powiewac na wietrze, wisza jak selery wokol mojej twarzy.

W odzywke Francka Provosta zaopatrzylam sie juz ponad rok temu, byla w zestawie razem z szamponem. Mam ja do dzis, poniewaz uzywam od czasu do czasu jak widze, ze moje farbowane wlosy zaczynaja wygladac odrobine sucho.

Odzywka dobrze dziala na wlosy. Staja sie po niej bardziej miekkie, z latwoscia sie rozczesuja. Szkoda tylko, ze ciezko rozczesac po niej wlosy palcami, gdy sa jeszcze mokre (mam taki typ wlosow, ze po 90% odzywek moge je tak rozczesywac). Nie jest ona zbyt mocna; wlosy nie sa sliskie w dotyku. Sa jednak gladkie, wszystkie luski sa zamkniete i przyjemnie sie po nich przejezdza palcami, gdy juz sa suche.

Uzywam odzywki wspolnie z szamponem z tej serii i nie zauwazylam znaczacego wplywu na przedluzenie koloru wlosow farbowanych, ale wlosy po niej na pewno odrobine bardziej lsnia. Nawet mocno "sprany" kolor wyglada bardziej zywo.

Ogromna zaleta jest mega wydajnosc i niska cena, ale odzywke zaliczam do przecietnych, nie wyroznia sie na tle konkurencji.
Nie sadze, bym kupila ponownie, ale nie jestem w stanie na 100% powiedziec, poniewaz najpierw musze skonczyc to opakowanie, a konca nie widac.

Używam tego produktu od: ponad roku, ale nie uzywam codziennie