Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Wrażliwa Natura 20+, Nawilżająco - rozjaśniający krem pod oczy

Wrażliwa Natura 20+, Nawilżająco - rozjaśniający krem pod oczy

99% składników pochodzenia naturalnego. Każdego dnia cera narażona jest na działanie szkodliwych czynników, które przesuszają skórę, negatywnie wpływają na jej koloryt i zdrowy wygląd. Czerpiąc z bogactwa natury, laboratorium Oceanic stworzyło Nawilżająco-rozjaśniający krem pod oczy, oparty na składnikach pochodzenia naturalnego, pozbawiony syntetycznych dodatków i parabenów, który otuli skórę naturalnym pięknem.
Jak działa nawilżająco-rozjaśniający krem pod oczy AA Wrażliwa natura?:
- organiczna woda z bławatka, pochodzącego z certyfikowanych upraw ekologicznych, poprawia napięcie skóry, a dzięki zawartości witaminy C także ją rozjaśnia,
- naturalna betaina optymalnie nawilża skórę i poprawia jej elastyczność,
- wyciąg z pestek dyni łagodzi podrażnienia i wspomaga procesy odnowy skóry.
Skóra wokół oczu jest odpowiednio odżywiona i nawilżona.
Sposób użycia: Codziennie rano i wieczorem nanieś krem opuszkami palców, delikatnie wklepując w skórę wokół oczu.

Nawilża młodą skórę

Krem dobrze nawilża, jest lekki i szybko się wchłania. Nie pozostawia żadnej tłustej warstwy, więc można go użyć pod makijaż. Uważam, że to dobry kremik dla młodej skóry, działa delikatnie. Działania rozjaśniającego nie zauważyłam. Plus za to że nie podrażania. Opakowanie jak najbardziej na plus- można powoli dawkować ile kremu chcemy nałożyć. Przy regularnym stosowaniu fajnie nawilża, ale myślę że taki sam efekt przyniósłby krem do twarzy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227618].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, podstawowy krem pod oczy

Zacznę od tego, że był to mój pierwszy krem pod oczy. Szukałam czegoś prostego, nie obiecującego np. wygładzenia zmarszczek, ponieważ takich jeszcze nie posiadam. Chodziło mi przede wszystkim o nawilżenie okolicy pod oczami, ewentualnie o delikatne rozjaśnienie, ale to absolutnie wszystko. Z tego powodu przeglądając wszelkiego rodzaje recenzji odrzucałam od razu te przeciwzmarszczkowe, wybielajace oraz silnie nawilżające i natłuszczające ( ze względu na wiek takie działania nie są mi jeszcze potrzebne ;) ) Zauważyłam wtedy pewnego rodzaju lukę na rynku ( przynajmniej w moim odczuciu): niewiele jest produktów typu basic, które nie obiecując dużo, dobrze wykonują swoją podstawową pracę.

Po przeczytaniu pochlebnych recezji tego produktu, postanowiłam dać mu szansę i szczerze mówiąc, nie zawiodłam się. Odpowiednio nawilżył strefę pod oczami, delkatnie ją wygładził, ale to wszystko. Nie zauważyłam u siebie efektu rozjaśnienia, które obiecuje producent, przez co obniżam ocenę o jedną gwiazdkę. Krem ma idealną dla mnie konsystencję, nie za gęstą, ale też nie "spływa" ( co czasami zdarza się w przypadku serum, często mylonego z kremem pod oczy). Łatwo się rozprowadza, szybko wsiąka. Osobiście używałam go tylko na noc, więc nie mogę powiedzieć jak sprawdza się pod na dzień, pod makijaż.Nie bez znaczenia był dla mnie też jego skład; 99% naturalnych składników oraz brak parabenów i wszelkiego rodzaju silikonów ( co czasem zdarza się w składach tego typu produktów) brzmiał kusząco. Nie uczulił mnie nawet w najmniejszym stopniu, co jest bardzo dużym plusem.Ogólnie mówiąc byłam z niego zadowolona. Był wydajny ( starczył na około 2.5 miesiąca)

Po skończeniu opakowania zdecydowałam, że spróbuje czegoś innego i muszę przyznać po tych kilku miesiącach, że był to błąd. Obecnie nie mogę go znaleźć, choć chętnie bym do niego powróciła.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[879193].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry na lato dla mało wymagającej skóry.

Kupno kremu pod oczy to dla mnie zawsze wyzwanie, ponieważ mam swoje wymagania. Krem przede wszystkim musi być naturalny, ma bardzo dobrze nawilżać (MUSI zawierać antyoksydanty), cena maksymalnie do 50zł, nie może być zbyt odżywczy, ponieważ tego jeszcze nie potrzebuje, a nie chce przeciążać skóry. Takich produktów jest mało na rynku, ale na szczęście coraz więcej. Skusiłam się na ten kosmetyk, ponieważ jest bardzo tani, bez świństw w składzie i deklarowany dla skóry 20+, czyli teoretycznie dla mnie.

Krótki i skromny skład bez parabenów i PEG’ów:
Aqua, octyldodecanol, dicaprylyl ether, cetearyl alcohol, glyceryl stearate citrate, cucrbita pepo seed extract, glycerin, centurea cyanus flower water, betaine, xanthan gum, citric acid, glyceryl caprylate, phenethyl alcohol

W skrócie: organiczna woda z bławatka, która ma poprawiać napięcie skóry, witamina C, która ma pełnić rolę obrońcy przed wolnymi rodnikami i rozjaśniać, betaina, która ma nawilżać oraz wyciąg z pestek dynii, których zadaniem jest niwelowanie podrażnień.

Krem zapakowany jest w tubkę z prostym designem, który kojarzy się z kosmetykami naturalnymi. Miałam problem z zakupem kremu, ponieważ nie było go ani w Superpharmie, ani w Rossmannie. Musiałam zamówić go z Allegro.

Jeśli chodzi o działanie to spodziewałam się zdecydowanie więcej. Produkt nawilża, ale zdecydowanie nie jest to na tyle silne nawilżenie żeby nadawał się do użytku podczas zimy. Jest dobry na lato, ponieważ jest lekki i szybko się wchłania. Jest bardzo wydajny, jedna tubka starczyła mi na 7 miesięcy. Bezwonny. Bardzo zależało mi na właściwościach rozjaśniających, niestety działania brak. Nie odżywia.

Podsumowując:
+ cena
+ wydajność
+ w miarę przyjazny skład
+ wygodna aplikacja, dzięki „dziubkowi”

- dostępność
- nie nawilża dostatecznie podczas zimy
- nie rozjaśnia
- nie odżywia

Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816236].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Niewiele robi

* nie rozjaśnia,
* nie odżywia skóry,
* konsystencja taka sobie,
* bez zapachu,
* cena do przeżycia
* za zauważyłam nawilżenia,
* niezbyt współgra z korektorem lub podkładem
* niby nie robi wielkiej tragedii ani pod oczami ani w portfelu, ale za krem który i tak nic nie robi jednak zbyt mocno się cenią.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[785617].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic nie robi

Tak jak jego krewniak do twarzy na noc, krem pod oczy nie zachwyca.
+ładne opakowanie
+wygodny dziubek do aplikacji
+fajna konsystencja

-nie nawilża, nie rozjaśnia. 15 min po aplikacji skóra wokół oczu była tak samo ściągnięta jak gdybym nie nałożyła nic.
Zużyję i więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[784443].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie w sam raz :)

Dla mnie to bardzo dobry krem - nie podrażnił mojej wrażliwej skóry, szybko się wchłaniał i nadawał pod makijaż. Z cieniami pod oczami wielkiego problemu nie mam, ale przy regularnym stosowaniu faktycznie zauważyłam rozjaśnienie skóry w tych okolicach. Co do nawilżenia nie mam żadnych zastrzeżeń - dla młodej skóry będzie wystarczający.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[779966].usefull || 0 }}% pomocna.

oj nie

Nie zauważyłam żadnego działania. Krem jest bezpłciowy do tego stopnia, że zapomniałam o tym, że kiedyś go stosowałam. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności znalazłam pustą już prawie po nim tubkę, co zapobiegło kupieniu go ponownie, czego z pewnością bym żałowała, gdzyż działanie tego kremu jest żadne...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[766627].usefull || 0 }}% pomocna.

Badziew

Za krem zapłaciłam ok 16zł i uważam, że to o wiele za dużo jak na taki produkt. Nie mam specjalnych problemów ze skórą pod oczami (żadnych worków ani cieni pd oczami- no chyba, że po imprezie albo całonocnym zakuwaniu) jednak z powodu dwudziestki na karku postanowiłam zadbać o skórę pod oczami. Wydawało mi się że skoro moja skóra potrzebuje tyko delikatnego nawilżenia to krem, który producent opisuje jako nawilżający bez problemu sobie z tym poradzi. Niestety nie poradził sobie, a ponad to po nałożeniu pozostawiał jakąś dziwną, tłustawą warstewkę przez co średnio nadawał się pod makijaż. Podsumowując krem nie robi totalnie nic, a już na pewno nie nawilża.Jedną gwiazdkę daję za niezbyt nachalny zapach i wydajność.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[759043].usefull || 0 }}% pomocna.

Oczy łzawią

Kupiłam, zaaplikowałam, po kilkunastu minutach oczy zaczęły piec i łzawić. Zmyłam i tyle było tego używania. (Krem do twarzy na dzień zupełnie mnie nie podrażnia, a sprawdziłam go również jako krem pod oczy).

Używam tego produktu od: Raz użyłam
Ilość zużytych opakowań: Jedno (skończyło jako krem do rąk na kilka razy)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[758809].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane odczucia.

Trudno powiedzieć czy jest to dobry kosmetyk.
Jak dla mnie zdecydowanie za słabe działanie nawilżające jak i rozjaśniające.
Zalety:
cena- korzystna jak dla tego typu kosmetyku
dostępność-dostępny raczej w każdej drogerii,nie ma problemu z zakupem
konsystencja- odpowiednia, nie wydostaje się ani za dużo ani za mało kosmetyku podczas aplikacji
opakowanie-odpowiednie do aplikacji
Wady:
działanie-mam problemy z cieniami pod oczami ,trudno mi je zakryć korektorem,jednak ten krem absolutnie nie ma żadnego działania rozjaśniającego.
działanie nawilżające jest bardzo słabe- mam wysuszoną skórę pod oczami od nakładania korektora-ten krem nie pomaga mi w zwalczeniu suchości skóry
Nałożony rano,często powodował,że cienie się rolowały i miałam wrażenie jakby kredka do oczu krócej się trzymała i szybciej rozmazywała.

Bardzo trudno o kosmetyk tego typu- czyli krem pod oczy w adekwatnej cenie do jakości. Ciężko mi znaleźć krem,który nie będzie cenowo dotkliwy dla mojego potfela, jednocześnie będzie zadowalał działaniem.Trudno mi powiedzieć czy nie kupię go ponownie,jeżeli nie znajdę nic,co by mnie bardziej zainteresowało.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[758102].usefull || 0 }}% pomocna.