Dax Cosmetics, Balsam do opalania z masłem kakaowym - SPF 6, 9, 12 (stara wersja)

Chroni skórę przed oparzeniami słonecznymi, doskonale chroni skórę przed przesuszeniem, odtwarza warstwę lipidową naskórka, nadaje opaleniźnie piękny kolor.

ZAPACH

Ogólnie mam nowszą wersję tego balsamu.

+zapach urzekł mnie niesamowicie, cudowne maslo kakaowe, a na dodatek pachnie długo długo po nałożeniu.
+nawilża
+łatwo się wchłania
+nie robią się tłuste plamy jak to po niektórych balsamach do opalania

-miałam dwunastkę- niską ochronę, rozumiem że niską, ale nie za bardzo działa na słońcu

Uważam, że zamiast balsamu do opalania, powinien być to zwykły balsam, a napewno kupiony zostałby nie raz !

Używam tego produktu od: ponad miesiąc we wakacje.

STABILNY CHOC NISKI FILTR

Lubie serie do opalania daxa. Mimo ze w tym roku mielismy na wakacjach spf 15 a moja przyjaciolka 30 nigdy sie nim nie poparzylismy.

+ ladnie pachnie
+ nie zostawia lepkiej warstwy
+ wydajny
+ pomyslane opakowanie z ktorego latwo aplikuje sie produkt a i piasek nie dostaje sie do srodka
+ smarujac sie po wejsciu do wody nigdy sie nie poparzylam
+ dobrze wspolpracuje z przyspieszaczem ziaji
+ dobra cena w promocji

POLECAM :)

Używam tego produktu od: 3 mcy w tamtym roku spf 9 tez dobry
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

świetny:)

Najbardziej co mnie zachwyca w tym kosmetyku to zapach masła kakaowego;P,opakowanie jest ok.Mam spf9,sprawdza się,delikatnie chroni przed słońcem,nawilża no i ten zapach mniam.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Manicure - klasyczny

Świetny!

Balsam ma ma ładny zapach. Dobrze chroni przed słońcem i dzieki niemu opalenizna zachowana jest na baaardzo dlugo. Jeszcze dzis od wakacji mam mocno widoczna opalniezne! . Konsystencja jesta dobra , łatwa do rozsmarowania.
Gorąco polecam! ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Mój KWC

Używałam faktora 12. Mam dość ciemną karnację i w tureckim słońcu sprawdził się doskonale. Co prawda na początku używałam 30, ale potem zdecydowanie można go używać. Zapach przecudowny. Czasami go wączam prosto z butelki. Nie ma po nim poparzeń. Wygodna, poręczna butelka.

Zaapaach ^^

Prześlicznie pachnie, nawilża..Ale powinien chronić przed poparzeniami, a do tego mam pewne zastrzeżenia. Po jego nałożeniu byłam tak samo spieczona jak bez jego użycia.
Jako balsam do ciała - rewelacja,
jako kosmetyk chroniący przed szkodliwym działaniem promieni - średni.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Czasami...

Kosmetyk generalnie spełnia swoją rolę,ładnie chroni przed poparzeniem,nie powoduje zaczerwień,ma bardzo przyjemny zapach masła kakaowego.Moje jedyne zastrzeżenie to niewygodne opakowanie,z którego bardzo ciężko się dozuje kosmetyk i konsystencja zbyt gęsta i mocno zabielająca,trzeba na prawdę się mocno namęczyć,żeby dobrze rozprowadzić kosmetyk.Za te pieniądze można znaleźć coś o wiele lepszego!

Używam tego produktu od:W zeszłym sezonie

Naprawdę godny polecenia

Miałam rozne faktory tego balsamu, uzywam go juz od dawna, jest naprawde dobry. Super zapach, słodki, kremowa konsystencja. Może troszkę cięzko się wchlania, ale dobrze natluszcza skore. Dobrze chroni przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.Polecam, bo to jeden z lepszych balsamow do opalania i cena uwazam,że też rozsadna.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

kwc

jest świetny. uwielbiam ten balsam pod każdym względem. świetna konsystencja, lekko się rozprowadza, prześlicznie pachnie, świetnie nawilża, dobrze chroni, nadaje skórze złocisty naturalny odcień opalenizny, ma bardzo wygodne i pomysłowe opakowanie. jest idealny!!

Używam tego produktu od:1,5 miesiące
Ilość zużytych opakowań:kończe pierwsze

Niezły...

W sumie preparat niezły, swoją rolę spełnia, mam co do niego jednak dwa zastrzeżenia, po pierwsze upierdliwa ciężka konsystencja, nie dająca się szybko rozprowadzić, długo się wchłania i potem lepi, nad morzem gdzie przy wietrze piasek hula we wszystkie strony jest strasznie niepraktyczny.
I druga sprawa - zapach. Męczący, słodki, kakaowy, takie toffi raczej, nie dla mnie zupełnie.

No i filtr, nigdzie wzmianki o tym, że fotostabilny.

Używam tego produktu od: tego lata

Naprawdę polecam ! :)

Balsam pięknie pachnie, dobrze nawilża skóre, opalenizna po nim jest bardzo ładna. Oprócz tego opakowanie balsamu jest bardzo poręczne i kosmetyk jest dość wydajny. Jedynym minusem tego kosmetyku są małe filtry :(.

Używam tego produktu od:2 sezony letnie

(:......

+++
+Nawilżają skóre
+świetny zapach
+skóra opala sie zawsze na ładny kolor
+opakowanie(nie wylewa sie, można go używać do samego końca)
+nie trzeba smarować sie co chwila
+brak minusów

Troche szkoda że nie ma większych fatorów no ale cóż

PS
Opakowanie jest już troche inne niż na zdjęciu

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:naście