Max Factor, Eye Effects, Liquid Effect Pencil (Kredka do powiek)

Max Factor, Eye Effects, Liquid Effect Pencil (Kredka do powiek)

Pojemność 1,5 g

By uzyskać wyjątkowo intensywny i trwały kolor, wypróbuj Liquid Effect Pencil Max Factor. Jego intensywny, głęboki kolor podkreśla oko tak wyraziście, jak eye linery w płynie. Chcesz swój dzienny makijaż zmienić w wieczorowy look? Zrób to sprytnie za pomocą specjalnej końcówki, rozmyj cienką linię, jednym prostym ruchem.

Uwielbiam :)

Bardzo fajna kredka. Utrzymuje się cały dzień. Wygodnie się nią aplikuje. Konsystencja kredki też dobra, ani nie za miękka ani nie za twarda. Jest wydajna. Posiadam kolor Violet Voltage. Ślicznie wygląda na oczach. Maluje nią oko pod dolnymi rzęsami.Zapłaciłam za nią tylko 12zł, bo mój kolor był akurat wyprzedawany. Polecam. Kredka nie podrażnia i łątwo się ją zmywa podczas demakijażu.

Miękka, ale nietrwały

Mam czarną kredkę i stosuję ją na dolną powiekę, ale nie na linię wodną. Jest całkiem niezła, ale niestety nie tak trwała jakbym chciała. Co i raz muszę przeglądać się w lustrze, aby sprawdzić dokąd powędrowała. Raczej nie kupię ponownie. Jest średnio wydajna, kiepsko się temperuje, ale za to jest bardzo miękka i szybko rysuje się dolną kreskę.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Mam dwie kredki w kolorach: silver spark i lilac flame. Są bardzo przyjemne w stosowaniu, mięciutkie, łatwe do rozcierania (gumka na końcu jestnaprawdę dobra, w przeciwieństwie do niektórych innych kredek). Kolory, które mam ładnie rozświetlają spojrzenie i powiększają optycznie oczy.

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Do smokey

Fajny produkt, kupiłam go na promocji, za 16-17 zł. Szukałam miękkiej kredki która będzie się łatwo rozcierac na powiece, jeśli rozwniez takiej poszukujecie to jest strzał w 10:)
Plusy:
- Konsystencja, kredka sunie po powiece, nie podraznia
- Gumka do rozcierania z drugiej strony, można uzyskać naprawdę ładne przejście kolorów od intenaywnego czarnego do szarości aż do lekkiej mgielki
- Estetyczne opakowanie
-ładna czerń.

Minusy:
- co zrobić jak ta końcówka kredki się zuuzyje xd chyba temperowac trzeba, ale to jest plastikowa kredka wiex trochę dziwnie, wolałabym jakby odkrecana była

Ale generalnie fajna kredeczka.:)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

zadowalajacy produkt

Kupilam ten produkt z zalozenia, ze bede go uzywala jako cienia do powiek I w tej funcji sprawdza sie genialnie. Dobrze rozciera a przy tym zachowuje kolor I wyrazistosc. Dlugo sie utrzymuje I nie rozmazuje.
Jedyny minus to fakt, ze jak na taka cene jest bardzo malo wydajna.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Jak dla mnie, bubel

Kupiłam tę kredkę jakoś na szybko, skończyła mi się ta, którą miałam i nie miałam czasu zastanawiać się i wybierać. W drogerii była promocja na Max Factor więc stwierdziłam, czemu nie, w końcu marka nie byle jaka. Wybrałam brązowy odcień i zadowolona (i nieświadoma, co mnie czeka) pobiegłam do kasy. Następnego dnia, malując się rano, użyłam tej kredki i byłam wniebowzięta! Rysowało się wspaniale, rozmazałam gąbeczką i gotowe. Luksus! Używałam tak trochę, aż w końcu nadeszła chwila temperowania. Groza po prostu. Zanim z powrotem nadała się do użytku, zleciała mi 1/4 produktu do kosza. Ja rozumiem, że to jest khol, że to z założenia jest miękkie. Ale z tego nie dało się korzystać! Kreska była coraz grubsza i mało precyzyjna. Co jak co, ale za cenę 30 zł za kredkę oczekuję dobrego produktu, a nie czegoś, co wymaga ode mnie supermocy przy aplikacji i utrzymaniu. Nie polecam, jedną gwiazdkę daję za efekt, jaki dawał mi na początku.

Używam tego produktu od: tygodnia

Koszmarek

Kupiłam przypadkiem i bardzo żałuję. Oceniam kolor 10 Black Fire - czysta czerń, której nijak nie można uzyskać na powiece bez ciapania się. Kredka pełna przeciwieństw :)

Kredka jest bardzo miękka, jednocześnie nie da się jej nijak zatemperować. Maże się okrutnie (co czasami, ale tylko czasami, jest plusem). Jest bardzo trwała, nawet za bardzo, bo jej zmywanie to mordęga.

Liquid effect? No nie sądzę.

Za taką cenę to już w ogóle serce boli.

Jedyne plusy to gąbeczka i możliwość użycia jej jako bazy pod ciemne cienie.

Ogólnie nie polecam, można znaleźć dużo przyzwoitsze kredki.

Całkiem dobra

Szukałam kredki, która ma z drugiej strony gąbeczkę albo gumkę i znalazłam właśnie taką.
Mi ona wystarcza, gdyż zwykle delikatnie podkreślam oczy na dole, bardziej od zewnętrznego kącika, a potem to rozmazuję, stąd potrzebuję gąbeczki lub gumki.
Do czegoś takiego jest ok, nie wiem, jak sprawuje się przy większym makijażu.

Ilość zużytych opakowań: dwie kredki

Słabo

Mowa o odcieniu Violet Voltage. Kredka sama w sobie dość trwała, ale niestety na linię wodną się nie nadaje. Do tego mój odcień na skórze daje efekt plamy i siniaka, dlatego nadaje się tylko jako baza pod fioletowe cienie. Zauważyłam, że większość osób mówi, że kredka jest niezwykle miękka, a w moim wypadku jest na odwrót - rysik jest twardy na tyle, że aplikacja wymaga mocnego przyciskania i tarcia, i po prostu boli. Szukam dalej śliwkowej kredki idealnej.

Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

Wielkie not!

Kredka jak dla mnie beznadziejna!Kredka nie jest trwała,rozmazuje się.Co gorsze trzeba bardzo często ją temperować:/Równie szybko się skończyła.Do kitu z taką kredką.a dodatek nie należy do tanich.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1całe

Bardzo miękka, świetna na linię wodną.

Max Factor ma świetne kredki do oczu. Nie ma ich wiele rodzajów w asortymencie, ale są warte polecenia. Ta kredka jest bardzo miękka i tak jak napisałam w tytule jest świetna na linię wodną. Utrzymuje się w ramach rozsądku. Jeśli nałożymy niżej, czyli na linii rzęs z czasem troszkę się rozmazuje. Trzeba kontrolować w ciągu dnia.

Podoba mi się efekt jaki uzyskujemy malując górną powiekę. Wygląda jak eyeliner i łatwo się rozciera. Jednak przez jej miękką konsystencję wymaga częstego temperowania przez co nie jest wydajna. Mi to nie przeszkadza, tym bardziej że na kredce widnieje napis iż jest ważna 3 miesiące po otwarciu. Ja używam dłużej, bo nie zauważyłam żadnych zmian. Jednak wolałabym mieć pewność, że mogę jej długo używać. 3 miesiące to zdecydowanie za krótko.

Stosowałam kolor Black Fire. To głęboka czerń. Ładnie się rozmazuje, dołączona gąbeczka (z drugiej strony kredki) jest przydatna. Często rozcierałam kreski właśnie tą gąbeczką.

Cudeńko!

Kredka - idealna! Najlepsza (kolorowa) jaką miałam do tej pory. Po prostu ją uwielbiam.

Ma przecudowny KOLOR! Osobiście posiadam zieloną, taką samą jak na zdjęciu. Piękny odcień, nie ma zbędnych brokatowych drobinek, każdy się nim zachwyca! (ileż to już razy słyszałam, jaki to mam cudny kolor na oczach, i gdzie go kupiłam :))

APLIKACJA bardzo prosta, przyjemna. Kredka jest miękka, co u mnie kompletnie nie przeszkadza, a raczej jest jej ogromnym plusem.

TRWAŁOŚĆ. no właśnie - trwałość. Jest wyjątkowo trwała. Trzyma się oka niesamowicie, nie rozmazuje się, dopiero po całym dniu jedynie delikatnie bladnie.

Na drugim końcu jest umieszczona dodatkowo gumeczka do rozcierania, której do tej pory jeszcze nie używałam (nawet zapomniałam o jej istnieniu) ponieważ tak bardzo byłam zapatrzona w samą kredkę!! Zaraz lecę jednak ją wypróbować ;)

Naprawdę warta swojej ceny!
GORĄCO POLECAM!!

sama na pewno kupię następną ;)