Equalizer (Podkład)

Equalizer (Podkład)

Kilka tygodni temu zachęcona opiniami o kosmetykach Estee Lauder zakupiłam do swojej mieszanej cery podkład Equalizer. Miał matowić skórę tam, gdzie tłusta i nawilżać gdzie jest sucha. Efekt - pięknie świecąca twarz na linii T. Po raz pierwszy usłyszałam: "A czemu się tak błyszczysz dzisiaj?", co nie zdażało mi się gdy używałam tańszych podkładów. Poza tym kolor - fresco, czyli najjaśniejszy wcale nie jest jasny i musze go nakladac takze na szyje, żeby się nie odzaczał. Podkład jest mało kryjący, nie tworzy maski na twarzy. Kosztuje 140 zł. Ogólnie nie polecam - teraz mam Max Facor Hypersmooth i jestem o wiele bardziej zadowolona.

Nie polecam

Zacznę od cery: mieszana T, policzki dość suche, zimą nawet uczucie ściągania.
Kupiłam ten podkład gdyż sprzedawca stwierdził, że spełnia wszystkie moje wymagania, nawilży suche partie, matuje przetłuszczone.
Krótko: nawilża - tak, matuje - nie, co więcej skóra nieładnie się świeci już po 2 godz. (proszę nie mylić z pozytywnym znaczeniem rozjaśniania), ładnie się rozprowadza, nie zatyka porów, nie powoduje smug, ale też absolutnie nie kryje (a zaznaczam, że nie mam kłopotów z widocznymi wypryskami, jedynie jakieś ślady - co dopiero powiedzą osoby z takim fantem). To bardziej jak krem koloryzujący niż podkład. Za taką cenę nie polecam, a funkcję jaką krem prezentuje tj kontrola sebum być może spełni po dłuższym użytkowaniu ale ja już tego nie sprawdzę - idę go wymienić, denerwuje mnie to świecenie czoła, nosa, brody i nawet pod oczami (na szczęście testowałam próbkę).

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań:probka

Rozczarowanie

Nie mogłam doczekać się lżejszej wersji Double Wear i kupiłam Equalizera.
Niestety to nie był dobry wybór.
Podkład jet lekki, ładnie się rozsmarowuje, jest niewidoczny,przyjemnie pachnie.
Ale niestety nie jest trwały, szybko znika z twarzy, nie matuje. Nie da się go porównać z rewelacyjnym Doube Wear.
Kryje lekko,a więc nadaje się jedynie do cer idealnych.
Raczej polecałabym go cerom suchym lub przesuszonym niż mieszanym, do których niby jest adresowany.

Używam tego produktu od:3 tygodnie

Dla mnie koszmar.

Podklad kupilam w Usa.Tragedia.Nie moglam az uwierzyc.Mam mieszana cere.Nie matowil wogole,po 2 h czulam sie jakby mi ktos jakis olej na skore nalozyl<a moja mieszana cera nie jest az taka tlusta>..Dla mnie-koszmar.Nigdy wiecej.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wywalone do kosza pierwsze

3 rodzaje dolnej kreski

Hmmm...raczej cieniutki

Zachęcona Ideal Matte ...postanowiłam pójść o krok dalej i kupiłam Equalizer Smart Makeup ;) Chyba taki bardzo smart jakbym chciała to on nie jest...ani troszkę

+ ogólnie ładnie nawilża buzie...ale podkreśla suche skorki
+ jest napewno wydajny
+ nie tworzy maski na buzi, ładnie się rozprowadza i stapia ze skórą
+ nie tworzy smug ani plam
+ nie jest lepki
+ nie podkreśla porów skóry

- absolutnie nie ma wlaściwości matujących...wręcz przeciwnie
- wymaga kilku poprawek w ciągu dnia
- dla mnie za lekka konsystencja... mógłby mi zastąpić raczej krem koloryzujący aniżeli solidny podkład

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1 opakowanie leży w kosmetyczce w połowie pełne

Bardzo dobry

Podkład lekki dobrze kryjący. niemalże niewidoczny na skórze.Ładnie się rozprowadza i wyrównuje cerę, stapia się ze skórą. Jestem bardzo zadowolona. mam wrażenie że skora jest po nim bardziej nawilżona, ale nie tłusta. Podkład wart ceny. Opakowanie mogłoby być ciekawsze. ja miałam w plastikowej tubce.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

nie dla każdego

To któryś dziś podkład z wyższej półki który oceniam i dostaje najwyższą notę. Zamiast matowić rozświetla ale mnie to nawet mnie ucieszyło. Sprawia, że skóra staje się idealnie aksamitna i bardzo rozpromieniona. Zużyłam dwa słoiczki, ale nie sądzę bym do niego wróciła. Osobiście nie jestem snobistyczna w wyborze kosmetyków: kupuję ze względu na jakość, a przygoda z bardzo drogimi podkładami nauczyła mnie tego, iż żaden nie zachwycił mnie na tyle bym zrezygnowała z innych dużo tańszych LOreala czy Rimmela. Po co przepłacać dwa razy tyle, skoro efekt jest niemal identyczny w moim wypadku?

Używam tego produktu od:używałam przez kilka miesięcy

nie jest najgorszy

Używam go od kilku miesięcy, uważam że jest całkiem dobry, lekki i raczej do cery suchej niż mieszanej z przewagą tłustej, nie mam problemów z cerą, więc nie musiał maskować, skóra jest gładka i świeża, niemniej nie jest zbyt trwały po kilku godzinach zauważyłam, że moja skóra go po prostu absorbowała, myślę że wchodził w reakcję ze cerą, kiedy ta zaczynala pracować i własnie po tym czasie cera zaczyna wyglądac szaro i brzydko... lepiej go zafixować sypkim pudrem matującym... mam odcień migdałowy, jest ok, ladnie się stapia, nie tworzy maski, ładnie nawilża.Używam tego produktu od: 4miesięcy

świetny:)

Szukalam idealnego dla mnie podkładu dlatego też wypróbowalam ich z kilkanaście. Aż wreszcie trafiłam na ten:). Jak dla mnie i mojej cery jest idealny. Pięknie wygładza, nie wyszusza skóry i ładnie matuje. Twarz po nim bynajmniej mi się nie świeci:). Podkładzik dlugo utrzymuje sie na twarzy i i kolorek jest super - mam fresco jest to beżyk śliczny naturalny:).Nie podkreśla skórek przynajmniej w moim przypadku. łatwo sie rozprowadza -jest dla mnie idealny a mam cere mieszaną ze strefą T.Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dobry ale...

Zacznę od minusów:
- cena
- twarz niestety świeci mi się po nim
Plusy:
- pięknie wygładza cerę, właściwie jak żaden inny :)
- długo się utrzymuje na buzi
- łatwo się rozprowadza
Bardzo ok, ale za to cenę nie!

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:1/20

lubie go :)

calkiem mily podkald. dobrze sie rozprowadza, nie tworzy maski. lubie go :) chociaz ma mala wade: podkresla suche skorki... dlatego minus jedna * gdyby nie to, bylby KWC.

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:.

hmmmmm......

Świecidełko!
Podkład inteligentny inaczej;-)
Niestety nie spełnia moich oczekiwań!
Twarz po nim miałam straaaaaasznnnnnie tłustą i świecącą a w moim czole można by się przegladać....a jest podobno do cery mieszanej.
Fajny zapach ale to niestety rola perfum a nie podkładu.
No i jest wydajny.
Ładnie wyglądał jak się nałożyło na niego mocno matujący puder w kamieniu....ale i tak co godzinka poprawka:-(
No i w końcu ile można nakładac tego pudru?
Po kosmetyku tej klasy i za taką cenę spodziewałam się o wiele więcej.

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

jestem zadowolona

Zawsze podkłady EL omijałam szerokim łukiem- nie raz już się mocno zawiodłam. Ale kiedy nie mogłam znaleźć dla siebie odpowiedniego podkładu (jestem w trakcie kuracji kwasowej) - dałam się namówić na próbkę Equalizera. I bardzo mile mnie zaskoczył- do tego stopnia, że wróciłam po pełnowymiarowy kosmetyk. Łatwy w aplikacji, nie daje smug, bardzo dobrze współgra z kremem pielęgnacyjnym, bardzo przyjemnie pachnie (dla mnie bosko), nie wysusza, nie powoduje też u mnie dodatkowego błysku- buzia "pomalowana" nim wygląda świeżo i młodo. Na razie 4 gwiazdki, bo to początek- kto wie, może będzie 5. Polecam- chociaż przetestować.