Velvet, Lakier do paznokci

Velvet, Lakier do paznokci

Równomiernie rozprowadza się na płytce paznokcia. Łatwy w użyciu. Utrzymuje długotrwały połysk, dzięki czemu kolor zostaje wzmocniony i wygląda świeżo i wyraziście przez długi czas. Zawiera pantenol, który wzmacnia i odżywia płytkę paznokcia. Nie zawiera toluenu i formaldehydu. Dostępny w 20 kolorach.

W miarę OK

Zaznaczyłam opcję "nie wiem" przy powtórnym kupnie - choć tak naprawdę to go na sto procent nie kupię z przyczyn ode mnie niezależnych, bo marka Privi przeniosła się już na łono Abrahama :) to nie wiem jest dlatego, że może gdyby te produkty były ciągle w sklepach, zdecydowałabym się na kupno - na pewno nie celowo i z rozmysłem bo lakier oceniam średnio ale gdyby zaczarował mnie jakiś kolor, to kto wie... Dla mnie ten lakier jest trochę bezpłciowy, nie mogę sobie na jego temat wyrobić zdania - ani dobry, ani zły. Mam bardzo jasny odcień mlecznego różu i jedna warstwa jest w zasadzie niezauważalna na paznokciach - drugą nakładam dnia następnego (ostatnio zdarzyło mi się pomalować pazurki po raz trzeci i też wyglądało to nieźle). Raczej łatwo się nim posługiwać - lakier jest dość płynny, ale ma wygodny pędzelek, b. łatwo się nim posługiwać, i wielka chwała mu za to że rozkłada się na płytce równomiernie - zero smug. Pod tym względem jest super! Oprócz tego - naprawdę wydajny, nie gęstnieje szybko w buteleczce. Niestety, na paznokciach moich nie jest zbyt trwały - tak jak zauważyła poprzednia recenzentka, trzy dni to max. Raczej nie odpryskuje ale szybko się ściera i traci świeżość, płytka matowieje, czasem potrafi się nieelegancko złuszczyć. Suma sumarum trzy gwiazdki. Faktycznie jest łagodny dla płytki, nie pogorszy stanu nawet tych bardzo słabych.

lubię go

mam ciemne bordo; przepiękny kolor i wystarczy jedna warstwa, bo nie robi smug; dobrze schnie, trwałość przeciętna, jedna warstwa utrzymuje się koło 3 dni, potem może się ścierać. hypoalergiczny. ogólnie polecam, ja go napewno jeszcze kupię.