Satin, Szminka nawilżajaca

Satin, Szminka nawilżajaca

Intensywnie nawilża usta, nadając im atłasową gładkość i połysk, dzięki idealnej kombinacji substancji nawilżających i witaminy E. Odpowiednio dobrane substancje wygładzają usta i powodują, że intensywny kolor długo się na nich utrzymuje. Dostępna w 15 kolorach

Cena: ok. 30 zł

NAJLEPSZA SERIA ERIS

Nie wiem dlaczego ERIS wycofała się z produkcji kosmetyków z serii PRIVI, to były jedne z ich najlepszych kosmetyków.
Po pierwsze, ta szminka wyśmienicie nakłada się na usta, perfekcyjne trzyma się przez parę godzin i pięknie podkreśla kształt ust. Usta dzięki tej pomadce są dobrze nawilżone.
Po drugie, przecudne kolory, większość osób znajdzie w tej palecie kolor wprost dla siebie. Ja miałam kilka kolorów, bardzo dobrze komponujących się z jasną karnacją.
Po trzecie, po każdym względem dopracowano opakowanie. Dobrze się z niego aplikuje, a przy tym jest po prostu piękne. I reklama tych kosmetyków oddawała ich piękną prostotę.Używam tego produktu od: WIELU LAT
Ilość zużytych opakowań: KILKA

dla mnie bomba!

Miałam kiedyś tę szminkę, dostałam ją, zużyłam, a teraz nie mogę jej nigdzie kupić. Dla mnie była rewelacyjna! Aksamitna, trwały kolor, zapach, smak, wszystko na plus! Kolor wspaniały, chciałabym ją znów, bo szukam czerwieni(właśnie taką ja na zdjęciu miałam)a żadna z dostępnych w sklepach mi nie pasuje. Czy można gdzieś kupić te privi?

Używam tego produktu od:używałam dawnooo temu

Okropna

Ma strasznie mdły zapach, to dla mnie wystarczyło żeby zaklasyfikować ja do najgorszych pomadek spośród tych które używałam. Po pierwszym użyciu bez zastanowienia ją wyrzuciłam a to za sprawą okropne mdłego zapachu, po prostu nic więcej się nie mogło przy tym liczyć, nic więcej nie musiałam dawać do oceny……. Dobra… dodam jeszcze to ze ma strasznie tandetne opakowanie… nie dość że paskudne to jeszcze jakiś plastik……. Oj oj

Z nawilżania też nici… dodatkowo dość łatwo schodzi….. w sumie jak dla mnie nie ma żadnych plusów

Używam tego kosmetyku raz i postanowiłam wyrzucić pomimo wydanych pieniedzy

WŁOSY lokówka objętość

Lubię ją

Lubię szminki Privi, a z tej serii nawet bardzo:) Udało mi się trafic z kolorem, szminka ładnie się nakłada, w miarę długo się utrzymuje, ale nie za bardzo lubię jej zapach i smak. Za to odejmuję jedną gwiazdkę.

lubię ją.

mam kolor chyba 116, piękny odcień czerwieni, powiedzmy, jasne wino :-) nawilża, bardzo łatwo się rozprowadza i równomiernie znika z ust. jedna z moich ulubionych. nie podoba mi się tylko smak, zapach ujdzie. za to jedna gwiazdka mniej. dodatkowo plus za piękne, eleganckie opakowanie.

mój kolor i tylko to

Dostanie ode mnie trzy gwiazdki - za kolor (nr 112 - piękny soczysty różowykolor, w którym jako jednym z niewielu, nie wyglądam jakby mnie kto pobił), za cenę i estetyke opakowania. Dwie odejmuję za to, że szybko znika i paskudnie smakuje - moim zdaniem czymś...zgniłym. Fuj.

objawienie

Dostałam w prezencie kolor 110, długo nie zabierałam się za niego myśląc, że tylko EL ma super szminki. Co za zaskoczenie! Po pierwsze jest bardzo nawilżająca, po drugie kolor schodzi równomiernie, więc ładnie to wygląda. Po trzecie, ma taki fajny mieniący się, wielowymiarowy kolo, nie jakieś drobinki ani brokat, tylko taki KOLOR. I wreszcie, miły lekko słodki zapach przy aplikacji. Najbardziej mnie zdziwiło to, że Eris produkuje je w Niemczech. Może wybudowali fabrykę w DDRze?

nawilża!

moim zdaniem jest rewelacyjna. nawilża i świetnie sie rozprwadza. pierwsza szminka, z której jestem całkowicie zadowolona. nie daja maksymum gwiazdek bo może mogłaby się trochę dłużej utrzywać ale generalnie to jest świetna!

Rzeczywiscie dobra

Dlugo utrzymuje sie na wargach,kolor jest trwaly, swietnie nawilza a glownie o to wlasnie mi chodzi, jedyny minus to smak...niezbyt przyjemny,poza tym nie mam nic do zarzucenia, za ten smak tylko ****