Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

F for Fascinating EDT

F for Fascinating EDT

...nieodparta fascynacja kobietą przez Ferragamo.
Kompozycja zapachowa kwiatowo - drzewna. Świetliście wyróżniająca się, musująca nuta sorbetu mandarynki, to pierwsze wrażenie po spotkaniu z zapachem. Zapach celebruje słynną fascynację jaśminem będący składnikiem słynącym z luksusu i zmysłowości. To jednocześnie delikatny a zarazem intensywnie pachnący kwiat będący sercem kwiatowego bukietu. Wspaniały jaśmin, jak również niezapomniany, nasycony zapach paczuli topnieją wewnątrz bukietu uwalniając smugę magicznej mocy.

Kategoria: kwiatowo - drzewna

Nuty zapachowe: sorbet z mandarynki, jaśmin sambac, paczula

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

Piekny zapach!

Około dwóch lat temu dostałam te perfumy w prezencie...średnio mi się wtedy podobały, wydawały mi się ciężkie i nie do noszenia w ciągu dnia...ale kobieta zmienną jest :)

Aktualnie sama kupiłam sobie drugi flakon i przepadłam. Zapach noszę w ciągu dnia, jest intrygujący , kojarzy mi się z silną kobietą, która wie czego chce od życia. Według mnie jest to zapach elegancki, nie ubralabym się w niego mając na sobei dres :) Czuję kwiaty jak i drzewo, jednak wolę nosić go zimą niż latem.
Gdyby nie fakt, że trzyma się blisko skóry i niestety nie jest zbyt trwały, byłby idealny!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowwanie kończę

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097451].usefull || 0 }}% pomocna.

na mojej skórze jako owocowy zapach

Pomimo 3 składników czuję go na mojej skórze jako owocowy zapach. Mam próbkę 1,3ml edt.
Jaśmin połączony z mandarynką musi dawać ten efekt dla nosa. Owocowy, potem dopiero dochodzi paczula i pojawia się ten ciepły kwiatowy zapach. Ładnie ewoluował. Wanilii nie ma, przynajmniej na mojej skórze, nawet nie przypomina.
Jaśmin wyraźny z paczulą. Tak.
Trwałość średnio/przeciętna, 6 godzin, potem ledwo jeszcze 2 godziny, ale mniej wyczuwalnie.

Nazwali go fascynującym... Nie, ja bym nie powiedziała, ale ładny, poprawny, całkiem elegancki, echem przypomina gdzieś Modern Muse, nie ma ciężkości, to też jest plusem. Np. do sukienki i szpilek, świetnie podkreśli kobiecość.
Ponoszę go trochę, nie wiem czy kupię flakonik. Chętnie bym dostała na prezent.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[897595].usefull || 0 }}% pomocna.

Ładne, świeże, kobiece

Zakupiłam wodępod wpływem opinii niestety nigdzie nie mogłam jej znaleźćdo przetestowania. Zapach należy dokategorii świeżych kwiatowo owocowych. Nie ma w nim mdlącej słodyczy. Jest wyważony kobiecy i delikatny. Napewno nadaje się na lato. Jest pojemny ja mam 90 ml.. Zakupiłam w atrakcyjnej cenie 43zł tester do domowego użytku może być chociażnie posiada korka. Zamawiałam w perfumerii interentowej gdyż w stacjonarnych go nie widziałam. Trwałość jakna edt słaba choć zawsze można się dopsikać skoromamy taką wielką butlę;) .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857201].usefull || 0 }}% pomocna.
Mexx Look up now

Świeży, elegancki, kobiecy!

Od lat jestem zakochana w tym zapachu. Jest on świeży, delikatny i ultrakobiecy. Lubię jak kwiatowo-drzewny zapach zaczyna się owocem, zwłaszcza mandarynką, a tu poszczególne nuty ciepło przenikają przez siebie dodając powabu i elegancji.
F for Fascinating kupuję co roku za śmieszne pieniądze w perfumeriach internetowych. Niedawno udało mi się upolować krem (boski, i dobrze nawilżający!!) i lotion do ciała, dzięki czemu trwałość zapach się mocno przedłużyła.
Mój absolutny KWC wśród perfum! Tak jak moja poprzedniczka napisała - nie sposób oderwać się od jego uroku! Fascynujący!!

Ilość zużytych opakowań: 5 x 90ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[813970].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowny zapach, ale mało trwały

Zamówiłam w ciemno, bo był tani jak barszcz i kwiatowo-drzewny, a to lubię. Poza tym Salvatore lubię też inne zapachy (signorinę i attimo). Ten bardziej zbliżony jest do Signoriny, aczkolwiek ciekawszy, tyle że mniej trwały.
Nie jest tylko słodki, ale też jak słusznie napisała poprzedniczka - lekko cierpki, co daje mu świeżości i oryginalności. Nie jest to typowy "różowy" zapaszek jakich wiele, ale uważam że i tak jest bezpieczny - większości się powinien spodobać.
Na początku czuję mandarynkę i to jest zapewne ta cierpkosć w zapachu, czuję tez słodycz i świeżość, ale taką delikatną i czystą, a nie cytrusową czy męską. Zapach jest kobiecy, dziewczęcy, delikatny. Nie są to perfumy mocne.
Bardzo ładny zapach. Byłby nawet moim KWC, gdyby nie trwałość :-( i to, że trzyma się tak blisko skóry. Wolałabym żeby zostawiał ogonek, delikatny, ale jednak....a tu nic. Krótko go czuć i bardzo subtelnie, aż za bardzo, a szkoda.
Zapach rzecz najważniejsza, potem trwałość, a flakon to dla mnie już nie ma aż takiego znaczenia...
Tutaj za zapach dałabym max, ale trwałość jest tragiczna - odejmę pół gwiazdki, bo jednak zauroczenie jest silniejsze ;)

Używam tego produktu od: początku czerwca 2013r.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 100ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[810384].usefull || 0 }}% pomocna.

inny

Zapach idealny na lato, świeży, cierpko-słodki, pokazujący w ciągu dnia różne oblicza. Kompozycja zdecyodwanie wyróżniająca się z tłumu. Przyjemny, ale na mnie nietrwały. Nie wiem czy sięgnę po niego ponownie.

Używam tego produktu od: przez 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: wiele próbek

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[809577].usefull || 0 }}% pomocna.

fascynujący, nienachalny, niebanalny

zapach idealny na lato, absolutnie nie drażniący nie męczący...ma w sobie niesamowitą delikatność, takie niezwyczajne cytrusy i otulające kwiaty, lekki jak płynący po niebie tiul koloru tęczy, pięknie się rozwija, zostaje długo na ubraniach, zniewala...

Ilość zużytych opakowań: 2 x 100ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[737526].usefull || 0 }}% pomocna.

słabowity, ale ładny świeżak

Nie podzielam zachwytów, choć zapach ma swój urok.
Ładna kompozycja, złożona z białych kwiatów i egzotycznych owoców.
Ogólnie to kojarzy mi się ze świeżym praniem i tego typu zapachami, nawiązującymi do czystości wietrznej i kobiecej.

Trwałość taka sobie, a projekcja bardzo nienarzucająca się...

Używam tego produktu od: test
Ilość zużytych opakowań: próbka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[727067].usefull || 0 }}% pomocna.

Świeży, a jednocześnie bardzo kobiecy

Kupiłam próbkę, tak z braku laku, bo patrząc na opakowanie wydawał się być przyjemnym świeżakiem.
Nigdy nie mialam do czynienia z zapachami Salvatore Ferragamo, więc była to dla mnie nowość.
Próbkę męczyłam bite 2 tygodnie i niedługo zamierzam kupić pełnowymiarowy flakonik. Nie zawiodłam się. Zapach idealny na lato (chociaż ja byłabym skłonna używać go cały rok). Świeży, a jednocześnie bardzo kobiecy i pociągający, nienachalny,a jednocześnie bardzo zaczepny, długo się utrzymuje na moim ciele.
Nie jestem specem w wyczuwaniu poszczególnych nut zapachowych, ale na pierwszy plan zdecydowanie wybija się mandarynka, a później jaśmin.
Moim zdaniem jest to kompozycja kompletna, wszystko idealnie do siebie pasuje.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka 1,2ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[679414].usefull || 0 }}% pomocna.

Ultrakobiecy

Mój drugi KWC jeśli chodzi o zapachy. Pierwszy raz zetknęłam się z nim otrzymując próbkę w Vivaboxie. Zapach jest dla mnie niesamowity, świeży, delikatny, nie agresywny. Długo utrzymuje się na skórze. Zdecydowanie dla kobiet pewnych siebie ale za razem delikatnych. Minusem jest cena w Sephorze, ostatnio widzałam za ok 350zł/100ml oO

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[628159].usefull || 0 }}% pomocna.