Brightfruit (błyszczyk)

Brightfruit (błyszczyk)

Błyszczyk PRIVI BRIGHTFRUIT protection & care wit. E2% sprawia, że usta staną się one bardziej lśniące, gładkie, nawilżone. Specjalne pigmenty optycznie powiększają usta.

Cena: 23 zł / 15 ml

Dobry... był :(

Kupiłam ten błyszczyk dawno temu zupełnym przypadkiem, w promocji z lakierem do paznokci, tuż przed wycofaniem Privi z drogerii. Błyszczyk był rewelacyjny! Miałam odcień beżo-różu ze złotymi drobinkami. Ładnie pachniał, nawilżał, odżywiał, pielęgnował usta. Opakowanie było na prawdę bardzo duże, a błyszczyk wydajny. Kolorek bardzo mi podpasował. Żałuję, że nie można go juz kupić, bo na prawdę spisywał się świetnie.

Używałam tego produktu jakies 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno caluteńkie

na 5 z plusem

Kolejne błyszczyki , ktore bardzo lubie za kolory, za to jak dlugo sie utrzymuja na ustach i za to , ze usta po nalozeniu blyszczyka sa piekne, zmyslowe i nawilzone :)
Narazie nie znalazlam wad. Blyszczyki koloryzujace na ustach wygladaja bardzo ladnie, drobinki wspaniale iskrza i sprawiaja , ze usta pieknie blyszcza. Mam tez blyszczyk bezbarwny, ktory tez bardzo lubie, poniewaz sprawia wrazenie stale wilgotnych ust, jest neutralny i pasuje do prawie kazdego makijazu :D
Zapach blyszczykow jest delikatny , nie drazni.

Szkoda , ze wycofuja z rynku wszystkie produkty Privi :cry:

Jestem zdecydowanie na tak:) Ten blyszczyk jest naprawde godny polecenia. Przede wszystkim dziala jak balsam. Po za tym ma delikatny zapach znacznie rozniacy sie od klasycznego zapachu blyszczykow, ktory dla mnie jest bardzo nieprzyjemny:] Dosyc dlugo utrzymuje sie na ustach bez poprawiania. Ma jak najbardziej przystepna cene. Jedyny minusik to scierajace sie zlotko z opakowania:(

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

zmysłowe usta...

Błyszczyk rzeczywiście czyni usta zmysłowymi, są dobrze natłuszczone, gładkie wypukłe ;-) .Drobinki ożywiają kolor. Mam kolor cherry , ale wcale nie jest ciemny na mym ustach! Można dawkować natężenie koloru na dzień delikatne muśnięcie, a na wieczór namiętny kolor :lol: Dodaję też gwiazdkę za wydajność. Mam go od ponad roku ale końca nie widzę :-) Jedyne co mi w nim przeszkadza to zakończenie tubki:kulkowe, utrudnia aplikację. Używam w związku z tym pędzelka lub palca :-)

nie dziękuję

Trudno mi jednoznacznie ocenić ten produkt. Miałam malinkę. Dla mnie jako błyszczyk zupełnie nie odpowiada. Forma tubki z zakrąglonym końcem i dziuką jest krępująco niepraktyczna...może i przy bezbarwnym kolorze błyszczyku jest to jeszcze znośne (ale i tak wątpię, głupio mieć błyszczyk od ucha do ucha!!!) to przy kolorowym po prostu okropne, kolory Privi sa dosyć intensywne (dla mnie za bardzo) więc pędzelek/gąbeczka jest po prostu niezbędna. Nakładając w domku pędzelkiem efekt jest niezły chociaż zbyt cukierkowy, Co prawda dobrze nawilża usta ale dzięki pozostałym cechom niestety nie nadaje się do użytku.

Sredniaczek

Ja za nim nie przepadam. Zapach mnie odstraszyl i tubka ze startymi napisami. Probka byla smakowita (zapaszek + smaczek ;)) ale ten kupiony w sklepie uwazam za strate kasy. Przerzucilam sie na blyszczyk AA Oceanic Vanilla. Dla mnie jest kosmiczny!!!

ilość zużytych opakowań: 1 niepelne

fajny

Od razu do rzeczy:
+niesamowicie nawilża!!! nie spływa, nie lepi sie!
+b.delikatny zapach
+naturalny wygląd ust - ladne, maleńkie złote drobinki
+duża pojemność przy relatywnie niskiej cenie

osobiście wole kuleczki od ryjków wiec aplikator tez mi pasuje

-mały wybór kolorów (chociaz to w sumie mała wada bo kolorki na ustach wygladaja b.naturalnie)

warto dołożyć do kolekcji ;)

Świetny

Widzę, że faktycznie nawilża i odżywia usta. Przy tym bardzo ładnie wygląda (mam kolorki 05 Strawberry Sorbet i 06 Cherry Dream) i o dziwo nie zjadam go. Leciutki - prawie się go nie czuje. Jedną gwiazdkę odejmuję za opakowanie - tą kulką niezbyt dobrze się rozprowadza, muszę poprawiać palcem.

mój ulubiony

Wreszcie udało mi się znaleźć błyszczyk, z którego jestem naprawdę zadowolona. Mam kolor Strawberry Sorbet 05. Początkowo trochę nieufnie podchodziłąm do tej "błyszczącej poświaty", przy nakładaniu efekt świecenia się jest dla mnie zbyt intensywny, ale już po chwili staje się śliczny. Uwielbiam ten błyszczyk. Dobrze nawilża i wygładza usta, nie klei się (i za to ma u mnie duży plus), nie czuję go na ustach, ślicznie się błyszczy. Trudno znaleźć u niego jakiekolwiek wady.

Super!!!

To już mój kolejny błyszczyk, długo eksperymentowałam, zanim go znalazłam. Wreszcie coś porządnego na zimową pogodę i moje wiecznie popękane usta. Utrzymuje sie bardzo długo, świetnie natłuszcza, daje śliczny połysk. W smaku nie jest cudowna, ale jest tego plus, przynajmniej jej nie zjadam :-)Gorąco polecam !!!Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

pod względem pielęgnacji

Zależy z jakiej strony patrzeć - ja mam kolor 04 - ładny połyskujący złotem brąz. Kolorek jest niezbyt trwały, ale w końcu błyszczyki już takie są. Błyszczyk ma przyjemny zapach i bardzo duże opakowanie, nie wiem kiedy zużyję taką ilość ;) Ale z tej tubeczki schodzą mi napisy i złoty pasek i wygląda to nieestetycznie. Poza tym powinien być taki dzióbek na końcu tubki, bo kulką źle się rozprowadza.Ale za to błyszczyk sprawia rzeczywiscie, ze usta są nawilżone, zostawia na wargach taką lekką powłoczkę ochronną, którą niezbyt lubię, ale za to usta są przez cały czas ładne i zdrowe (ta powłoczka nie jest lepka tylko czasem się po dłuższym czasie grudki robią).

cudownie odżywia

Na moim niewątpliwie pisze Bright-Fruit :)Zapach ma, jak dla mnie, mocno średni, ale za to nakłada się dobrze, w zasadzie nie klei, jak typowe błyszczyki, jest średnio trwały, no i najważniejsze...wkrótce po nałożeniu usta robią się wspaniale nawilżone, mięciutkie, gładziutkie...nigdy wcześniej się z czymś takim po użyciu jakiegokolwiek błyszczyka nie spotkałam!Gorąco polecam nie tyle dla efektu kolorystycznego(rzecz gustu i mały wybór) ile właśnie dla owego fantastycznego, jak dla mnie, uczucia odżywionych, delikatnych ust. Na zimę kupię na pewno bezbarwny zamiast balsamu :) Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch (mam kolor 03 i 04)