Diamentowy utwardzacz do paznokci

Diamentowy utwardzacz do paznokci

Preparat, który dzięki zawartości pyłu diamentowego, utwardza lakier, nadaje mu połysk, przedłuża jego trwałość i zapobiega odpryskiwaniu. Wzmacniająca formuła zabezpiecza płytkę paznokci przed łamaniem się i pękaniem. Przy regularnym stosowaniu płytka paznokcia staje się mocniejsza.

/s/

Napisanych recenzji: 9

Jest ok ;)

Utwardza całkiem dobrze, ale tych grubszych warstw lakieru już nie

Ale po jakimś czasie kruszy się razem z lakierem
u mnie nie wytrzyma więcej niż 4 dni

Cena może być , jeśli chodzi o wydajność zapłaciłam 11 zł w naturze :)
Opakowania - co tu dużo mówić, zwykłe jak do lakieru do paznokci

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022219].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 250

JAK DLA MNIE B-O-M-B-A-! ;)

Utwardzacz jest moim ulubieńcem;) To niesamowicie dobry produkt za niewielką cenę;)

+dzięki niemu nasz manicure trzyma sie na paznokciach niewzruszony przez około 5-6 dni, bez żadnych odprysków jak dla mnie rewelacja, nie trzeba męczyc się co 2-3 dni z nakładaniem nowego koloru
+cudownie nabłyszcza paznokcie dosłownie lśnią jak DIAMENT;D
+jest bardzo wydajny i rzadki
+pędzelek idealnie rozprowadza produkt
+bardzo szybko schnie
+bardzo długo zachowuje swoja świeżość
+często można trafić na promocje

REWELACJA!

Używam tego produktu od: Kilku ładnych lat
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[791619].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 39

Bez fajerwerków.

Preparat średnio spisuje się jako odżywka.

Minusy:
- nałożony samodzielnie odłazi już po kilku godzinach od aplikacji
- absolutnie nie utwardza paznokci. to efekt zastygnięcia tej skorupy
-straszliwie śmierdzi, przynajmniej dla mnie. Na szczęście zapach utrzymuje się tylko do wyschnięcia
-po połowie buteleczki trzeba wykonywać jakieś akrobacje z buteleczką, żeby wydobyć produkt. :P
Plusy:
-jest dobry jako baza i top coat, pod warunkiem, że albo to albo to. Kiedy zrobimy "kanapkę", tj. ten utwardzacz jako top i baza, a w środku kolor, na drugi dzień niestety, ale mamy już pościerane końcówki (o dziwo nie odpryskuje jak to dzieje się w przypadku solowej aplikacji). Polecam go szczególnie jako top, kiedy potrzebujemy ładnego połysku. (jak na drugi dzień i tak będziemy malować to może i być :P)
-łatwo się nakłada
-baaardzo wydajny

Nie kupię ponownie, szukam ideału.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego, wydajny, do tego go nie lubię. Na szczęście nie "glucieje"

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[751703].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja rąk

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 152

Niezbyt trwały

-OPAKOWANIE
Świetny pędzelek, który nabiera dużo preparatu i równomiernie rozprowadza lakier, tu jestem miło zaskoczona, jednak jest trochę za krótki gdyż po wykorzystaniu pół buteleczki preparatu pędzelek już do niego nie sięga:/

-KONSYSTENCJA
Przez pierwsze 2miesiące jest świetna, idealnie się rozprowadza lecz potem gęstnieje strasznie aż pędzelek nie chce utrzymać jej zawartości i z tego względu musiałam tą resztę wyrzucić bo nie mam zamiaru się z tym męczyć.

-DZIAŁANIE

Utwardzacz nie powalił mnie jakoś na kolana ponieważ jego trwałość to ok2dni, jak więcej to już cud jakiś także pod tym względem słabiutko ale muszę przyznać że polubiłam go ze względu na inną jego cechę. Znakomicie nabłyszcza, paznokcie pięknie wyglądają gdy pociągniemy nim po 2warstwach lakieru. Paznokcie są po nim śliskie Może nie jest zbyt trwały ale mam do niego sentyment. Bardzo często maluje paznokcie a mam go od2, 5miesiąca i zużyłam dopiero pół buteleczki także jest bardzo wydajny. Na pewno do niego wrócę ale chcę wyprobować też inne być może trwalsze.

-EFEKT
Znakomicie nabłyszcza już po1warstwie, paznokcie są „śliskie” uwielbiam takie wrażenie na paznokciach:) Sprawdza się też do przyklejania naklejek, ozdób, jest wydajny ma dobry pędzelek do aplikacji lecz uważam że powinien być dłuższy ze względu na aplikację gdy preparatu zaczyna ubywać:/

Używam tego produktu od: 6 Miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1cała buteleczka 10ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[742606].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 60

Średniak

Plusy:
+nabłyszcza
+efekt wygładzenia
+idelany do przyklejania ozdób, naklejek
+wydajny
+cena przyzwoita
+dobry pędzelek

Minusy:
-trwałość

Używam tego produktu od: 2i pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[718753].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 58

Nie podzielam zachwytów

Niestety w produkcie tym widzę praktycznie same minusy:
- powoduje powstawanie pechęrzyków powietrza na paznokciach
- nie nabłyszcza zbyt dobrze, szybko matowieje
- nie przedłuża trwałości lakieru
- nie zabezpiecza płytki paznokcia przed łamaniem (mam wrażenie, że wręcz przeciwnie)
- nie utwardza, po nocy na lakierze widać odgniecenia

Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[705558].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 42

Warto go mieć

Jestem z niego bardzo zadowolona. Naprawdę spełania swoją rolę. Mnie do siebie przekonał!

Plusy:
- nadaje ładny połysk;
- utrwala lakier pod spodem;
- nadaje się jako odżywka (utwardza płytkę);
- jest wyjatkowo wydajny (mam go już dosyć długo).

Minusy:
- największym minusem jest opakowanie (nie da się dostać wygodnie pędzelkiem do drugiej połowy lakieru!);
- dosyć szybko gestnieje przy częstym otwieraniu!

Najlepszy efekt uzyskuje się gdy użyje się go razem z lakierem z brokatowymi drobinkami - naprawdę trwałość lakieru może zaskakiwać!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 i kolejny stoi w kolejce;P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[697760].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

NIE

Kupiłam go zachęcona ochami i achami ekspedientki ale szybko się rozczarowałam.

- średni połysk, który stosunkowo szybko matowieje
- po nałożeniu pojawiły się nieestetyczne pęcherzyki
- nie zauważyłam żeby przedłuzał trwałość lakieru, z nim czy bez i tak na drugi dzień lakier zaczyna powoli schodzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[690089].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

ŚWIETNY EFEKT

Kupiłam ten utwardzacz za 9 zł. Jestem zachwycona jego działaniem juz po pierwszym użyciu!

Plusy:
-utardza, nabłyszcza
-działa nawet na mało jakościowym lakierze
-uwydatnia kolor lakieru
-wygładza paznokcie
-paznokcie wyglądają zdrowo
-cena
-konsystencja

Minusy: brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[611749].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 80

Niezastąpniony

Odkąd pierwszy raz go użyłam, tak teraz nie wyobrażam sobie pomalowania paznokci bez końcowego pokrycia lakieru tym utwardzaczem.

+nadaje super połysk
+utwardza lakier na jakieś 4-5 dni
+lakier błyskawicznie wysycha nawet jak nałożymy 2-3 warstwy, dla tego utwardzacza nie stanowi to problemu
+cena ja zapłaciłam 9,80 zł ;) (teraz od razu kupiłam dwa ponieważ te diamentowe ciężko dostać w sklepach)
+fajna "lejąca się" konsystencja, szybko możemy pokryć płytkę

Minusów nie dostrzegam żadnych !

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[596622].usefull || 0 }}% pomocna.