IsaDora, High Wear Defining Mascara (tusz pogrubiający super trwały)

IsaDora, High Wear Defining Mascara (tusz pogrubiający super trwały)

Tusz o wyjątkowej trwałości. Nawet po wielu godzinach nie rozmazuje się i nie osypuje się. Dzięki kremowej konsystencji pogrubia i podkreśla rzęsy. Szczoteczka o nieregularnych włoskach zapewnia optymalne rozprowadzanie tuszu. Szybko wysycha i jest wyjątkowo odporny na wilgoć.
Odpowiedni dla osób o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe.
Wszystkie składniki zostały wysterylizowane.
Substancje czynne:
- Keratyna – o działaniu wzmacniającym i odżywczym
- Wyciąg z akacji,
- Naturalne woski.
Dostępne kolory: 01 Black, 02 Black Brown, 03 Dark Brown, 04 Dark Blue.

Naturalny trwały efekt.

50 zł?
Ceny w Polsce zaskakują mnie coraz bardziej.

Kolor 02 Brown Black kupiłam w zaskakującej cenie promocyjnej 2.49 GBP, co w przeliczeniu na PLN-y daje około 15 złotych.

Do zakupu doszło w sytuacji, gdy zapomniałam swojego tuszu i potrzebowałam kupić coś taniego, na raz.

Efekt był bardzo naturalny. Po 3 warstwach wyglądał całkiem przywoicie, nie skleił rzęs, ale wachlarzu nie wyczarowałam. A szkoda. Bo inaczej byłoby naprawdę dobrze.

Tusz wytrwał 10h pracy. Nie rozmazał się, nie osypał, nie spowodował efektu króliczych oczu, ani pieczenia.

Nie zauważyłam by poprawił/osłabił kondycję rzęs.

Największym minusem jest szczoteczka. Dla mnie włoski są za gęste w stosunku do tego, że są bardzo krótkie. Tusz jest dość gęsty i musiałam co chwilę wycierać chusteczką osad z wejścia opakowania, które bądź co bądź, jest estetyczne.

Kupiłam jeszcze jedno opakowanie, chyba ze względu na promocję, bo za 50 zł, to raczej nie skusiłabym się, w tej cenie są lepsze..

Ostateczna ocena? Dostateczny. Nie jest zły, ale efekt szału nie zrobił.

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 po 7 ml

bardzo ok

Bardzo dobry tusz. Ladnie rozdziela rzesy, troche pogrubia i odrobinke wydluza. Daje bardzo naturalny efekt, nie maze sie i nie osypuje. Rzeczywiscie bardzo trwaly, odporny na lzy (takie umiarkowane) i krople deszczu (chociaz w czasie ulewy pewnie by poplynal :p ). Nie wiem czy kupie go jeszcze raz tylko z jednego powodu: cena. Fakt, nie jest jakis superdrogi, ale znam porownywalny 4 razy tanszy:)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy, ostatnio nie maluje sie codziennie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

niezły

Całkiem niezły,ładnie wygląda,jest trwały,przez cały dzień sie utrzymuje,zdarzyło mi sie kilka razy zostawić go na noc i rano też wyglądał nienajgorzej.Nie osypuje się,nie kruszy.Mam go już dosyć długo i nadal wygląda dobrze.Jeśli ktoś lubi bardziej widoczny makijaż,to nie polecam,bo ten tusz wygląda bardzo delikatnie,oszałamiającego efektu nie ma,ale jakość bardzo dobra.

Manicure z chmurkami

Tusz jest całkiem dobry - oko ładnie w nim wygląda: rzęsy są delikatnie pogrubione, wydłużone, rozdzielone. Jednak jego głównym mankamentem jest rozmazywanie się - po 2-3 godzinach pojawiały się czarne podkówki. Dlatego 3, a nie 4 *.

szwedzki ideał

Najwyższa jakość! I piękny efekt. Jako alergiczka szukam zawsze produktów, które nie drażnią - formuła tej maskary nie powoduje żadnej reakcji alergicznej, jest wyjątkowo delikatna. Tusz pozostaje na rzęsach przez cały dzień - nie kruszy się i nie rozmazuje. Jeśli szuka się ideału w tej kategorii, to High Wear Defining Mascara właśnie nim jest!

Naprawde rewelacja

Jest to tusz, ktorego bardzo dlugo poszukiwalam. Nie zawiodlam sie i polecem dziewczyna, ktore maja problemy ze znalezieniem czegos co spelni wszystkie wymagania stawiane tusza.