Styling Effect, Pianka modelująca (stara wersja)

Styling Effect, Pianka modelująca (stara wersja)

Od producenta: Specjalny kompleks chroniący włosy (ceramidy i polimer kondycjonujący). Filtr UVA oraz czynniki AVC skomponowany z aminokwasami i witaminami, ze szczególną troską pielęgnują twoje włosy, zapewniając im zdrowy wygląd.
Ode mnie: pianka bardzo lekka choć silna w działaniu. Nie obciąża włosów, nadaje im ładny połysk i ułatwia modelowanie. Jest to jedna z lepszych pianek jakie używałam.

Cena: 8,50 zł

okropna

Skusiła mnie niska cena ,kupiłam ją akurat na promocji za 6,5 :( i szkoda nawet tych 6,5 :( okropnie skleja włosy ,mimo że dawałam jej bardzo mało ( mam cienkie wlosy) smierdzi strasznie ,wogóle jestem na nie!!!!!

Używam tego produktu od:1 tydz
Ilość zużytych opakowań:1/3 reszta w koszu

Odpowiada mi

Piankę dostałam od przyszłej tesciowej, bo jej nie odpowiadała:)
Mam wersję ekstra mocną i jestem z niej zadowolona, ponieważ mam cienkie włosy i ciężko mi je obciążyć, a ona je obciąża i sprawia,że wyglądają jakby były mocniejsze i grubsze.
Nie modelowałam nią fryzury,ale teściowa próbowała na swoich krótkich włosach i pikuś, dlatego mi oddała.
Podsumowojąc mnie odpowiada, ale nie wymagam od niej cudów, natomiast jeśli ktoś ma grube włosy i chciałby przy jej pomocy modelować fryzurę to zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od:trzy tygodnie z przerwami

Bardzo fajna ;)

Mam wersję ekstra mocną.
Pianka bardzo dobrze modeluje włosy, ma fajny zapach. Dobrze układa się nią włosy, włosy nie przetłuszczają się i raczej nie sklejają...
Zniszczyłam aplikator po połowie :D Nie wiem jak to zrobiłam, ale ja ogólnie jestem zdolna. Ale to raczej nie wina opakowania...
Są lepsze, ale ta jest dla mnie dobra ;)
Używam już 2 opakowania i chyba zostanę przy tej piance ;)

Cellulit mity

Cudeńko

Chociaż mam dość dużą czuprynę skusiłam się na taką piankę.Lubię eksperymentować.Po umyciu włosów wzięłam na rękę niewielką ilość pianki.W mgnieniu oka urosła jak na drożdżach.Nałożyłam ją na końcówki i u nasady włosa.Włosy dobrze się rozczesały.Ładnie pachniały tą pianką.Dobrze się wysuszyły.Na drugi dzień były bardzo ładne.Dobrze się układały, były mniej elektryzujące nie puszyły się.Zauważałam,że po każdym dniu (na noc nakładałam piankę)włosy były lekko podniesione u nasady.Podobało mi się to.Aplikator poręczny.Produkt wydajny.Cena niewygórowana.Polecam.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Super :-)

Pianka ta długo stała na mojej półce, zanim zdecydowałam się zaryzykować i jej użyć. Przyzwyczajona do tego, że pianki sklejają włosy użyłam ją właśnie do odstających kosmyków. Niestety, moja próba się nie powiodła bo... Ta pianka nie skleja moich włosów! Świetnie się nią modeluje włosy. Efekt: świetna fryzura na co dzień. Jeśli ktoś szuka pianki na imprezę, to ta się nie nadaję. Lepiej wtedy kupić coś sklejającego ;-)

No cudo!

Mam wersję extra mocna.

Co tu dużo pisać-pianka jest idealna dla cienkich,ale gęstych włosów.
Dobra do codziennego użytku.Ja mam szybko przetłuszczające się włosy a ta pianka ich nie obciąża i włosy wyglądają świeżo.
Włosy łatwo dają się rozczesać no i ten zapach:)Używam tego produktu od:rok

jeszcze kiedyś kupię :)

Pianka ma super zapach,co bardzo mi się podoba. Daje bardzo fajny efekt .. tylko trochę słabo usztywnia włosy. Osobiście używam jej tylko do podkreślenia niektórych pasemek :) Jestem z niej zadowolona,bo daje włosom świetny połysk i efekt push up :) Godna uwagi. Polecam :)

Godna polecenia.Choc ma minusa

Kupilam zielona, czyli mocna. Tak jak deklaruje producent jest delikatna, latwa w uzyciu i do codziennego uzytku. Efek zwiekszonej objetosci takze sie sprawdza. Ale co do tego ze mocno utrwala-sprzeczalabym sie...

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:3/4 pierwszego

Zraziła mnie do pianek

Bardzo skleja i prostuje kręcone włosy, matowi je. Po wyschnięciu i późniejszym czesaniu wykrusza się i pozostawia na włosach biały pył. Lepszy efekt po zastosowaniu na mokre włosy, na suche- powoduje, że wyglądają nieświeżo. Skutecznie zraziła mnie do pianek- teraz używam wód do układania- dużo lepiej!

Używam tego produktu od:w 2006 r
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

świetna pianka

Używam jej prawie codziennie. Moje włosy bardzo nie lubią zabiegów stylizacyjnych i generalnie ciężko je ułożyć, ale ta pianka nieźle sobie z nimi radzi. Nie wysusza włosów tak bardzo jak inne pianki. Fryzura trzyma się cały dzień, nie muszę się już obawiać, że najmnieszy podmuch wiatru zrobi mi na głowie siano :-) Jest też bardzo wydajna.

taki sobie

poprostu zwykła pianka, nic nadzwyczajnego , włosy mam lekko kręcone, a po tej piance mam uczucie jakby coś mi usiadło na głowę , kupuje ten produkt w warunkach ekstremalnych, czyli jak jestem na wyjeździe a w supermarkecie tylko to zalega na półkach.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

SUPER!!

Nigdy nie przepadałam za piankami ,miałam z nimi dość
przykre doświadczenia: typu przyklapnięte obciążone włosy,ale postanowiłam kupić coś do stylingu. Postanowiłam sprawdzić piankę, która na KWC ma dość dobre notowania i przystępną cenę.I jestem bardzo zadowolona pianka jest super, włosy się nie kleją, ładnie sie układaja.Szczerze polecam!!