Elite Model's Fashion, Professional, Pędzel do różu

Elite Model's Fashion, Professional, Pędzel do różu

Ścięty pędzel wykonany jest z naturalnego, miękkiego włosia, dzięki czemu nie powoduje podrażnienia skóry i jest miły w dotyku. Umożliwia precyzyjne nakładanie różu na policzki i podkreślanie kości policzkowych. Pędzel można czyścić w wodzie z mydłem.

pędzle
do różu
pojedyncze
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

w ogóle nie nakłada produktu! (drewniana rączka)

Posiadam ten z drewnianą rączką.

Jest tragiczny.
Używany róż/bronzer szybko się zużywa, pomimo że pędzel prawie wcale go nie nakłada.
Co z tego że jest miękki, gęsty i dobrze wykonany, jak totalnie nie spełnia swojej funkcji.
Dodatkowo nie był on najtańszy.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Jestem zadowolona z zakupu

Pędzla używam od ponad pół roku, szukałam dobrego produktu w atrakcyjnej cenie, po zapoznaniu się z pozytywnymi recenzjami kwc zdecydowałam się na zakup tego produktu. Zachęciła mnie również promocja w Rossmannie dzięki czemu kupiłam go za niecałe 20 zł.

Mój pędzel jest identyczny jak ten na załączonym zdjęciu, ma czarną plastikową rączkę. Pędzel bardzo dobrze leży w ręku, jest wygodny i dobrze wykonany. Od początku użytkowania nie zauważyłam aby wypadł z niego chociaż jeden włos. Ma bardzo przyjemne włosie. Ponadto jest według mnie bardzo dobrze wyprofilowany co umożliwia łatwą aplikację kosmetyków.

Pędzel jest skośny, dzięki temu można nim bez problemu modelować twarz bronzerem. Używałam go również do nakładania rozświetlacza oraz różu i w każdej sytuacji egzamin zdał na piątkę.

Dlaczego nie dam mu 5 gwiazdek? Otóż uważam, ze pędzel mógłby być jednak bardziej zbity. Osobiście nie jest to dla mnie jakiś duży problem, jednak trzeba się trochę nim namachać aby uzyskać pożądany efekt. Jednak ogólnie jestem zadowolona ponieważ jest to porządny produkt o dobrej jakości. Nie ma obaw, ze narobię nim sobie nieestetycznych plam. Bardzo łatwo rozetrzeć nim granice bronzera i uzyskać ładny jednolity kolor.

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jeden pędzel

Przyjemny pędzel

Mam wersję z bambusową rączką.

Pędzel jest dość starannie wykonany, bardzo miękki, dobrze się go myje, włosie nie wypada. Co do funkcjonalności to łatwo nałożyć nim naturalną mgiełkę różu i raczej łatwo się z nim współpracuje.

Jedyny zarzut jaki mam, to ilość włosia - wydaje mi się, że jest trochę za rzadkie. Mógłby być też tańszy.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Bardzo fajny

Jest to mój pierwszy pędzel do różu. Kupiłam go ponad rok temu i do tej pory wygląda tak jak w dniu zakupu.
Pędzelek jest bardzo delikatny, mizianie się nim po buzi to sama przyjemność. Włosie nie wypada, nie zbija się w kulki, po praniu nie odkształca się.

Jest to skośny pędzel, więc idealny do konturowania. Nabiera odpowiednią ilość kosmetyków, przynajmniej jak dla mnie. Jestem bladziochem, więc szczerze mówiąc wolę machnąć pędzlem jeszcze raz, niż nabrać go za dużo i mieć na buzi piękne ciemne placki ;)

Posiadam wersje ekologiczną z bambusową rączką.
Zaznaczam iż, nie wiem czy kupię ponownie, bo po pierwsze mam wrażenie że nim pędzel się zużyje, to skończą go produkować :D, a po drugie, mam ochotę wypróbować pędzel EccoTools 1201.

Używam tego produktu od: ponad rok

NIE!

Nie lubię tego pędzla.
Do różu czy bronzera preferuję bardziej twarde pędzle. Ten jest stanowczo za miękki. Trzeba bardzo długo nim machać, żeby było widać na skórze nakładany nim kosmetyk. Róż, czy bronzer nakładany tym pędzlem "nagle" staje się bardzo niewydajny - mam wrażenie, że pyłek jakoś znika między włosiem, jest przez nie pochłaniany, a na dodatek mało co jest przenoszone z opakowania kosmetyku na skórę.
Po co mi pędzel, który pochłania kosmetyki? Nie ma już dla mnie znaczenia, że jest porządnie wykonany, włoski nie wypadają, nie odkształca się (za to daję jedną gwiazdkę), jeśli pędzel nie spełnia podstawowego zadania - nie daję rady pomalować nim twarzy.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: około 3 miesiące męki i bezproduktywnego zużywania kosmetyków
Ilość zużytych opakowań: Jeden

ŚWIETNY!

Mój ma drewnianą rączkę. Kupiłam go na przecenie w Rossmanie, z dołączonym prezentem - małym lusterkiem idealnym do torebki. Pędzel jest naprawde super - posiada włosie, którym aż przyjemnie "jeździ się" po twarzy, łatwo nakłada się kosmetyk, i co najważniejsze od pół roku używania, nawet przy myciu nie wypadł chyba żaden włosek! Absolutnie fantastyczny.

Ilość zużytych opakowań: ciągle jeden

Super produkt

Jestem posiadaczką tego pędzla także w wersji z drewnianą rączką. Kupilam go już naprawdę bardzo dawno i używam codziennie, jestem z niego bardzo zadowolona.
jest fajnie ścięty, co ułatwia aplikację. Ma fajne włosie, dobrze umocowane, nic z niego jeszcze nie wypadło .

Mogę zdecydowanie go polecić

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo dobry pędzel

Ja także posiadam ten z drewnianą rączką. Pędzel ma bardzo miękkie, syntetyczne włosie. Jest odpowiednio ścięty do nakładania różu i bronzera ( ja czasem końcówki używam także do rozświetlacza). Co prawda jest mało zbity a to powoduje, że trzeba się trochę namachać przy nakładaniu - za to odjęłam pół gwiazdki.
Prałam go już wiele razy i nie zgubił żadnego włoska i nadal jest przyjemny w kontakcie ze skórą ;)
Na prawdę wart uwagi :D

Warto zainwestować.

Posiadam chyba wersję "ekologiczną", z jasnego drewna.
Pędzla używam już dość długo, bo ponad rok i w ogóle nie stracił swoich właściwości/zalet, czyli:
+ jest bardzo przyjemny dla skóry twarzy,
+solidnie wykonany (nie wypadł mi z niego chyba ani jeden włosek, nawet podczas mycia),
+ dobrze, równo nakłada róż (używam wypiekanego),
+ cena - na pewno zapłaciłam poniżej 20 zł

Używam tego produktu od: na pewno ponad rok
Ilość zużytych opakowań: jeden

CUDO

Ostatnie zakupy w drogerii pierwszy raz od dłuższego czasu mogę ocenić na baaardzooo satysfakcjonujące. Przede wszystkim zainwestowałam w to małe cudo. Wcześniej używałam innych pędzli do różu ale ten to mistrzostwo. Nabiera róż na włosie w zadowalających ilościach, nie sypie się z niego. Nakłada róż równomiernie i naturalnie. Jest mięciutki i solidy. Baardzo przypadł mi do gustu! POLECAM

fajny

delikatny
nie podrażnia skóry
daje dobry efekt (a nie sztuczne plamy na policzkach)

jedyne co mi sie nie podoba to to, ze gdy chce mocniej podkreslic policzki to musze kilka razy aplikowac róż żeby cos bylo widac

bardzo polecam jako pędzel do różu na codzien

Używam tego produktu od: tygodnia

bardzo fajny

Jak poprzedniczka mam wersję z bambusową rączką - pędzle z tej serii łudząco przypominają te z EcoTools :) A i cena podobna. ja za swój do różu z serii Eco zapłaciłam ok 16 pln więc cena przyjemna :)
To bardzo dobry pędzel, ma więcej zalet niż wad :D

Plusy:
+ bambusowa ekologiczna rączka
+ delikatne, mięciutkie włósie
+ dobry kształt
+ mam róż wypiekany KOBO i nabiera się go pędzlem bardzo dobrze, bronzer ma bardzo twardy i zbity, tu muszę się więcej namachać żeby było go widać ale przez to efekt jest bardziej naturalny :)

Wady:
- wg mnie za tą cenę brak :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel