Ewa Schmitt, Zmywacz do paznokci - gel z olejkiem z zielonej herbaty i witaminą E

Żelowa odżywka o innowacyjnej formule. Przeciwzapalne i łagodzące właściwości olejku z zielonej herbaty aktywnie wpływają na zdrowy i zadbany wygląd paznokci. Żelowa konsystencja zmywacza zapewnia komfort użytkowania.

w butelce
50-100ml

Bardzo wolno zmywa

Zmywacz do paznokci to coś, co ma działać szybko i nie szkodzić. Żelowa formuła nie sprawdziła się w tym kosmetyku - najpierw trzeba nalać na wacik, poczekać aż się wchłonie, potem dość długo trzymać na paznokciu aż usunie lakier. Usuwa dokładnie i dobrze, ale okropnie wolno, co mnie niezwykle irytuje. Na dodatek jest niewydajny - muszę ciągle dolewać na wacik zmywacza, bo poprzednia porcja moment traci działanie.
Nie wysusza mi paznokci ani skórek, pachnie ok, ale po prostu go nie trawię :P

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1045481].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest OK

Traktuje ten produkt tylko w kategorii zmywacza do paznokci, z odżywką chyba nie ma on wiele wspólnego - przynajmniej ja takiego działania nie widze. Jako zmywacz jet OK. Na bardzo fajną konsystencję - nie rozlewa się tak łatwo, plus za zapach i dokładność zmywania oraz przystępna cenę.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987025].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Zmywacz miał być innowacyjny. Niestety, prócz ciekawej konsystencji nie posiada żadnych plusów. Jest mało wydajny, ciężko zmywa lakier z paznokcia. Nie wchłania się w wacik. Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877362].usefull || 0 }}% pomocna.
manicure geometryczny

Warto kupić

Najlepszy zmywacz jaki miała, bardzo szybko zmywa lakier, nie trzeba trzeć wacikiem wiele razy o płytkę.
Starcza na więcej razy niż zwykły płynny zmywacz. Minus to, że nie wchłania się zbyt szybko wacik, przez co rozlewa się na palce, podczas zmywania lakieru

Ilość zużytych opakowań: 1 niecała butelka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839691].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam.

Kupiłam, bo zdawało mi się, że żelowa formuła to na pewno zmywacz to będzie jakiś absolutny och i ach.. No nie jest.

Plusy.
+ Żelowa formuła jest okej. Trzeba się do niej przyzwyczaić, ale po kilku użyciach daje radę.
+ Dobrze zmywa. To naprawdę plus. Mówię tutaj o efektach, nie o czasie jaki poświęcam na uzyskanie tego efektu. Nie mniej jednak temu zmywaczowi nie oprą się żadne czerwienie, granaty i inne ciemnie kolory.
+ Nie przesusza skórek wokół paznokci.

Minusy.
- Jest upierdliwy w stosowaniu. Trzeba mieć odpowiednie podejście do tego zmywacza, należy dać mu się wchłonąć w wacik, następnie w paznokieć.. Szkoda mi czasu na takie cacanie się.
- Z butelki wylewa się za dużo, przez co nie jest wydajny. Podczas zmywania kilkakrotnie trzeba namoczyć wacik, przez co jest podwójnie niewydajny.
- Butelka twarda, nie da się jej postawić do góry nogami. Kiedy zmywacz jest już gdzieś przy dnie ciężko go wydobyć.
- Śmierdzi niemiłosiernie. Przynajmniej przy odkręceniu buteleczki, można się udusić.. Potem jest jakby lepiej.
- Nie jest wart swojej ceny. Zapłaciłam chyba 8 złotych w Rossmanie. Niestety dla mnie tuż obok na półce stoi moja ukochana Isana za 5 złotych, a starcza mi na duużo dłużej.

Kiepski eksperyment, więcej nie kupię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[794135].usefull || 0 }}% pomocna.

lubie go

Podoba mi sie jego ¿elowa formu³a oraz to ze szybko i skutecznie usuwa lakier z paznokci. Jedyny minus to acetonowy zapach. Jednak plusy przewazaja - jest wydajny i tani poza tym spelnia swa role . Polecam !

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[787284].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo sobie chwalę. KWC wśród zmywaczy do paznokci.

Zalety ;
- Wydajny.
- Niedrażniący zapach (w porównaniu do innych zmywaczy).
- Cena (kupuję za mniej niż 5 zł).
- Bardzo wydajny pomimo, że często zmieniam lakier na paznokciach.
- Nie przesusza mi płytki paznokcia ani skórek, wręcz je pielęgnuje (co się nieczęsto zdarza).
- Dzięki żelowej formule nie wylewa się za dużo z buteleczki ani nie spływa z wacika czy paznokci.
- Bardzo dobrze zmywa lakiery do paznokci (kilka warstw), również te z drobinkami.
- Idealnie zmywa każdy kolor - nawet te ciemne, czerwienie. Lakier zostaje na waciku a na paznokciach i dłoniach nie ma ani śladu.
- Delikatna formuła z wit. E i olejkiem z zielonej herbaty.

Wady ;
- Twarde opakowanie z lekko okrągłym zamknięciem. Kiedy jest już bardzo mało produktu nie można postawić opakowania na zakrętce.
- Nie wsiąka łatwo w wacik, trzeba go lekko przygnieść.
- Naniesienie żelu bezpośrednio na paznokieć nie da najmniejszych rezultatów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[739310].usefull || 0 }}% pomocna.

Innowacyjna formuła, która się nie sprawdza

Niestety chyba jestem uzależniona od zakupów dziwacznych nowości :(

Kiedy zobaczyłam ten zmywacz zachwyciłam się.

Myślałam, że żel będzie mógł spokojnie "poleżeć" chwilę na paznokciu i tym sposobem lakier szybciej się rozpuści.

Niestety... Zmywacz nie dość, że nie radzi sobie z np. czerwonym lakierem przy skórkach to jeszcze wysusza płykę i skórki.

O smrodzie nawet nie wspominam ;)

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam połowę opakowania, resztę wyrzuciłam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[730014].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Rzadko używam lakierów do paznokci z uwagi na dość słabą kondycję moich paznokci.
Ten zmywacz kupiłam głównie z uwagi nha formułe żelu - i tu muszę stwierdzić że się sprawdza. Nie wylewa mi się przy użyciu pół butelki, tylko pożądana ilość. Dzięki czemu jest doiść wydajny Niestety z uwagi na żelową konsystencję i dość twarde opakowanie są kłopoty gdy produkt sięga denka....
Wadą tego zmywacza jest niestety skłąd - a dokładnie zawartość acetonu.
Ze zmywaniem wg mnie radzi sobie nieźle

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: po pierwszym

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[721561].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo innowacyjna innowacyjność

Superhiperinnowacyjny zmywacz. Po erze bezacetonowej wracamy do czyściutkiego acetonu. Cudownie!
Kupiłam w pośpiechu, przez przypadek i nie stało się najlepiej.

Cokolwiek miała robić żelowa konsystencja-nie robi tego. Trzeba wylać to na wacik, postarać się nie rozlać na sofę, posiedzieć z owiniętym wacikiem paznokciem i przejść do następnego. Jeżeli to miało mi coś ułatwić, to się nie udało. Jeżeli miało dbać o moje paznokcie-to tym bardziej się nie udało. Tyle, że takie trochę inne, niż zazwyczaj.

Plus za to, że po opanowaniu obsługi tego czegoś da się zmyć paznokcie w miarę szybko i w miarę dokładnie. Zostawię sobie do granatowego lakieru.
Plus za to, że dosyć wydajne.

Niemniej całe dzieło sztuki chemicznej jest tylko trochę gorsze od zmywacza z Biedronki. Bardzo przeciętne, z całą pewnością warte znacznie mniej, niż trzeba za nie zapłacić.

generalnie polecam tylko i wyłącznie do bardzo ciemnych lakierów, położonych bez bazy.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[699710].usefull || 0 }}% pomocna.