Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Flexible Curls, Balsam podkreślający loki (nowa wersja)

Flexible Curls, Balsam podkreślający loki (nowa wersja)

Cena już od 14,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zapobiega puszeniu się włosów. Dostępny w 5 wersjach.
Podkreśla kształt loków, nadając im miękkość w dotyku.
Sposób użycia: rozprowadzić balsam na wilgotnych włosach. Aby podkreślić loki wysusz je na powietrzu. Dla większej objętości wysusz włosy suszarką.

Świetny stylizator za niewielkie pieniądze

To zdecydowanie najlepszy stylizator do loków jaki miałam, co nie zmienia faktu, że zamierzam szukać dalej. :)
Jeśli chcesz wydobyć skręt swoich włosów i nie wydać fortuny, polecam ten balsam. Po pierwsze, rewelacyjnie nawilża i nie skleja loków. Opakowanie jest bardzo dobrze przemyślane, nie trzeba bawić się w żadne odkręcanie itp.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to średnia wydajność spowodowana tym, że dość często muszę robić poprawki. Warto tu zastanowić się, czy w rezultacie nie zaoszczędzimy kupując droższy krem, dzięki któremu być może unikniemy dokładek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552506].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatne fale

Odzywka jest dosc rzadka. Latwo wydobyc ja wiec z butelki i wycisnac odpowiednia ilosc. Ma konsystencje wodnistej zwyklej odzywki do wlosow ( takiej do spłukiwania) . Codziennie chodze spac albo w warkoczu lub w koku. Lubie miec krecone wlosy, zwieksza to objetosc moich wlosow optycznie. Odzywka jednak ta ma ciezka formule. Wlosy sa dodatkowo dociazone, co powoduje ze wcale sie nie kreca. Lekko falują. Szalenstwo za to jest przy twarzy, gdzie wlosy mam krótsze. Tutaj to juz jest artyzm i dowolnosc. Takie swinskie ogonki jakie tu powstaja to tragedia. Niestety, ale nie o taki efekt mi chodzilo. Fajne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492376].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Próbowałam dać mu kiedyś szansę, ale poległ. Zwykły balsam do włosów, nie ma żadnych właściwości podkreślających loki.
- słabe nawilżanie włosów, właściwie niezauważalne
- nie ma nic wspólnego z produktami do włosów kręconych, nie podkreśla ich
- ogólnie nie współgrał z moimi przesuszonymi włosami

Plus za:
+ zapach
+ konsystencję przyjemną do nakładania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389201].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Balsam

Zalety:
- ma lekką konsystencję
- nawilża i odżywia włosy
- wygładza i nadaje jedwabistość
- wyzwala blask
- ma wygodne opakowanie
- ujarzmia puszenie włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1336626].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Balsam ten bardzo fajnie podkreśla skręt, ma ładny zapach, fajne opakowanie, cena tez jest przystępna. Minusem jest fakt, że produkt bardzo skleja włosy, przez co nie da się ich później rozczesać. Ale ma to tez swoje zalety, bo skręt się dłużej trzyma dzięki temu. Balsam nie jest zbyt wydajny dlatego używam go sporadycznie. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie, bo może znajdę ciekawszy kosmetyk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325771].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

Balsam jest przyjemny i ma całkiem w porządku skład. Głównym plusem jak dla mnie jest absolutny brak slikonów (albo gdzieś dobrze schowane, bo w składzie go nie znalazłam pod żadną ciekawą nazwą.
Włosy mam falowane, typ 2B. Dobrze radzi sobie ze stroną bardziej skręconą.
Zapach typowy dla Nivea. Zostaje na puklach, nie ulatnia się.
Trzeba umieć go użyć. Za pierwszym podejściem zostawił mi okropne strączki.
Propozycja: po wyjściu spod prysznica na ociekające wodą włosy (można wcześniej rozczesać albo na żywioł, głową w dół) nałożyć produkt od ucha w dół (metoda "modlących się dłoni" lub po prostu ugniatając je). Gnieść przez minimum 2 minuty. Nadmiar wody i produktu odączyć za pomocą bawełnianej koszulki/ręcznika z mikrofibry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192133].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabo

Nie poprawił skrętu moich loków. Obciąża, a oprócz zapachu nie bardzo jest o czym mówić wymieniając plusy. Został schowany głęboko do szafki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149256].usefull || 0 }}% pomocna.

Porażka

Jedyny plus tego balsamu to ładny zapach, charakterystycznych dla produktów Nivea. Jeżeli chodzi o podkreślenie loków - brak jakichkolwiek efektów. W moim przypadku był to zupełnie nietrafiony zakup

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1141636].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest średnio

Spodziewałam się jakichś spektakularnych efektów, w końcu producent zmienił formułę, jednak dla moich włosów super działania nadal brak, szczerze powiedziawszy nie czuję różnicy.
Krem ma konsystencję wodnistą, bardziej jak mleczko, przecieka przez palce, więc trzeba uważać. Z ilością też bardzo ważne, żeby nie przesadzić, bo mi się już kilka razy tłuste strąki zdarzyły. Trzeba koniecznie nakładać od uszu w dół, albo nawet i jeszcze niżej. Tak czy siak, mocno obciąża fryzurę i sprawia, że włosy są przyklapnięte, bez objętości. Mnie to aż tak nie przeszkadza, bo mam ich bardzo dużo, ale jeśli ktoś ma cienkie włosy, zadowolony nie będzie.
Zapach ładny, taki krem Nivea zmieszany z lekką chemią, efekt końcowy bardzo intensywny, ale łagodny, przyjemny.
Loki są różne, czasem się uda, że bardziej sprężyste, ale to tylko przez kilka godzin, a czasem są naprawdę słabe, jakby nawet trochę rozprostowane.
Ja już tego kremu nie kupię, bo lepsze działanie ma pianka, a i kremów sporo, warto znaleźć coś o lepszym działaniu.
Nie pląta włosów, wydajny, wystarcza na około pół roku.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111286].usefull || 0 }}% pomocna.

używam non stop

Wypróbowałam już wiele drogeryjnych produktów do stylizacji loków i zawsze pokornie wracam do balsamu Nivea :)

+ idealna, rzadka konsystencja, nie skleja włosów w fatalne sztywne strąki jak większość produktów, nie pozostawia nieestetycznych białych resztek
+ podkreśla loki, zapobiega puszeniu się włosów, włosy są miękkie, sprężyste, błyszczące, ładnie wygładza "sianko" które robi się na czubku głowy ;). Nakładam zarówno na mokre jak i suche, dla odświeżenia fryzury
+ cudowny zapach!
+ dostępność

- wydajność jak na moje potrzeby niezadowalająca, używam codziennie i starczy mi na ok 3tyg
- cena

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo :)!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1110981].usefull || 0 }}% pomocna.