Aromaflos, Relaksujący peeling do mycia ciała (stara wersja)

Aromaflos, Relaksujący peeling do mycia ciała (stara wersja)

Delikatny preparat przeznaczony do mycia i pielęgnacji skóry całego ciała, zwłaszcza ze skłonnościami do przymieszkowego oraz nadmiernego rogowacenia i złuszczania się naskórka. Nie wywołuje podrażnień skóry w miejscach stosowania. Doskonale zmywa naturalne zabrudzenia skóry, zmniejsza skłonność do powstawania zaskórników poprzez dokładne oczyszczenie porów. Daje uczucie odświeżenia i odprężenia. Nadaje skórze przyjemny i długo utrzymujący się zapach. Poprawia ukrwienie skóry poprzez automasaż zbliżony do drenażowego. Po zabiegu nabiera ona ładnego, zdrowego wyglądu. Codzienne stosowanie preparatu poprawia koloryt skóry, jędrność, jej kondycję, zmniejsza widoczność rozstępów.

Jaka aromaterapia...

Jest to rzeczywiście żel peelingujący, nie peeling. Mnóstwo maleńkich drobinek (mógłby być używany do twarzy) i leista konsystencja. W sam raz do wrażliwszych okolic ciała - ramiona, dekolt, biust, ale pośladków to on nie wzruszy ;) Wygładza skórę, nie drażni jej, nie wysusza. Nie rozumiem idei żelu peelingującego, bo samego żelu od nie zastąpi, ale może niektórzy to lubią. Ogromnym jednak minusem jest zapach - przesłodzony, męczący. Kupiłam opakowanie gabinetowe 1000ml i po pierwsze: jest nieszczelne, żel wylewa się na zewnątrz nawet przy "zaplombowaniu" paskiem plastiku. Po drugie - ten zapach jest tak męczący, że 400ml zużyłam w ciągu 1,5tyg, byle więcej - byle szybciej. Bez wcześniejszego przetestowania zapachu odradzam!

Używam tego produktu od: 3tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1000ml

niezły

Jako piling do codziennego użytku pod prysznicem ma konsystencję w sam raz - dużo drobinek i odpowiedniej wielkości. Nie wysusza skóry i jest wydajny. Zapach faktycznie taki orzeźwiający, ale mnie nie przypadł do gustu - jest w nim jakaś drażniąca, niemiła dla mnie nuta której nie umiem zaakceptować, i z tego powodu więcej nie kupię.

ilość zużytych opakowań: 1

Swietny

Bardzo dobry peeling, doskonale się rozprowadza i usuwa martwy naskórek. Używam go codziennie, a mimo to nie zauwazyłam zadnych podraznień skóry, a tylko jej wygładzenie i miękkość. Peeling ma tez ładny zapach, który pobudza zmysły i dodaje energii, zwłaszcza rano :D

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

zastępstwo za rękawicę

Generalnie pilingi w żelu uważam za pieniądze, które idą psu pod ogon, bo nic tak nie zetrze skóry jak cukier wsypany do olejku pod prysznic Nivea albo, sposobem polecanym juz przez Witkacego - szczotka lub rękawica z rafii użyta na sucho, przed kapielą :).
Ale czasem nie mam czasu na powyższe zabiegi, a potrzebuję się wygładzić (np. na rejsie dookoła Bałtyku - kto by nosił szklankę cukru z pokładu pod prysznic?!) i wtedy ten piling jest idealny :
szoruje jak trzeba, zachwycająco pachnie, rześko i pomarańczowo, tubka jest wygodna, nie obłazi, zamkniecie jest wygodne - nie ma strachu, że zaginie zakrętka i całość będę wybierać z dna kosmetyczki.
Cena przystępna i nie testują na zwierzakach, na co zwykle zwracam uwagę.

przyjemnie

Pieknie pachnie, tak orzezwiajaco. bezproblemowo sie splukuje. skora po myciu robi sie gladsza i bardziej miekka. nie podraznia i nie wysusza skory, mimo, ze uzywam go codziennie. poreczna tuba.

Błeeeee!

Może zacznę od zalet. Peeling ma dużo drobinek, które nie spływają podczas masażu i dobrze złuszczają skórę. Skóra nie jest przesuszona, a wprost przeciwnie - nawilżona, odżywiona, gładka. Teraz wady: TEN PEELING ŚMIERDZI. Okropnie, kwaśno, jak skisłe warzywa czy coś równie nieprzyjemnego. Napaliłam się na to geranium, lawendę i co tam jeszcze miało być w środku (tere-fere!), no i głupia nie powąchałam w sklepie. Zapach skutecznie odbiera przyjemność stosowania tego skądinąd dobrego jakościowo kosmetyku. Dałabym trzy gwiazdki, gdyby produkt nie obiecywał aromaterapii. Fuuuu... Porażka. Ilość zużytych opakowań: Jedno. Z trudem.

świetny

Gęsty, ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza, nie pieni się. Dobrze się spłukuje, drobinki nie zostają na ciele jak to bywa przy innych peelingach. Drobinki są małe i ostre, jest ich dużo. Dobrze ściera i złuszcza, czuję jak drobinki zdzierają mi skórę, a to lubię. Mimo to jest delikatny, nie wysusza, rzeczywiście nadaje się do codziennego stosowania. Skóra jest po nim lekko zaróżowiona, gładka i przyjemna w dotyku. Niestety, na samym początku pękło mi opakowanie od góry i dalej nie mogłam go wydobywać normalnie, tylko przez powstały otwór, ale nie odejmuję za to*, może tylko mi się tak trafiło. Wydajny.

przyjemny :)

Bardzo przyjemny w użyciu. :)Jest poręczny, ma idealną konsystencję i bardzo energizujący zapach.Dobrze złuszcza martwy naskórek, wygładza skórę i chyba troszkę nawilża.Jednocześnie jest bardzo delikatny - nie podrażnia skóry - nawet stosowany codziennie.Efektu zmniejszenia widoczności rozstępów nie zauważyłam. ;)Ilość zużytych opakowań: 1