One by One (tusz do rzęs)

One by One (tusz do rzęs)

Zgłoszony przez Kasię:
Mimo całego mojego zaufania do tej firmy, nie mogę polecić tego kosmetyku dziewczynom, które noszą szkła kontaktowe. Fatalnie się osypuje, właściwie nie widać grudek, ale oko jest jakby podkrążone i zmęczone. Jeżeli komuś zależy na delikatnym, codziennym makijażu to trafia w dziesiątkę. Nie nadaje się on natomiast na wieczór, bo mało eksponuje oko. Mimo kilku wad, są również zalety, ma świetną szczoteczkę i delikatną kremową konsystencję, dobrze wydłuża rzęsy, ale przy najmniejszej wilgoci spływa (doświadczyłam tego na własnej skórze - brrrr).

Cena: ok. 30 zł

bardzo dobry

Kosmetyk wyciągnełam z szuflady po roku i mnie zaskoczył, używałam tuszu z oriflame visons który również mi odpowiadał ale ten tusz jest ekstra :
-rzęsy podkrecone do brwi
-wydłużone
- nie posklejane

po prostu cudne . Zastanawia mnie tylko jedno czy jest jeszcze na półkach sklepów ? Bo jestem zdecydowana na następny zakup .

Używam tego produktu od:długiego czasu

najlepszy jaki miałam

Super wydłuża, podkręca, ładnie barwi (wersja czarna), jest wytrzymały (wersja wodoodporna), malowanie zajmuje naprawdę niewiele czasu,... :) Same zalety. a i szukam go od 2 miesięcy i nie mogę znaleźć... A wczoraj się dowiedziałam, że go wycofali :( Ale została mi szczoteczka, więc stosuję ją do tuszu lumene star effect mascara i efekt jest podobny.

ok

Podobała mi się szczoteczka - mała, docierająca do wszystkich rzęs, dało się nią podkręcić rzęsy. Tu jednak minus: malowanie nią trwało dłużej niż w przypadku innych tuszów i trzeba się było nieźle namachać. Rzęsy były jednak dobrze rozdzielone. Tusz był dość trwały, nie zauważyłam osypywania się. Zmywał się w miarę łatwo. Nie zauważyłam efektu pogrubienia ani wydłużenia rzęs, były za to podkreślone i trochę podkręcone. Ogólnie tusz jest niezły i gdyby był w sprzedaży, to kupiłabym go znowu.

Konturowanie Smashbox

BEZ zastrzerzen

Moim zdaniem do tego produktu nie powinno sie miec zastrzeerzen. FAkt ,ze jak po raz pierwszy zobaczylam ten tusz a raczej jego szczoteczke, to sie do nie go zniechecilam. Ale dobrze sie rozczarowac:)tusz ladnie wydluza rzesy,nie pozostawiajac ich sklejonymi! wlasciwie tusz ten dstalam w prezencie,bo sama bym go nie kupila (szczoteczka ) nie wiem dlaczego inne dziewczyny daja mu takie niskie noty, moze jakis felerne egzemplare?:) ja szczerze go polecam.

Bardzo fajny, ale...

Kupiłam go mojej siostrze wersji wodoodpornej, Very Black. Pomysł ze szcoteczką extra! Narawdę wydłuża, ale tylko naturalnie. Nie skleja rzęs, nie robi grudek. Jedyny minus to lekkie obsypywanie się, no i gdy popłynęła mi lezka, to lekko się rozmazał. Opakowanie śliczne! A cena jest zbyt wygórowana (31 zł.). Chociaż wiem, że Maybellinne to dobra firma. Ja natomiast kupiłam prawie tak samo wydłużający tusz Vipery XXl. Jeszcze podkrecał! I za o wiele niższą cenę: 12zł..

nie zgadzam się!

Moim zdaniem to najlepszy tusz dla osób noszących szkła kontaktowe (takich jak ja). Używam wersji wodoodpornej i wcale się nie rozmazuje ani nie spływa. Szczoteczka jest super, można nią dotrzeć do nasady rzęs. Makijaż jest delikatny, naturalny i seksowny- po prostu rzęsy są podkreślone i ładnie podkręcone, nie są posklejane. Przede wszystkim naturalność... to się liczy :)

p.s. Mam takie pytanko dla dziewczyn, które używają tego tuszu: podobno wyszedł on z produkcji. Nigdzie nie mogę go dostać. Proszę napiszcie czy wiecie gdzie go dostać. Pozdrawiam.

beznadziejny

Kupiłam w USA, bo była promocja: tusz do rzęs plus kredka do oczu. Miałam do wyboru ten i Extra Vulume. I głupia wybrałam ten! W Polsce była to reklamowana nowość i bardzo chciałam uzyskać efekt z reklam. A tu taka porażka: szczoteczka super mała z taką ilością "włosiwa", jakby ją kto wyskubał, w ogóle nie rozdziela! W żadnym stopniu nie podkreśla nakrótszych rzęs! Generalnie: nie robi kompletnie nic! I jest rzadki. Bleee, oddałam mamie i leży już od 2 lat w łazience.

jak dla mnie super

nie wiem o co chodzi reszcie ja swój kupiłam z ciekawości i nie żałuje efekt jest super i nic sie nie rozmazuje nakłada sie ładnie i rzęsy wyglądają super. Nie wiem do czego sie przyczepiłyście szczerze mówiąc...
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
w trakcie pierwszego ale na tym nie poprzestane:P

Tylko ten wodoodporny :)

Mam wersję wodoodporną i uważam, że jest bardzo dobra. Tusz się nie rozmazuje, ma ładny, czarny kolor, lekko wydłuża rzęsy- może nie bardzo spektakularnie, ale są ładnie podkreślone i widoczne :)) Jest to jeden z lepszych wodoodpornych tuszy jakie miałam i łatwo go zmyć oliwką Johnsona :)

?!!?!

ale sie zdziwilam! Taki dobry tusz i ma takie zle opinie... Przyznaje ze zaczynam podejrzewac ze faktycznie w Polsce sprzedawane byly jakies resztki, albo tzw "druga jakosc".

Ja moj kupilam w Niemczech i bylam BAAARDZO zadowolona. Oczywiscie nie jest to tusz pogrubiajacy ani wydluzajacy - daje po prostu naturalny efekt, ale to sobie wlasnie cenie. Jest bardzo trwaly, nie rozmazuje sie, wytrzymuje nawet male lzawienie (mnie czesto oczy lzawia od wiatru i/lub slonca). Szczoteczka przymala, ale jak sie czlek nauczy ja obslugiwac to okazuje sie byc rewelacyjna - niesposob zrobic z rzes "musze nogi".
Poza tym jest niedrogi i dosc wydajny. Minusem sa tylko dwa kolory - czarny i braz, ja jestem maniaczka szarosci i sliwek. Tylko dlatego poprzestalam na jednym opakowaniu, ale poniewaz potrzebuje jednak bardziej cywilizowanego koloru na codzien zapewne kupie sobie ten.
Acha, po jakims czasie (nooo, po roku, ja rzadko uzywalam tuszy) tusz zaczyna gestniec i sie troche osypywac, ale ktoz trzyma tusz do rzes tak dlugo? (ja!)

nie taki zły

Kiedy go kupiłam, przejrzałam jego recenzje i...obiecałam sobie, że już NIGDY nie kupię żadnego kosmetyku bez "konsultacji" z KW. Byłam delikatnie mówiąc "wpieniona" ;) Ale-jak się później okazało-niepotrzebnie:
* bardzo fajna szczoteczka-trzeba ją tylko "wyczuć" (trudno mi się było przestawić na "normalnej" wielkości szczoteczkę) :) : fajnie rozczesuje, nie skleja, nie tworzy grudek, może na początku trochę go dużo na szczoteczce, ale po +- tygodniu jest już OK :);
* proste, co prawda mało oryginalne, ale estetyczne opakowanie;
* brak efektu ksero :) ;

- trwałością nie grzeszy :( szybko wysycha i osypuje się - i to jest największy minus;

Używałam go codziennie-zaczął wysychać po ok. 4 miesiącach-u mnie to i tak niezły wynik :)

dobry

To calkiem przyzwoita maskara:) wydluza rzesy i ich nie skleja:) daje wrazenie jakby rzes bylo wiecej niz w rzeczywistosci i nie grudkuje sie.. Ale szybko wysycha i osypuje na policzki:( poza tym zbyt duzo tuszu zostaje na szczoteczce po jej wyjeciu z opakowania i trzeba zebrac jego nadmiar chusteczka:( no i opakowanie jest koszmarnie brzydkie!:( Ilość zużytych opakowań: 2