Inglot, Crazy Nails (Pękający lakier do paznokci)

Inglot, Crazy Nails (Pękający lakier do paznokci)

Kolekcja pękających lakierów, które tworzą na powierzchni paznokcia charakterystyczne wzory. Kilka odcieni do wyboru.

Bardzo fajny

Posiadam kolor czarny.
Kupiłam go za zawrotne 6 zł.
Nałożony na odcienie czerwone, koralowe wygląda świetnie :)
Ładnie pęka, długo się utrzymuje. Po jakimś czasie ścierają się tylko końcówki.
Daje ładny efekt, na pewno zakupię inne kolory.
Polecam ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni

Fajny

Nie jestem szczególną fanką pękaczy. W zasadzie ich nie lubię. Posiadam tylko czarny pękacz który czasami stosuje na białą 38 ę z Inglota.
Lakier spełnia swoje zadanie świetnie. Ładnie równo pęka i w zasadzie wcale nie odpryskuje.

Radzę nakładać cieniutką warstwą( wtedy efekt jest ładniejszy.

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: 2 czarne lakiery.

Najlepszy z pękających!

Kupiłam wiele pękaczy które po pierwszym użyciu nie nadawały się już do niczego. Lakier z Inglota dostałam w prezencie. Wypróbowawszy go zauważyłam, że:

+ zawsze ładnie pęka

+ nie robi się "zgluciały"

+ bardzo szybko wysycha

+ daje ciekawy efekt matu

Ponadto od dłuższego czasu seria pękaczy jest przeceniona - można kupić w Inglocie za 12 złotych!

Nie idealny

To bardzo dobry lakier pękający, biorąc pod uwagę, że wszystkie zakupione przeze mnie pękacze innych firm poza jednym czarnym Verony to buble do kwadratu. Inglot naprawdę nieźle się spisuje. Mam go już ponad rok, a wciąż się nie zepsuł.

Od początku miewa tendencje do glutowacenia na pędzelku, ale po szybkim wstrząśnięciu buteleczką glut ropuszcza się w lakierze i to jest podstawową zaletą tego produktu w przeciwieństwie do innych. Przez tę właściwość lakier dobrze mi służy, choć nie używam go zbyt często, efekt pękający nieco już mi się przejadł. W innych lakierach, jak już zrobi się glut, do czego dochodzi z prędkością światła, to wysusza całą zawartość buteleczki.

Generalnie polecam, cena wysoka, ale oprócz czarnego koloru nie znajdziecie nic dobrej jakości w niższej cenie. Wszystkie kolorowe pękacze innych marek, to buble, przestrzegam.

Jest trochę kłopotliwy w nakładaniu, ale trzeba się z nim zaprzyjaźnić i znaleźć na niego metodę aplikacji, wtedy sprawuje się bezbłędnie, ładnie pęka, nie ściąga bazowego lakieru i nie prześwituje i do tego pokryty top coatem trzyma się w nienagannym stanie przez długie dni. Zaletą jest dość duża gama barw do wyboru.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Połowa buteleczki.

fajny efekt

Mam kolor czarny. Daje piękny efekt - drobnych pęknięć cienko położony i dużych położony grubiej, szybko wysycha (na mat), dobrze się trzyma na paznokciach, bardzo długo nie zastyga w opakowaniu. Kosztuje rozsądnie w stosunku do pojemności i jakości.

Nie wiem czy kupię go ponownie, pęknięcia lubię malować od czasu do czasu dlatego następnym razem poszukam czegoś w małej buteleczce. Jeśli nie znajdę zbliżonego jakością, wrócę do Inglota.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Jeden z ładniej pękających lakierów, jakie widziałam

Była kiedyś promocja, kupiłam lakier granatowy za 12zł, żeby wypróbować.

+ ładny kolor
+ pęka w wyjątkowo ładne wzorki
+ wygodnie się maluje, nie skrupia się, nie ma grudek, nie wysycha na pędzelku, nie oblepia szyjki buteleczki
+ po kilku miesiącach nadal mi nie zasechł (poprzednie zasychały już po pierwszym użyciu!)
+ ślicznie wygląda na jasnym lakierze bazowym, białym, żółtym, błękitnym
+ trzyma się nieźle, tyle, ile lakier bazowy, sam z wierzchu nie odpada
+ jest dostępny, nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby Inglot pękaczy nie miał na stanie
+ jest wydajny, nadal go mam :)
+ wysycha dość szybko i nie trzeba się z nim patyczkować

- mały wybór kolorów
- regularna cena bez zniżki zbyt wysoka

To mój ulubiony pękacz. :)

Wybaczcie jakość zdjęcia, nie mam nowszego, a to jest jeszcze z lata, pierwsze użycie lakieru, ale nie pierwszy dzień. ;) Granatowy na białym, również Inglota.

Używam tego produktu od: lata 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

super

Kupiłam już korzystając z przeceny - 12pln za sztukę, kolor żółty i zielony.
Żółty jest jaśniutki, bardzo matowy i jeszcze nie wykombinowałam, z czym można go połączyć, ale zielony to cudo! Piękny butelkowy kolor, łatwa aplikacja-lakier niezbyt gęsty, ekstra pęknięcia.

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 pierwszych

Bardzo dobry lakier pękający!

Mimo, że moda na lakiery pękające wydaje się mijać to Lakier z Inglota (mój jest czarny: nr 217) mogę szczerze polecić. Świetna jakość!
Zgadzam się z poprzedniczkami, że jest drogi w porównaniu z innymi tego typu lakierami, ale jest go bardzo dużo w buteleczce (15ml). Ja nie byłam w stanie go zużyć przez rok, nadal mam go tyle, że nie wiem czy kiedykolwiek zdarzy mi się zużyć.

Mój flakonik kupiłam rok temu dokładnie, nie zauważyłam by zgęstniał, zgrudkował się, itd... Działa tak samo jak działał.
Faktycznie szybko wysycha ale wydaje mi się, że taki jego urok po prostu, nie tworzy takiej grubej warstwy, przez którą mamy wrażenie, że nasz paznokieć jest "naładowany" lakierem, a potem schnie niemiłosiernie długo. To mi się bardzo podoba.

Jeśli ktoś ma ochotę, lubi i chce używać tego typu lakierów to szczerze polecam, bo naprawdę Inglot stworzył bardzo dobry produkt, który zasługuje na uwagę. Wydajny, dobry jakościowo i trwały (oczywiście po użyciu top coatu).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania pierwszego

Bardzo solidny

Skusiłam się na czarny ponad rok temu, kiedy zaczęło się to szaleństwo na pękające lakiery. I muszę powiedzieć, że warto było. Jest trwały, ładnie łączy się z innymi lakierami, nie odpryskuje, po kilku dniach troche się ściera, ale jestem w staniu mu to wybaczyć, gdyż czasem zdarza mi się nałożyć go za dużo. Mam go do tej pory, jeszcze sporo zostało i nie zmienił konsystencji, nadal można go używać. Generalnie polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok

Super !

Mam go od ponad roku i żadnych glutów czy coś podobnego w nim nie mam ekmmm może dzięki temu że zakręcam dokładnie opakowanie i nim mieszam? Wybrałam kolor różowy, długo się utrzymuje na paznokciach ma fajne matowe - prudrowe wykończenie Używam zawsze grubą warstwę aby te pęknięcia były większe - fajny ciekawy efekt. Bardzo wydajny, fajne poręczne opakowanie.

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze - nadal używam

Niezły

Mam ten lakier (czarny) chyba od roku i nadal jest ok, nie zmienił konsystencji, działa tak samo dobrze.

Ma jedynie 2 minusy jak dla mnie:
- cena
- za szybko zasycha

Widzę, że dziewczyny narzekały, że po kilku użyciach nadaje się do kosza bo gęstnieje i się ciągnie.
Takachyba jego uroda i ja przed malowaniem paznokcia zawsze nim wstrząsam, co paznokieć! No i jak pisałam wyżej - używam go od roku i spisuje się dobrze ;)

Ogólnie polecam :) Ale nie wiem czy kupiłabym ponownie, jest tyle tańszych lakierów pękających....

Ilość zużytych opakowań: w takcie pierwszego

moze byc

a ja jestem posiadaczka koloru zielonego....w sumie nie lubie zieleni...ale skusilam sie bo bardzo przyciagal wzrok a dodatkowo zielen jest modna ;)
ogolnie zwraca uwage ta kolorystyka na dloniach,ale nie wiem czy to do konca moj typ paznokci...
lakier bardzo ladnie utrzymuje sie na paznokciach, jest trwaly, ladnie peka, minusem jest wlasnie to zasychanie i tworzenie sie glut w lakierze a uzylam go tylko raz.
Lakier kupilam na jakiejs promocji za 12 zl wiec w sumie mi nie zal

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: raz uzyte