Nivelazione, Krem do stóp na wosku pszczelim

Nivelazione, Krem do stóp na wosku pszczelim

Krem do stóp Nivelazione oprócz wosku pszczelego zawiera również skadnik przeciwgrzybiczny oraz mentol o działaniu odświeżającym i dezodorującym. Zapobiega pękaniu skóry, likwiduje zgrubienia, zmiękcza i wygładza naskórek.

dobry kosmetyk

Mam bardzo suchą skórę, pękające pięty i długo szukałam kremu, który poradziłby sobie z tymi problemami. Może krem Nivelazione nie jest idealny ( takiego jeszcze nie znalazłam :))), ale jest wystarczająco dobry.
Zalety:
- kremowa konsystencja
- łatwo się wchłania
- wyraźnie zmiękcza
- łagodzi podrażnienia i juz istniejące pęknięcia pięt

Wady:
- wymaga regularnego stosowania przynajmniej 1 raz dziennie, po 2 dniach bez stosowania uzyskany wcześniej efekt znika
- słabe zdolności dezodoryzujące

Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych

niezgodny z opisem producenta

Wydaje mi się, że producent omyłkowo przyporządkował opis do tego kremu. Nic się dla mnie w nim nie zgadza.
- formuła nie zaspokaja potrzeb moich suchych pięt, jest wodnista, nie odżywia, nie nawilża
- zapach mentolu jest ledwo wyczuwalny
- nie odświeża należycie
- wydajność kremu jest przeciętna
- po krótkim czasie nie czuć,że stosowało się specyfik

Jedyne co działa na plus, to chyba niska cena, a ta niestety jest adekwatna do jakości..

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Taki sobie

Jakiś czas temu używałam tego kremu. Zużyłam może z 6 opakowań.

+ faktycznie powoduje, że stopy sa miekkie - ale tylko przy codziennym stosowaniu i to 2 razy dziennie

- mam wrażenie, że po jakimś czasie już coraz gorzej radzi sobie nawet ze zmiekczaniem naskorka
- długo się wchłania, co jest uciązliwe
- nie zapobiegał pękaniu naskórka nawet przy stosowaniu 2 razy dziennie skóra pękała

Używam tego produktu od: używałam od września do grudnia
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Ładniie wyg ładza stópki

Kupiłam tak naprawdę dla męża, a że on nie znosi kamforowego zapachu, więc muszę sama używać.
Faktycznie kamfora unosi się podczas rozsmarowywania kremu, co mi osobiście bardzo odpowiada.
Zauważyłam, że krem bardzo ładnie wygładza naskórek, ja stosuję go niezbyt regularnie, ale stópki są po jego użyciu cudownie miękkie.
Jakiś innych cudów nie zauważyłam, ale wygładzenie i zmiękczenie wystarcza mi.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

pielęgnacji nie stwierdzono

Zapewne nigdy bym nie sięgnęła po ten kosmetyk, ale dostałam go w prezencie. Krem nie ma żadnego trwałego wpływu na stan skóry stóp, gdy są nim dobrze wysmarowane wydają się gładsze w dotyku, jednak nawet przy długotrwałym, regularnym stosowaniu wystarczy potem odpuścić sobie przez jeden dzień i stopy wyglądają znów tak, jakby były przez ostatni miesiąc zaniedbywane. Sam wosk pszczeli to zdecydowanie za mało by poradzić sobie z suchymi i twardymi miejscami na stopach.

Niektórzy za zaletę tego kremu mogą uznać jego mało tłustą konsystencję i niezłe wchłanianie się, pozwalające stosować go na dzień.

polecam

Zalety:
- miły mentolowy zapach
- działanie przeciwgrzybiczne
- dobre nawilżenie, lekkie zmiekczenie
- zapobiega pękaniu skóry pięt.

Ogólnie dobry kremik :)

Polecam:)

Super krem - doskonale nawilża, świetnie się rozprowadza i daje efekt natychmiastowej miękkości:) Nie jest tłusty - i za to go uwielbiam:)
jest dość wydajny, starcza mi na ponad miesiąc przy codziennym stosowaniu.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Ujdzie

Taki sobie zwyczajny kremik do stóp, który nawilża i natłuszcza skórę.
Na początku dziwnie pachnie ale z czasem można się przyzwyczaić (jak maść kamforowa). Jak dla mnie długo się wchłania, dlatego stosowałam go tylko na noc.
Nie zauważyłam jakichś super efektów po jego stosowaniu.
Dostałam go w próbkach, ale wiem, że nie kupię pełnowymiarowego opakowania.

Ilość zużytych opakowań: 10 próbek po 4ml

ok

* lekki krem, ale nie wchłania się całkowicie, pozostawia lekki film na skórze,
* trochę chłodzi, jest wydajny,
* pachnie woskiem pszczelim,
* nawilża odpowiednio,ale nie zmiękcza skóry,
* można spróbować

no, nie wiem...

Kupiłam go zachęcona poprzednią opinią.
Nawilża i odżywia poprawnie, jest lekki, szybko sie wchłania.
Ja wiem, że kremy do stóp zapachem nie grzeszą. Ale dodany tu wosk pszczeli, albo inny składnik, powoduje po paru godzinach odorek, jakby mocno przechodzonego wosku. Nie jest on łatwo wyczuwalny, ale na tego typu zapachy jestem przeczulona i to dyskwalifikuje ten kosmetyk. Nie spotkało mnie to przy innych kremach pielęgnacyjnych.
Zużyłam go smarując stopy na noc, ale już się więcej na niego nie skuszę.

świetny!

Doskonały krem, mam suchą skórę na stopach (szczególnie piety), ale ten krem powoduje, że moje stopy stały sie gładkie, skóra mięciutka. Czy ma inne działanie, tego nie wiem, bo moim jedynym problemem jest własie sucha skóra. Ale wierzę w to, co na opakowaniu napisał producent, bo uzywam innych kosmetyków Farmony i żaden mnie nie zawiódł. Uważam, że za tę cenę (6,90) yo naprawde świetny i godny polecenia kosmetyk.
Zaczęłam własnie piata tubkę i nie kupuje juz innego kremu do nóg.